Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Grecja znowu wielka! :)

niestety, nie ja byłem jej trenerem :P

 

http://img46.imageshack.us/f/grecjafinal.jpg/

 

Cześć Wszystkim chciałbym dowiedzieć się jak mam umieścić zdjęcia z fm-a ?

 

naciskasz 'print screen' na klawiaturze, potem otwierasz paint i wciskasz Ctrl + V.

 

 

W trakcie gry? Cholera coś żle robię, ale nie mogę...

 

Spróbuj tak: Alt+F9 i w folderze screenshots masz zdjecia i wrzucasz je na jakiś serwer.

Odnośnik do komentarza

siemka jestem tu nowy, zastanawiam sie czy ktos za was ma taki problem :

wszystko gra super wlacza mi sie okno meczu i na samym starcie moj ekran zasypany jest pootwieranymi danymi meczowymi co spowalnia mi gre i irytuje mnie bo co mecz musze je wylaczac nie wiem czy nowa gra cos zmieni ale i tak nie chce tracic tej co w nia teraz gram bo gram dortmundem i dobrze mi idzie nie chcialbym zaczynac wszystkiego od nowa

moze ktos mi pomoc??

Odnośnik do komentarza

Grecja znowu wielka! :)

niestety, nie ja byłem jej trenerem :P

 

http://img46.imageshack.us/f/grecjafinal.jpg/

 

Cześć Wszystkim chciałbym dowiedzieć się jak mam umieścić zdjęcia z fm-a ?

 

naciskasz 'print screen' na klawiaturze, potem otwierasz paint i wciskasz Ctrl + V.

 

 

W trakcie gry? Cholera coś żle robię, ale nie mogę...

 

Spróbuj tak: Alt+F9 i w folderze screenshots masz zdjecia i wrzucasz je na jakiś serwer.

 

 

Wielki dzięki! Teraz już wszystko ok! :klaszcze::klaszcze:

Odnośnik do komentarza

Football Manager źle liczy punkty w rankingu europejskim, które decydują o rozstawieniu...

 

3 wygrane + remis w rundach eliminacyjnych (a więc 1pkt za wygraną i 0,5pkt za remis) = 3,500 (+ jakiś tam mały % z rankingu krajowego)

 

Gra wyliczyła mojej drużynie 0.550 pkt. Ktoś może mi to wytłumaczyć? 0.555 pkt zdobyły też inne drużyny z Polski, które nie grały w pucharach, więc gra policzyła mi tylko ranking krajowy a punktów za mecze nie dodala! Dramat...

Odnośnik do komentarza

1) Asystent nie przedłuża kontraktów(mam to zaznaczone)

2) Kluczowi zawodnicy nie chcą przedłużyć kontraktów mimo dobrej sytuacji klubu i później są cały czas bez pracy np tchimbamba

ad 1)

widocznie, nie udaje mu sie wynegocjowac odpowiednich warunkow z pilkarzem lub tez uznaje, ze pilkarz jest za slaby

ad 2)

tutaj moze lezec problem w reputacji zawodnika/klubu/ligi, najwidoczniej Tchibamba nie ma zamiaru grać dalej dla Twojego zespołu, a jego ambicje nie dorównują jego umiejętnościom i nikt z nim umowy nie chce podpisać

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem z FM 2011.

Wybrałem sobię naszą Ekstraklase i kilka innych grywalnych lig (Serbia, Czechy, Słowacja, Chorwacja). Gdy szukam piłkarzy np wystawionych na liste transf. (z opcją pokazywania realnych tarnsferów) to jakieś 90% to piłkarze z Serbii, 9% z Polski. podobnie jest gdy szukam trenerów itd.

Kolega mój ma to samo tylko wybrał inne ligi w tym brazylijską i ma tak samo jak ja tylko, że u niego 90% graczy którzy są teoretycznie w jego "zasięgu" pochodzą z kraju kawy.

 

Jak w łatwy sposób szukać potencjalnych wzmocnień?

