Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie lige albańską z drakońskimi zasadami. Musze mieć 2 wychowanków w pierwszej 11-tce. Tymczasem gra wygenerowąła mi tylko jednego gracza z statusem wychowanka. Mozna to obejść jakoś (np. wstawić szaraka albo co)

Poprostu zostaw wolne miejsce w składzie.

 

Tylko że nie moge zostawić miejsca w 11-tce. W 18-tce jak najbardzie mogę

Odnośnik do komentarza

@Keith - w poprzednich FMach dało się zaproponować swojemu szarakowi kontrakt. Nie wiem czy ta opcja nadal istnieje i czy daje szarakowi status wychowanka, ale nie zaszkodzi, żebyś sprawdził.

 

Ta opcja dalej jest dostępna i bardzo przydatna w tego typu klubach :)

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Ja mam taki problem gram sobie Arsenalem mam rok 2014 dzieje mi sie cos takiego ze jak klikam w jakiegokolwiek zawodnika czy z arsenalu czy z innego klubu. FM mi sie wylacza. Moze wiecie jaka moze byc tego przyczyna? Gre odinstalowalem zainstalowalem jeszcze raz i dalej to samo.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie zmienić nawę Polskiej Ekstraklasy na T-Mobile Ekstraklasa. Zmianę tą dokonałem w edytorze dołączonym do gry a mimo to po rozpoczęciu nowej gry nadal widzę 'Polska Ekstraklasa'. Co robię nie tak?

 

Otwórz fejka i tam zmień

 

Jakiego fejka, gdzie? I co tam zmienić?

 

Jak TO poprawić? Jak zmienić czcionkę na tym panelu u góry aby było 'Wisła Kraków' a nie takie krzaczki?

 

Korzystasz z tej samej skorki co ja, a tam nie ma polskich liter. Być może da sie to zmienić, nie znam się na tym. A jesli nie chcesz kombinować w plikach, to albo sie przyzwycaisz, albo zmienisz skórkę. Mi brak literek polskich nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie zmienić nawę Polskiej Ekstraklasy na T-Mobile Ekstraklasa. Zmianę tą dokonałem w edytorze dołączonym do gry a mimo to po rozpoczęciu nowej gry nadal widzę 'Polska Ekstraklasa'. Co robię nie tak?

 

Otwórz fejka i tam zmień

 

rzeczywiście zapomniałem o fejku. Już poprawiłem i jest ok. Teraz jeszcze jak by się udało rozwiązać mój drugi problem.... To znaczy jak zmienić czcionkę w skórce?

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanie odnośnie klubów juniorskich. Chcę sobie taki klubik stworzyć w Armenii i oczywiście ustawiam wiek graniczny 16 lat, zwiększam także reputację. Jednak nie generują się tyle juniorów ile w INF Clairefontaine. Czy taki klub wymaga jeszcze jakiegoś ustawienia czy może INF jest jakoś specjalnie w kodzie zapisane?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...