Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No jak niemcy nie pokazali nic i wygrali 4-1 to co by było jakby pokazali coś - oczywiście, że to przemawia na ich korzyść. Wrzuta z dupy która komuś siada na głowę kiedy drużyna przeciwna miażdży nas i powinna prowadzić nie 2 a 5-0 to jest gol z niczego. Więcej podstaw piłki nożnej tłumaczyć mi się nie chce. Nie kibicuje Niemcom, wręcz ich nie trawię, ale to co tu niektórzy piszą woła o pomstę do nieba...

 

Podstawy piłki nożnej to może tłumaczyć ktoś, kto się na tej piłce zna. Wnioskując z twoich wypowiedzi, Ty na ten temat pojęcie masz mgliste. Gola Upsona po dośrodkowaniu Gerarda nijak nie potrafie skojarzyć z golem z niczego. Przykładem bramki z dupy(by nie szukać daleko...) jest chociażby dzisiejszy gol Argentyny, kiedy to, bodajże Higuain dostał prezent od Meksykańskiego obrońcy. Mecz w którym zwycięża drużyna, która (jak sam twierdzisz) nie pokazuje nic, nie mógł się obyć bez szczęścia triumfatorów. Logicznie myślący człowiek musi to rozumieć, ale jak ktoś sam sobie zaprzecza...

 

Z innej beczki. W kolejnym meczu sędziowie popełnili fatalny błąd. Szkoda, bo zepsuło mi to całą przyjemność z oglądania tego spotkania. Z pewnością umniejszyło to też moją radość ze zwycięstwa drużyny z którą sympatyzuję. Argentyna znów zagrała skutecznie z czego można się cieszyć. Tevez strzelił najpiękniejszą jak do tej pory bramkę w tym turnieju. Nie można pominąć jednak ładnej gry Meksykanów, którzy godnie pożegnali się z turniejem. Szkoda, że musieli trafić na Argentynę już w 1/8. Tak czy tak Szwaby odpadają w ćwiercfinale. Innej opcji nie biorę wogóle pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...