Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Aj, a nie ustawiłeś, że asystent odpowiada za dobór składu czasem? Opcje zespołu w głównym menu zespołu na dole. Miałem podobnie kiedy kazałem mu robić automatycznie rozmowy. Potem nie mogłem tego zmienić jak chciałem i w końcu wycofałem się z tego.

U mnie to wygląda tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0c873d7fc210187c.html

coś źle zaznaczyłem ?

Jedynie w zespole U21 mam że prowadzi go trener juniorów

Odnośnik do komentarza

jak zrobić do cholery, żeby pojawiały się plansze z powiedzmy parami eliminacji MŚ albo ME przed samym meczem i po meczach, już z wynikami. tak jak to ma miejsce grając np. zespołem angielskim gdzie pokazują się wspomniane ekrany z FA Cup, Pucharu Ligi, ligi samej w sobie... kombinuję z tą sekwencją ekranów jak ktoś wcześniej wspomniał, ale niestety nic nie zdziałałem. jakaś podpowiedź, krok po kroku co trzeba ustawić? subskrypcje też są ważne?

Odnośnik do komentarza

@Mjot

 

Odhacz zajmowanie się sparingami w opcjach pierwszej drużyny - do tego, żeby asystent organizował Ci spary wystarczy zahaczona opcja w opcjach asystenta.

Wiesz co.. pobawiłem się opcjami trochę i już jest wszystko ok, z tym że to trochę dziwne... bo u mnie jest tak że wolno mi zaznaczyć jedynie w "opcjach asystenta" udział w konferencjach i organizację sparingów. A jeśli zaznaczę trening przedmeczowy lub jakąkolwiek inną opcję w zakładkach "pierwsza drużyna" bądź "U21" to nie mam żadnego wpływu na mecz, dostaję gotowy wynik na dodatek z zupełnie innym składem niż ustalałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanko odnośnie edytora :)

Próbuję mianowicie stworzyć ligę Gruzji zgodnie z pełnymi regułami (i o 1 poziom obszerniejszą niż CMRev), ale mam problem ze zjawiskiem pt. Młoda Ekstraklasa.

Ichni system jest troszku kopnięty, ta ME jest w sumie dla zespołów rezerw, jak zwał, tak zwał. W każdym razie mamy tak:

1. Ekstraklasa - zespoły rezerw grają w osobnej lidze

2. Pierwsza liga - zespoły rezerw grają w Drugiej lidze wraz z innymi, "normalnymi" zespołami

3. Druga liga - zespołów rezerw brak (u mnie czekają w Niższej lidze na awans głównych zespołów)

 

I teraz tak:

a) jeśli tworzę osobną ligę rezerw, wszystko jest ładnie i pięknie, tylko po sezonie, jako że nie ma spadków, liga rezerw przestaje się zgadzać składem z Ekstraklasą. Nie do końca o to mi chodzi.

b) jeśli stworzę ligę rezerw zgodną składami z ligą, też nie jest dobrze, bo otrzymuję kolejne 2 poziomy rozgrywek rezerw, w dodatku wybrakowane (bo część zespołów rezerw gra w normalnych ligach)

 

I teraz moje pytanie - czy jest zasadniczo możliwe zrobienie w jakikolwiek sposób tak, żeby zespół z tej Młodej Ekstraklasy, w razie spadku zespołu macierzystego, przechodził do Drugiej ligi, zaś zespoły stamtąd w razie awansu przesuwały się do Młodej Ekstraklasy? Czy też, jedyne, co mi sensownie pozostaje, to ustawić wszystkim zespołom z ME odpowiednią grupę Drugiej ligi jako "następną ligę" i zarządzić po sezonie likwidację ME (co, nawiasem mówiąc, również nie działa jak trzeba) :>?

Odnośnik do komentarza

Witam! Gram sobie a tu nagle crash 26 styczen za kazdym razem nie wazne czy wczytam poprzednie stany gry czy te nowsze zawsze w tym samym momencie crash. Urlop i rezygnacja z posady nie pomagaja... Da sie to jakos ominac?! Nie chce mi sie od nowa grac. ; (

Nie

 

 

Ze niby nieda sie tego w zaden sposob ominac i mam grac od nowa? Boze 20sezonow w 2010 i takiej fazy nie mialem.

Odnośnik do komentarza

Panowie prośba o pomoc jak zmienić czcionkę lub pasek w którym wyświetla się nazwy klubów / piłkarzy. Bo problem polega na tym, że grając Barceloną nie wyraźne są te fioletowe czcionki na tym czerwonym pasku :(

 

Myślę że zmiana rozdzielczości pomoże

Odnośnik do komentarza

Panowie prośba o pomoc jak zmienić czcionkę lub pasek w którym wyświetla się nazwy klubów / piłkarzy. Bo problem polega na tym, że grając Barceloną nie wyraźne są te fioletowe czcionki na tym czerwonym pasku :(

 

Myślę że zmiana rozdzielczości pomoże

 

Nie... to kwestia kontrastu kolorów. W edytorze trzeba wejść w klub, w zakładkę stroje, i tam chyba powinna być rubryczka odpowiedzialna za kolor wyświetlania tekstu. Tam sobie zmienić wedle uznania.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam parę pytań, bo chciałbym sobie zacząć grać, jak jeszcze nie grałem, czyli od najniższej ligi angielskiej.

1. Polećcie mi jakiś klub, najlepiej taki naj,naj,najsłabszy.

2. Możecie również dać link do jakiegoś poradnika/artykułu/opowiadania właśnie na temat zaczyna gry od takich niskich lig.

3. Jak to jest z tym pozwoleniem na pracę, czy NIE muszą się o nie ubiegać tylko zawodnicy narodowości brytyjskiej, czy z całej UE?

Z góry dzięki ;).

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem, zacząłem sezon Jagiellonią. Jest juz 27 luty i nagle gdy tylko naciskam na jakiegos zawodnika prawym przyciskiem myszy(by zobaczyc np. jego statystyki) to odrazu gre sie zwiesza na 3 sekundy i wywala mnie z gry, i okienko ze fm przestal dzialac ;/ wczesniej gralo, gdy chcialem Golanskiego kupic i nacisnalem na niego to sie zaczelo. Teraz na kazdego zawodnika naciskam i tak jest. Mozna cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanie czy ktoś z was co do treningu przed meczowego bo trochę się zakłopotałem kiedy zauważyłem na co moi zawodnicy mają zwracać uwagę najbardziej macie może jakieś patenty bo nie wiem kiedy czego używać?

Jeszcze jedno

Jaką ustawiacie sobie reputacje na początku żeby było najciekawiej

Z góry dzięki

Edytowane przez jackub13
Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Witam, mam parę pytań, bo chciałbym sobie zacząć grać, jak jeszcze nie grałem, czyli od najniższej ligi angielskiej.

1. Polećcie mi jakiś klub, najlepiej taki naj,naj,najsłabszy.

2. Możecie również dać link do jakiegoś poradnika/artykułu/opowiadania właśnie na temat zaczyna gry od takich niskich lig.

3. Jak to jest z tym pozwoleniem na pracę, czy NIE muszą się o nie ubiegać tylko zawodnicy narodowości brytyjskiej, czy z całej UE?

Z góry dzięki ;).

Do starej wersji ale większość nadal aktualna.

http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/Gra-malymi-klubami.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...