Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co oni zrobili z grą, ale nie potrafię podnieść formy. Codziennie przeprowadzałem trening w centrum szkoleniowym i na 100 akcjach udawało mi się wyjść z formą 80% na 100%. Tymczasem dziś wykorzystałem już 50 akcji a forma wzrosła o 1% :| pewnie nie odbuduję ją do meczu :/

 

U mnie nawet przebiega to szybciej niż przed zmianami - 70 akcji i 7% formy przybyło.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co oni zrobili z grą, ale nie potrafię podnieść formy. Codziennie przeprowadzałem trening w centrum szkoleniowym i na 100 akcjach udawało mi się wyjść z formą 80% na 100%. Tymczasem dziś wykorzystałem już 50 akcji a forma wzrosła o 1% :| pewnie nie odbuduję ją do meczu :/

 

U mnie nawet przebiega to szybciej niż przed zmianami - 70 akcji i 7% formy przybyło.

 

Podobnie i u mnie. Dzisiaj centrum szkoleniowe + 100, spadek z formą do 90% iw ciągu 40 akcji przybyło 10% formy.

 

BTW. Do osób w rezerwach, które mają krótkoterminowe kontrakty. Podpisujcie na ponad 14 dni i dzięki temu pobierajcie codzienną premię od Zarządu Klubu.

Odnośnik do komentarza

Icon widze że miałeś nosa bo po 60 minutach prowadzimy 4:3 przegrywając 1:2 do przerwy

 

[62`] Zawodnicy drużyny ForumCM Football Club ułożyli się jak trójkąt bermudzki. Miejmy nadzieję, że przeciwnicy w jego obrębie znikać nie będą. Choć z drugiej strony byłoby to ciekawe widowisko, nie sądzicie Państwo?

:rotfl:

 

EDYTA mówi że tak się skończyło. Do 223 milionów z biletów zarząd dorzucił 50 więc a niedługo pewnie kolejna inwestycja. Czy do unikalnej rozbudowy potrzebne są punkty premium ? I czy masz zamiar rozbudowywać boiska treningowe ?

Odnośnik do komentarza

Powiem tak - tylko wielcy wodzowie ryzykują w taki sposób i z takim skutkiem :keke:

 

4:3, potężne dochody z biletów, wcześniej wybudowałem wieżę transmisyjną, a na domiar szczęścia zarząd dorzucił 50 baniek za wygraną :)

 

Sądzę, że dzisiejsza wypłata była godna? :>

 

Czy do unikalnej rozbudowy potrzebne są punkty premium ? I czy masz zamiar rozbudowywać boiska treningowe ?

1 poziom boiska treningowego to koszt 500 baniek. Oczywiście będziemy je rozbudowywać bo każdy 1 poziom pozwala zatrudnić dodatkowych 10 trenerów. A co za tym idzie dzienny trening umiejętności wzrasta o 10.

 

Jeżeli chodzi o unikalną rozbudowę to potrzebujemy pewnych osiągnięć. Tak to wygląda:

 

# Zbuduj Dział Marketingu

Koszt: 750.000.000 euro

Zyski: 25.000.000 euro

Wymagania: 50.000 kibiców

 

# Zbuduj Centrum Rekreacyjne

Koszt: 200.000.000 euro

Zyski: 10.000.000 euro, automatyczna redukcja zmęczenia przed meczem

Wymagania: Zajęcie 1-3 miejsca w lidze 1

 

# Zbuduj Centrum Prasowe

Koszt: 1.000.000.000 euro

Zyski: 20.000.000 euro

Wymagania: Wygranie Ligi Mistrzów

 

# Zbuduj Dodatkowe trybuny

Koszt: 500.000.000 euro

Zyski: 5.000.000 euro

Wymagania: Dowolny Puchar Ligi

 

# Zbuduj Halę Osiągnięć

Koszt: 1.000.000.000 euro

Zyski: 25.000.000 euro

Wymagania: 15 dowolnych medali

Odnośnik do komentarza

mistrze na zawsze vs LTS Załoga Orzeła > 2

FC Pagórek vs WKS MORTALE > 2

mistrze na zawsze vs LTS Załoga Orzeła > Więcej niż 3.5 gola

Wolverhampton Wanderers FC vs TS Podbeskidzie > 2

Bałtyk Zakopane vs Waga Ciężka > Więcej niż 3.5 gola

 

I za chwilę gramy mecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...