Odnośnik do komentarza

zatem reputacja i atrakcyjnosc prowadzonego przez Ciebie klubu jest taka, ze najchetniej beda Cie nawiedziali pilkarze zagraniczni - niechciani w swoim kraju,

 

zazwyczaj straszne szroty pilkarskie, chociaz mozna znalezc calkiem ciekawe obiekty pozadania, patrz IRL Popovic sprowadzajacy swojego czasu serbski odpad do ŁKS i innych polskich klubów

Odnośnik do komentarza

zatem reputacja i atrakcyjnosc prowadzonego przez Ciebie klubu jest taka, ze najchetniej beda Cie nawiedziali pilkarze zagraniczni - niechciani w swoim kraju,

 

zazwyczaj straszne szroty pilkarskie, chociaz mozna znalezc calkiem ciekawe obiekty pozadania, patrz IRL Popovic sprowadzajacy swojego czasu serbski odpad do ŁKS i innych polskich klubów

 

Oczywiście jestem świadomy, że klub mój ma słaba reputacje jednak dziwne jest, że w trakcie posuzkiwań zawodników dominują aż tak Serbowie, a przecież liga Czeska czy Chorwacka nie różni siię bardzo poziomem.

Podobnie jest u kolegi o którym wspomniałem. Może coś źle robimy. Nie wiem ;/

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam następujący problem: Zainstalowałem grę i wszystko działało do czasu wyłączenia kompa, teraz jak włączam grę wyskakuje mi następujący komunikat http://www.bankfotek.pl/view/803477 .

Mój komputer to: Athlon 2.2 2gb ramu kartka graf. geforce 6150 LE 256mb niestety zintegrowana. Dodam że nie pomógł format gra się uruchomi za 1 razem później jest znów to samo.

 

Z góry Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

zatem reputacja i atrakcyjnosc prowadzonego przez Ciebie klubu jest taka, ze najchetniej beda Cie nawiedziali pilkarze zagraniczni - niechciani w swoim kraju,

 

zazwyczaj straszne szroty pilkarskie, chociaz mozna znalezc calkiem ciekawe obiekty pozadania, patrz IRL Popovic sprowadzajacy swojego czasu serbski odpad do ŁKS i innych polskich klubów

 

Oczywiście jestem świadomy, że klub mój ma słaba reputacje jednak dziwne jest, że w trakcie posuzkiwań zawodników dominują aż tak Serbowie, a przecież liga Czeska czy Chorwacka nie różni siię bardzo poziomem.

Podobnie jest u kolegi o którym wspomniałem. Może coś źle robimy. Nie wiem ;/

 

JACY piłkarze wyskoczą Ci w wyszukiwaniu to zalezy przecież od "wiedzy scautów" w Twoim klubie- do tego zaliczają sie tez kraje o których wiedze mają wszyscy czlonkowie Twojego sztabu szkoleniowego włacznie z Tobą(zrób sobie na początku gry 2 obywatelstwo).Ja zawsze na początku zatrudniam scautów nawet jak są dostepni tylko ze słabymi atrybutami-wtedy wybieram tych którzy mają wiedzę o zawodnikach z krajów,których mój klub nie ma jeszcze na liscie "wiedza scautów".Potem wysyłam kazdego do innego kraju,z którego piłkarze mnie interesują i wiedza stale rosnie. W FM 2010 po 3sezonach w Widzewie miałem juz ok.10-12 scautów- zasieg scautingu na cały świat,a w wyszukiwaniu wyskawiwali mi juz wszyscy piłkarze w grze.A z dostepnych- było wiecej dobrych grajków niz "szrotu" :P

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam następujący problem: Zainstalowałem grę i wszystko działało do czasu wyłączenia kompa, teraz jak włączam grę wyskakuje mi następujący komunikat http://www.bankfotek.pl/view/803477 .

Mój komputer to: Athlon 2.2 2gb ramu kartka graf. geforce 6150 LE 256mb niestety zintegrowana. Dodam że nie pomógł format gra się uruchomi za 1 razem później jest znów to samo.

 

Z góry Dzięki za pomoc.

Sprawdź w biosie komputera czy masz przydzieloną całą możliwą pamięć 256mb dla karty graficznej. Jaki masz system? Vista albo 7 będzie na tym sprzęcie cierpieć na brak ramu. Ogólnie twój komp ledwo starczy do tej gry i nie odpalał bym na nim więcej niż jedną dwie ligi.

 

Mam taką dziwną sytuację. Po ustaleniu taktyki na 4-3-3 już drugi sezon z rzędu w połowie sezonu mam załamanie formy. Grali ostatnio jak z nut dochodząc w pucharze aż do Liverpoolu. Po drodze pokonali zespoły z czwartej i z trzeciej ligi. Obecnie jestem w piątej.

Z liverpoolem przegrali 3:1 po bardzo dobrym meczu, asystent chciał im powiedzieć, ze jest rozczarowany, ale ja zmieniłem że była ambitna walka. No i się zaczęło, jak by stracili całą motywację i od tego spotkania przegrywają wszystko. FA Trophy z 5 ligowym bury 0 3. Potem z rzędu trzy spotkania ligowe dwie porażki jeden remis pomimo przewagi 2:0 do połowy.

