Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Np. chcesz wymienić Bońka za Ronaldo i Fabregasa, to wymieniasz się Boniek za Ronaldo i jakaś niepotrzebna karta za Fabregasa.

 

Moje karty na wymianę: 04, 05, 06, 09, 18, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 38, 43, 46, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 60 ,71 ,73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 83, 84, 91, 96, 111, 112, 121, 122

A szukam: 23, 32, 40, 44, 61, 66, 82, 85, 87, 88, 101, 102, 103, 107, 108, 114, 115, 124, 125

Odnośnik do komentarza

Czas trochę pomarudzić - czy trzymanie się kurczowo taktyki 3-4-3 w sytuacji, gdy dwójka z pomocników z podstawowego składu ma umiejętności i potencjał o co najmniej kilka tysięcy niższe ode mnie, ma jeszcze sens?

Nawet nie wykorzystałem jeszcze wszystkich punktów zdobytych dzięki kolekcjom, więc pewnie o parę tysięcy ponadprogramowo jeszcze wzrosną moje umiejętności, a nie wiem, czy Rafcio i Szymek jeszcze grają, skoro będąc znacznie do przodu względem mnie dali się wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki, że na 3-4-3 mamy już dość dobre zgranie, a na 4-3-3 zaczynalibyśmy od zera. Nie wiem jak do tego podejść, wypowiedzcie się na ten temat. Dzisiejszy sparing zagramy w ustawieniu z 4 obrońcami.

 

Sprawa numer 2 - Manort, nie wypłacaj pensji, ani nie rób treningów - nigdy.

Odnośnik do komentarza

Inne pytanie, z ciekawości i niezadowolenia ze względu na to aż się zapuściłem na to bagno nazywane forum FT:

Czy tylko u mnie zauważalnie spadła ilość losowanych bonusów z treningu? Pal sześć PP, bo do przedłużenia konta brak mi tak niewiele, że sobie dokupię resztę, ale wkurza mnie trochę to, co zrobili z kartami - podobno znów znacznie obniżyli prawdopodobieństwo wylosowania karty w treningu, co jest zabawne w parę chwil sytuacji, gdy u wszystkich adminów ludzie wyszukali już zestawy historyczne.

Trochę mnie to zmartwiło, bo zaczęła mi się ta gra podobać coraz bardziej ze względu na te karty, fajny gadżet, ale robienie takich zmian w czasie gry, bez poinformowania nikogo na ten temat, jest "lekko" nie fair. Bo nie uwierzę, że parę dni temu z 50 PA codziennych losowałem 1-2 karty i punkty, a teraz po 300 klikach nie wylosowałem nic. Przez trzy dni wylosowałem całą jedną kartę - Zanettiego, szlag człowieka trafia.

Parę dni temu jeszcze możliwe było wyszukiwanie ciekawych okazji na rynku, gdy wzrastała znacząco liczba kart i można było zebrać kilka kolekcji dzięki naiwności użytkowników, a teraz? Liczba kart właściwie stoi, nie ma możliwości wymiany, nawet głupiego Chivu chcą za jakąś historyczną, admini po raz kolejny dali ciała tak znacząco, że chyba tylko powrót do dawnych zasad, albo skasowanie tego gadżetu by nam pomogło.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. U mnie 340 pktow przez 2 dni i ZERO trafien czy to PP czy KK. Dobry fail tez jest z Loteria. Wszyscy mysleli, ze zmieniono, ze 5 wygrywa a skrypt tymczasem podobno pokazuje ostatnich 5 wygranych. Tylko po cholere? ;) A juz w ogole rozwalil mnie ten pomysl z trenowaniem gry w warunkach pogodowych. Wczesniej jak proponowano dodanie nowych atrybutow to sie nie dalo, a teraz nagle sie da :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jedna z ciekawszych wypowiedzi JA:

 

Re: Karty kolekcjonerskie - MEGA NIEPOROZUMIENIE

 

Postprzez Max Farenthide » Wczoraj, 23:27

Bo prawda jest taka...

 

At pozmieniał bo boi się że spadnie ilość kupowanych pp a co za tym idzie on nie będzie zarabiał ...

 

Max Farenthide

Junior Admin

 

Posty: 3

Dołączenie: 17 Gru 2009, 21:01

 

A juz w ogole ankieta nt losowanie KK za PP :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Coraz mniej mi się ta gra podoba.

Wczoraj w ciągu dnia wykorzystałem jakieś 500 punktów i nie wylosowałem ANI JEDNEJ karty. Gdy jednak w nocy wróciłem z imprezy, to jeszcze trochę poklikałem w nocy koło 2 i z 40 PA wylosowałem 2 KK.

Może i to jakiś przypadek, czy niebywałe szczęście, ale po naczytaniu się wpisów na forum, że szefostwo gry testowało po nocach kiedyś współczynniki 0,5% i 1% w losowaniu, do czego się nikt nie przyznaje, to mam wrażenie, że ludzi się robi w konia zmieniając zasady gry i ukrywając to przed graczami.

Odnośnik do komentarza
Ja tam dalej roznicy nie widze.

W nocy 40 akcji i 2 trafienia, w ciągu dnia 360 akcji i też dwa trafienia - co z tego, skoro wylosowałem Trezegueta, Aguero, Maicona i Sennę. Co za draństwo.

Mam nadal wrażenie, że w nocy losowanie idzie dużo lepiej, dziś spróbuję i się przekonam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...