Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie.

 

 

Tzn to NIE tyczylo sie pytania kolegi o save?

 

Jesli tak to ponawiam pytanie , czy jesli wyporzyczy sie zawodnika do klubu filiarnego to czy placimy mu caly czas pensje?

 

 

Kolejne pytanie : wyskakuje na czerwono jesli wybierze sie niestetandardowa baze danych i przekroczy liczbe 75 tys zawodnikow, czy to czyms skutkuje czy olac to?

Edytowane przez Kuchar
Odnośnik do komentarza

Pewnie było już takie pytanie, ale nie znalazłem na nie odpowiedzi. Która waszym zdaniem liga w FM 11 jest najtrudniejsza? Mam na myśli oczywiście niskie ligi, a nie pirwszą, czy nawet drugą. Pytam, bo wczoraj grałem w 3-ligdze szkockiej i mi się po prostu odechciało. Wygrywałem 3-4 bramkami praktycznie nie robiąc nic...

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem save w 3 lidze francuskiej, Creteil, ale mnie wywalili około marca, bo mi strasznie w kratkę szło.. Może dlatego, że zrobiłem dużą rewolucję w składzie, a może z taktyką nie bardzo trafiłem. Miałem spore problemy ze skutecznością. W każdym razie nie poszło mi, zwolnili mnie i teraz zatrudniła mnie Carl Zeiss Jena z Niemiec i na razie remis a potem zwycięstwo z liderem, zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Pewnie było już takie pytanie, ale nie znalazłem na nie odpowiedzi. Która waszym zdaniem liga w FM 11 jest najtrudniejsza? Mam na myśli oczywiście niskie ligi, a nie pirwszą, czy nawet drugą. Pytam, bo wczoraj grałem w 3-ligdze szkockiej i mi się po prostu odechciało. Wygrywałem 3-4 bramkami praktycznie nie robiąc nic...

sprobuj pograc kilka sezonow w najnizszej klasie rozgrywkowej w Anglii, zycze dobrej zabawy z meczami co 3 dni i waska kadra :)

Odnośnik do komentarza

Sadze, ze srednie (przy granicy z wysokim) jest w porzadku, nie wywoluje duzej ilosci kontuzji. Nie wiem czy ma to zwiazek ze stopniem znajomosci taktyki. Mam wrazenie, ze to po prostu ostatni trening przed meczem, czyli na logike - powinien byc nieco slabszy niz normalny trening, by zawodnicy nie byli zbytnio zmeczeni.

Odnośnik do komentarza

Pewnie było już takie pytanie, ale nie znalazłem na nie odpowiedzi. Która waszym zdaniem liga w FM 11 jest najtrudniejsza? Mam na myśli oczywiście niskie ligi, a nie pirwszą, czy nawet drugą. Pytam, bo wczoraj grałem w 3-ligdze szkockiej i mi się po prostu odechciało. Wygrywałem 3-4 bramkami praktycznie nie robiąc nic...

sprobuj pograc kilka sezonow w najnizszej klasie rozgrywkowej w Anglii, zycze dobrej zabawy z meczami co 3 dni i waska kadra :)

 

 

 

 

Właśnie. To bardzo dobry pomysł. Zrobię to wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Co do drużyny z Anglii. 6 liga, polecam Glucester City z ligi blue suare north. W planach mają obronę przed spadkiem. Udało mi się w pierwszym sezonie wejść do 5 ligi. Tam chciałem zająć miejsce w połowie tabeli, ale co ciekawe znów załapałem się do strefy barażowej tylko mi save padł ;)

Gra bardzo ciekawa gdy nie masz nawet kasy na to aby zwolnić niepotrzebnych graczy z długimi kontraktami. :szermierka:

Odnośnik do komentarza
Użytkownik Dżordż dnia 16 November 2010, 23:19 napisał

Panowie jak się zgłasza zawodników do Ekstraklasy? Mam mecz I kolejki i mam tylko 8 graczy, szukam ale nie mogę znaleźć.

 

Wchodzisz w skład swojego zespołu i wśród zakładek takich jak "piłkarze", "taktyka" masz także "rejestracja składu".

 

Ale tam mogę zgłosić piłkarzy tylko do LE do Ekstraklasy nie mogę (nie mam jej na liście wyboru).

Dziwne, bo ja mam ją nadal, mimo upłynięcia terminu zgłoszeń :-k http://img337.imageshack.us/img337/5615/footballmanager20112010v.jpg

Odnośnik do komentarza
Użytkownik Dżordż dnia 16 November 2010, 23:19 napisał

Panowie jak się zgłasza zawodników do Ekstraklasy? Mam mecz I kolejki i mam tylko 8 graczy, szukam ale nie mogę znaleźć.

 

Wchodzisz w skład swojego zespołu i wśród zakładek takich jak "piłkarze", "taktyka" masz także "rejestracja składu".

 

Ale tam mogę zgłosić piłkarzy tylko do LE do Ekstraklasy nie mogę (nie mam jej na liście wyboru).

Dziwne, bo ja mam ją nadal, mimo upłynięcia terminu zgłoszeń :-k http://img337.imageshack.us/img337/5615/footballmanager20112010v.jpg

 

Pewnie z powodu zmęczenia nie sprawdziłem wczoraj jednej rzeczy. Żeby wystawić zawodników nie zarejestrowanych i kliknąć dalej...

 

Sprawdziłem to dziś wtedy zostają dopisani i mogą grać.

Odnośnik do komentarza

Nie moga w ogole byc, "nie moze wystapic w nastepnym meczu

" jest napisane od 10 kolejek...

 

 

 

Ale nie może zagrać w meczu 1 zespołu bo go prawdopodobnie nie zgłosiłeś do 1 zespołu a w MESA może pograć sprawdź w meczach U21 może grał

 

 

Dodatkowo

Mam pytanie

Jak ustawiacie trening przedmeczowy w jakich momentach ustawiacie jaki trening przed meczem?

Edytowane przez jackub13
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...