Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gerard, Fabregas, Sagna, David Silva, Santa Cruz - chetnie wezme :) z wskazaniem na 1.

 

Ja mogę Gerrarda odstąpić, najchętniej za jakiegoś historyka ;). W końcu postanowiłem je jednak pozbierać, co już wydaje się niemożliwością, ale może, kto wie ;). Póki co mam Valderrame, Sancheza i Mile i chętnie jeszcze jakieś przygarnę;)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam wszystkich za niepoinformowanie o obozie. Nie planowałem go robić teraz - powiem więcej, nie chciałem go jeszcze robić. Niechcąco kliknąłem w mapę treningów i poszło. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że trafiliśmy najlepiej z możliwych - losowy obóz za +1171UM :) kiedy maksimum to 1200.

Odnośnik do komentarza

A jutro natomiast, szanowni państwo, minie mi (i wszystkim tym, którzy w CMF są od pierwszego dnia) 10 sezonów, co oznacza, że wpadnie trochę umiejętności i kasy ;)

 

I jeszcze ważna wzmianka, bo może nie wszyscy zauważyli - pojawiły się multiakcje. Można wymienić swoją jedną historyczną za trzy zwykłe, a wszystko przebiega w jednej akcji.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze ważna wzmianka, bo może nie wszyscy zauważyli - pojawiły się multiakcje. Można wymienić swoją jedną historyczną za trzy zwykłe, a wszystko przebiega w jednej akcji.

 

Przydatna rzecz, dzięki niej zdobyłem 6 historycznych kart ;).

 

Brakuje mi jeszcze:

103 Pele

117 Willy van der Kerkhof

124 Jean Marie-Pfaff

 

Ktoś coś z powyższego niepotrzebne może ma? Wspomoże charytatywnie ;), ewentualnie określi co chciałby w zamian za powyższe, to może się uda zdobyć :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Przydatna rzecz, dzięki niej zdobyłem 6 historycznych kart ;).

 

Brakuje mi jeszcze:

103 Pele

117 Willy van der Kerkhof

124 Jean Marie-Pfaff

 

Ktoś coś z powyższego niepotrzebne może ma? Wspomoże charytatywnie ;), ewentualnie określi co chciałby w zamian za powyższe, to może się uda zdobyć :)

 

Już tylko dwie :)

 

citko, wesol jr. Kiedy robimy obóz? Ja tradycyjni jestem za stałą Europą ;)

Odnośnik do komentarza
Szacun! Tyle razy było mówione, że to bez sensu, bo będą tylko grzać ławę, a Ty nadal swoje. Upartość godna pozazdroszczenia

Jeśli rezerwowi nie mając nic przeciwko, to byłbym zdecydowanie za połączeniem ekip, bo rezerwy zaraz się rozsypią przez brak graczy, pierwszy skład ma to samo. Wolę aktywnego gracza z 60k umiejętności, niż kogoś niegrającego z 80k.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...