Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jaka była umowa? Wylogowując się zerujemy swoje zmęczenie. Wczoraj musiałem przed sparingiem zerować zmęczenie bo mixerczakowi się zapomniało i miał 50%, a teraz na 40 minut przed arcyważnym meczem Marshall ma 60% i od ponad godziny się do gry nie logował.

 

Co do Enigmy - pisałem z nim na PW. Faktycznie nie wykorzystuje od dłuższego czasu swoich punktów akcji. Dodatkowo ma na swoim koncie ponad 180 punktów premium. Pewnie sam się tutaj odezwie bo z tego co mi pisał chce komuś oddać to konto. Może ktoś z rezerw jest zainteresowany grą na koncie Enigmy w pierwszej drużynie? Te 180PP to ogromny atut, który można wykorzystać na korzyść zespołu. Mam nadzieję, że Enigma się tutaj odezwie i że ktoś przejmie jego konto.

Odnośnik do komentarza

Widzę że poruszony został mój temat więc się udzielę. Faktycznie jest tak że od pewnego czasu moje umiejętności wzrastały tylko dzięki treningowi klubowemu. Niestety nie bardzo mam czas na grę. Rozmawiałem z Iconem na ten temat. Jeżeli jest ktoś chętny na przejęcie mojego konta i zaangażuje się w grę to ja nie widzę problemu pod warunkiem że zyska to także Waszą aprobatę. Na koncie jest 188 PP ponad 13 tys UM i prawie 3 mld w banku więc szkoda żeby to się zmarnowało.

Odnośnik do komentarza

188 PP? O w mordę jeża :o :o :o :o

No właśnie :)

Zdajecie sobie sprawę z tego ile można zrobić punktów akcji. Chciałbym bardzo żeby to konto przejął ktoś solidny, komu można zaufać, kto będzie codziennie wyklikiwał akcje i wykorzystywał PP. Najlepiej ktoś solidny z rezerw. Jest tam ktoś, kto codziennie sumiennie uczestniczy w grze? kkamillo?

 

My tu gadu gadu, a tymczasem prowadzimy 2:0 :o z Gromem Krapkowice po golach Marshalla :jupi:

Odnośnik do komentarza

I teraz mamy zagwozdkę - Jose, gramy meczem sezonu czy kreatywnie? :> Chyba zagramy meczem sezonu :-k

Ze mnie Jose żaden, ale postawiłbym na mecz sezonu. Wygrywając, będziemy mieć dwa punkty przewagi i lidera. Potem możemy liczyć, że goniąca nas stawka pogubi punkty w bezpośrednich meczach, my już będziemy musieli wygrywać ze słabszymi, a jak przyjdzie do rewanżu z nimi, to jak pokazał ten mecz możemy wygrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...