Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

Ogólnie jak ktoś ma PA 200 to nie znaczy że będzie z niego nowy geniusz piłki. Sam wielokrotnie miałem w składzie zawodników z PA powyżej 180 najlepszych trenerów i bazy treningowa a zawodnik i tak nie rozwijał się zbyt dobrze bo np mu nie pasował kraj, albo był śmierdzącym leniem, albo nie radził sobie z presją no i w ten sposób nigdy nie zostawał nawet przeciętniakiem nawet po odejściu z klubu :P

Wysokie PA nie równa się dobry zawodnik :P

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jak ktoś ma PA 200 to nie znaczy że będzie z niego nowy geniusz piłki. Sam wielokrotnie miałem w składzie zawodników z PA powyżej 180 najlepszych trenerów i bazy treningowa a zawodnik i tak nie rozwijał się zbyt dobrze bo np mu nie pasował kraj, albo był śmierdzącym leniem, albo nie radził sobie z presją no i w ten sposób nigdy nie zostawał nawet przeciętniakiem nawet po odejściu z klubu :P

Wysokie PA nie równa się dobry zawodnik :P

 

Dokładnie

Odnośnik do komentarza

O czym wy dyskutujecie każdy gra tak jak chce

A gdzie ja to neguje ? :)

 

A z reszta to ze poznałem PA nic mi nie daje, bo i tak ważniejsze jest CA, a to sie zmienia, więc nie wiem czy za pół roku ten zawodnik bedzie sie nadawał dogry, więc i tak bedę ustawiał skład w opraciu o to jak sie prezentują zawodnicy, a nie tak ajkie maja PA.

Daje to, że wiesz coś czego normalnie nie masz jak się dowiedzieć. Daje Ci informację, że może teraz jeszcze nie będzie grał zbyt dobrze, ale w przyszłości może się rozwinąć, więc zamiast go sprzedać wrzucasz do rezerw/wypożyczasz, żeby mógł się rozwinąć na miarę swojego potencjału.

Odnośnik do komentarza

Daje to, że wiesz coś czego normalnie nie masz jak się dowiedzieć. Daje Ci informację, że może teraz jeszcze nie będzie grał zbyt dobrze, ale w przyszłości może się rozwinąć, więc zamiast go sprzedać wrzucasz do rezerw/wypożyczasz, żeby mógł się rozwinąć na miarę swojego potencjału.

 

I nowu troche racji, z tym ze ja to sprawdziłem raz i nie zamierzałem sobie spisywać wszystkich ich danych, aby później wiedzieć co robić. Zresztą ja sprzedaje zawodników po 2,3 latach gry. Zawsze. Po pierwsze dlatego zeby zarobic i po to zeby w klubie byla plynnosc, jeden przychodzi drugi wskakuje na jego miejsce, a po za tym zazwyczaj ci zawodnicy nie chca przeduzyc kontraktu, wiec i tak musze ich sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Ogólnie tak do zauważenia jeszcze po 4-5 sezonach w jednym klubie gracz się po prostu wypala i gra słabiej niż poprzednich sezonach mimo że ma dopiero np 25 lat. Więc też nie ma co trzymać zawodników na siłę.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie tak do zauważenia jeszcze po 4-5 sezonach w jednym klubie gracz się po prostu wypala i gra słabiej niż poprzednich sezonach mimo że ma dopiero np 25 lat. Więc też nie ma co trzymać zawodników na siłę.

 

Nie zawsze, dziś przedstawię wam zawodnika którego miałem kilkanaście lat w Lechii, piłkarz Egiptu który w jednym sezonie zdobył raz nawet 80 bramek (dokładnie nie pamiętam) mimo tego że zdobył złotego buta, buta LM. Nigdy nie miał pewnego miejsca w kadrze, mając na uwadze dobro i realizm w FM stosuje coś w rodzaju podwyższenia reputacji przez edytor (w skrajnych przypadkach. Fm nie oddaje rzeczywistości, zawodnik strzela hat triki w LM i dalej ma reputację krajową w europejskim klubie i interesują się nim również sredniaki, wówczas lekko podrasowuje reputację gracza, robię to z zawodnikami nie tylko ze swojego zespołu) nawet po reputacji kontynentalnej został w Lechii po moim odejściu i mimo 33 lat dalej łupie bramki. W ekstraklasie ma ich blisko 300. Sądzę że ten zawodnik to taki mały cheat.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie lige albańską z drakońskimi zasadami. Musze mieć 2 wychowanków w pierwszej 11-tce. Tymczasem gra wygenerowąła mi tylko jednego gracza z statusem wychowanka. Mozna to obejść jakoś (np. wstawić szaraka albo co)

Poprostu zostaw wolne miejsce w składzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...