Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Patch niestety nie poprawia jednej rzeczy. Otóż gram Lechem, który ma współczynnik ponad 11 pkt. W pierwszym sezonie po awansie z 3 do 4 rundy eliminacji LM współczynnik ten odrazu skoczył na poziom 44 pkt!

bo eliminując rywala w 3. rundzie przejąłeś jego współczynnik

Odnośnik do komentarza

no i co? masz jakiś problem to nie graj :] kolega Ci napisał jak to działa. TO NIE JEST BŁĄD :wszystkozle: :wszystkozle:

 

To jest błąd! FM w zamyśle ma jak najbardziej odzwierciedlać piłkarską rzeczywistość także w kwestii przepisów. W poprzednim FM współczynnik nie był naliczany w trakcie sezonu.

Ja problemu z tym nie mam bo jest to tylko i wyłączne na moją korzyść, ale nie jest to realne. Taki pierdół na pewno nie sprawi, że porzucę FM11! I weź się tak nie napinaj, po prostu piszę co zauważyłem.

 

A w innej kwestii. W kilku meczach zauważyłem, że sporo rzutów karnych jest niewykorzystywanych, zarówno tych strzelanych przez moją drużynę jak i przez rywala.

 

Meteoryt:

 

Instalacja:

Pobierz plik i wypakuj go do folderu z dodatkami. Domyślnie jest to:

 

- dla wszystkich skinów - Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/panels

 

- dla wybranej skórki - Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/skins/NAZWA TWOJEGO SKINA/panels.

 

Odnośnik do komentarza

Mam 1,5gb ramu, prcek pentium D 3.0 i karte graf. 512mb. Może mi ktoś powiedzieć czy moge spokojnie grać na dużej bazie danych czy lepiej średnia?

 

Ja mam 2gb ramu i procka 2 GHz, gram na niestandardowej bazie danych, tzn. duża baza danych plus składy największych drużyn z Europy. Przy dwóch grywalnych ligach płynność gry jest zadowalająca

Odnośnik do komentarza

To jest błąd! FM w zamyśle ma jak najbardziej odzwierciedlać piłkarską rzeczywistość także w kwestii przepisów. W poprzednim FM współczynnik nie był naliczany w trakcie sezonu.

Ja problemu z tym nie mam bo jest to tylko i wyłączne na moją korzyść, ale nie jest to realne. Taki pierdół na pewno nie sprawi, że porzucę FM11! I weź się tak nie napinaj, po prostu piszę co zauważyłem.

 

To nie jest błąd. Za wiki:

 

Do startu w II rundzie kwalifikacyjnej uprawnione są 34 drużyny (w tym 2 zwycięzców I rundy), z czego 17 jest rozstawionych. Losowanie odbyło się 21 czerwca 2010 (godz. 13:00). Ponieważ stało się to przed zakończeniem I rundy, przyjęto założenie, że wszystkie rozstawione drużyny z I rundy wygrają swoje mecze, jeśli zaś nie – zwycięska drużyna nierozstawiona przejmie współczynnik pokonanego.

 

Tak samo było w poprzedniej edycji, poprzedniej poprzedniej... Takie są przepisy UEFA i to z nimi polemizuj, a nie z nami :)

Odnośnik do komentarza

Tak ale to się tyczy kiedy podczas losowania nie jest wiadomo kto awansuje, natomiast jeżeli losowanie odbywa się gdy już wiadmo kto wygrał dwumecz, to drużyna jest rozlosowywana według swojego rankingu. Dość obszerny artykuł na ten temat był w bodajże sierpniowym numerze "Magazynu Kolejorz"

 

Gietz wiem, że w następnych edycjach będę miał współczynnik, który sobie uciułam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...