Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanko:

Jak ustawić i gdzie, żeby pokazywało miekran z wynikami z np. meczów reprezentacji, Mistrzostw Świata czy Ligi Mistrzów (pamietam ze w FM10 juz teog nie bylo ale niewiele w niego gralem wiec nie przeszkadzalo mi to)

Subskrycje zakładek to się nazywa i jest w Opcjach w drużynie.

 

@asinus- masz wgrane jakieś grafiki? ponoc to koszulki robią dużo crashów. ewnetualnie grzebałeś w edytorze coś?! sterowniki?

 

no u mnie crashe pojawily sie po wgraniu tej paczki ligi polskiej z cmrev, wczesniej tego nie mialem

no i masz odpowiedź

 

99% crashów spowodowane są różnymi ingerencjami w grę użytkowników, a nie twórców gry

 

 

Tak? A jeżeli ma się crashe cały czas bez żadnych dodatków? Pierwszy raz mam te crashe... I od razu aż tyle.

Odnośnik do komentarza

W mojej rozgrywce Lech oczywiście nie pod moją wodzą dotarł do półfinału Pucharu Europy w 1 sezonie, to znaczy że coś jest na rzeczy, wyeliminował City a został pogrążony przez Atletico Madrid, szczerze? Zdziwiony z deka jestem, bo ja prowadząc Barcelonę mam problemy z takimi zespołami a Lech? Daje rady. Szkoda że tak w Realu nie ma :D Współczynnik Lecha w zeszłym sezonie wynosił 12.51, a na sezon 11/12 został ustalony na poziomie 18.41!! Jest z deka awans i w Polskiej lidze która zajmuje 31 miejsce w ogólnym rankingu, pojawią się nowi lepsi gracze!

Odnośnik do komentarza

Mam problem z uruchomieniem gry wyskakiwał mi błąd xml passing error tokien więc dodałem --reset_preferences. Przy uruchomieniu gry wyskakiwał błąd Unable to find some essential data. Please ensure that the game is installed correctly. If the persists ,please contact technical support.

Odinstalowałem grę Revo Uninstallerem Pro.

Zainstalowałem ponownie. I dalej wyskakuje ten błąd. Mam zadzwonić na serwis

Odnośnik do komentarza

a te różnokolorowe kółka co oznaczają?

 

czy chodzi Ci o te w widoku terminarza?

mniemam ze zwyciestwa, remisy, porazki ;)

taki kolejny po 3D "cukierkowaty" dodatek, zblizajacy FM-a do FIFy, PESa :(

tak, o to właśnie

ale nijak nie pasuje to do Twojego tłumaczenia

Odnośnik do komentarza

a te różnokolorowe kółka co oznaczają?

 

czy chodzi Ci o te w widoku terminarza?

mniemam ze zwyciestwa, remisy, porazki ;)

taki kolejny po 3D "cukierkowaty" dodatek, zblizajacy FM-a do FIFy, PESa :(

tak, o to właśnie

ale nijak nie pasuje to do Twojego tłumaczenia

 

Widzę że ty bronisz nowego FM'a z uporem maniaka...

Odnośnik do komentarza

Zespołem, który poczynił największe postępy w Europie jest, Lech- drużyna ta awansowała z 194. na 74. miejsce.

Brawo dla Lecha, :] Będąc Polakiem jestem dumny że mój ulubiony klub radzi sobie w grze bez mojej pomocy. Szkoda tylko, że reszta spowodowała spadek Ekstraklasy w rankingu z 31 na 52 miejsce... Mam nadzieję że w przyszłym sezonie będzie lepiej. A ja prowadząc moją Barcę zdobyłem potrójną koronę :]

Odnośnik do komentarza

a te różnokolorowe kółka co oznaczają?

 

czy chodzi Ci o te w widoku terminarza?

mniemam ze zwyciestwa, remisy, porazki ;)

taki kolejny po 3D "cukierkowaty" dodatek, zblizajacy FM-a do FIFy, PESa :(

tak, o to właśnie

ale nijak nie pasuje to do Twojego tłumaczenia

 

Widzę że ty bronisz nowego FM'a z uporem maniaka...

 

 

Ktoś musi. Ja też będę bronił. Wiem, że różnie jest z ich wersjami FM, ale w końcu "zarazili" mnie w 99 roku i tak już zostało :wszystkozle: ...zostanie... :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jakiś sposób na ściąganie zawodników?

Otóż:

Od 1 sezonu Mario Balotelli jest niezadowolony w ManCity i jest wystawiony na liste transferową. Od 1 sezonu próbuje go ściągnąć, ale zawszze przy zaoferowaniu kontraktu nie chce ze mną rozmawiać.

Wiele razy w mediach mówiłem, że jest to świetny piłkarz i mój jedyny cel transferowy, a on tak od 4 sezonów nie chce ze mną rozmawiać.

 

Ja jestem menadżerem Juventusu Turyn

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...