 

Czy może być tak, że moja rozmowa motywacyjna po przegranym meczy z liverpoolem tak bardzo popsuła im ambicję?

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem pewien bug, raczej estetyczny.

 

http://img577.imageshack.us/img577/8553/66048278.jpg

 

Miałem rozbudowane obiekty młodzieżowe oraz bazę treningową. Status tych inwestycji był "zrealizowano". Kiedy ponownie zacząłem rozbudowywać bazę treningową i obiekty młodzieżowe pasek postępu zrealizowanych już inwestycji zaczął iść od początku.

 

I druga kwestia. Złożyłem do zarządu prośbę o większą ilość scoutów i trenerów. Zgodził się. Jednak minęły już dobre 3 miesiące, zaczął się nowy sezon a w dalszym ciągu nie mogę zatrudnić dodatkowego sztabu szkoleniowego.

Odnośnik do komentarza

Pewnie miałeś na wyrost trenera albo innego trenera pierwszego zespołu lub juniorów. Dostałeś uzupełnienie, ale nie przekroczyło ono faktycznego stanu z przed poszerzenia. Ja tak miałem. Mogłem niby zatrudnić dodatkowego trenera, ale miałem dwóch trenerów juniorów. I odrzucało mi przyjęcie nowego trenera mimo miejsca. Dopiero jak zwolniłem trenerów juniorów to zarząd zgodził się na dwa dodatkowe miejsca z sztabie szkoleniowym i zatrudniłem wtedy trzech bardzo dobrych trenerów w tym Jurka Podbrożnego. Jak na moją piątą ligę to genialnie bo ma 4 * na strzały.

Odnośnik do komentarza

Pewnie miałeś na wyrost trenera albo innego trenera pierwszego zespołu lub juniorów. Dostałeś uzupełnienie, ale nie przekroczyło ono faktycznego stanu z przed poszerzenia. Ja tak miałem. Mogłem niby zatrudnić dodatkowego trenera, ale miałem dwóch trenerów juniorów. I odrzucało mi przyjęcie nowego trenera mimo miejsca. Dopiero jak zwolniłem trenerów juniorów to zarząd zgodził się na dwa dodatkowe miejsca z sztabie szkoleniowym i zatrudniłem wtedy trzech bardzo dobrych trenerów w tym Jurka Podbrożnego. Jak na moją piątą ligę to genialnie bo ma 4 * na strzały.

 

Niestety nie, gram już 6 sezon i od 3 sezonów mam wszystkich członków sztabu szkoleniowego na maxa (bez przekraczania limitów). Chciałem zwiększyć liczbę trenerów (obecnie 4 trenerów + 1 trener pierwszego zespołu + 1 trener siłowy + 1 trener bramkarzy + 1 trener juniorów), ponieważ obecnie mam trening na 3-4*. Kasy mam jak lodu, wykorzystuję 315 tys. zł z 550 tys. zł budżetu płacowego.

 

edit: co ciekawe, w ramach testu poprosiłem o dodatkowych fizjoterapeutów, zarząd zgodził się i od razu w "siedzibie zarządu" widzę, że mogę zatrudnić 4 fizjoterapeutów (poprzednio 2). Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Witam. Mam następujący problem: Zainstalowałem grę i wszystko działało do czasu wyłączenia kompa, teraz jak włączam grę wyskakuje mi następujący komunikat http://www.bankfotek.pl/view/803477 .

Mój komputer to: Athlon 2.2 2gb ramu kartka graf. geforce 6150 LE 256mb niestety zintegrowana. Dodam że nie pomógł format gra się uruchomi za 1 razem później jest znów to samo.

 

Z góry Dzięki za pomoc.

 

Ile masz miejsca na partycji systemowej? Możliwe że masz za mało pamięci wirtualnej.

Odnośnik do komentarza

Witam, gram sobie lechem i sciagam jak zawsze mlodych i utalentowanych grajkow...i tu mam problem, nie moge ich wypozyczyc bo zaden klub nie jest zainteresowany pomimo tego ze spokojnie graliby w 1 skladzie kazdej druzyny i w dodatku oferyje ze sam bede oplacal zawodnika. brak zainteresowania i tyle. 2 problem jest taki ze nie moge sprzedac zawodnikow bo rowniez jest brak zainteresowania. ma kros podobnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...