Skocz do zawartości

Zostań gwiazdą!


Koksmeister

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiesz o co chodzi. W chwili obecnej ten temat, bo opowiadaniem go nie nazwę, nie ma żadnej wartości, zero własnego wkładu z Twojej strony (nie, spisywanie wyników się nie liczy). Poczytaj inne opowiadania na tym forum, może wyciągniesz jakieś wnioski.

Wiesz, same wyniki można podawać, ja nie mam nic przeciwko temu, tylko żeby to nie wyglądało tak jak tutaj. Druzyny - wynik strzelcy i nic po za tym. Coś więcej od siebie kolego, projekt naprawdę ciekawy, ale trzeba w niego wołożyć sporo pracy, wiem coś o tym.

Odnośnik do komentarza
To zrób sam taki projekt zobaczymy jak ci to wyjdzie.

:hahaha: Zrobić "taki" projekt to żaden problem, jednak ja staram się swoje opowiadania trzymać na pewnym poziomie. ;) Serio nie widzisz, że Twoje dzieło odstaje poziomem od reszty opowiadań na naszym forum (niestety w nie tą stronę co powinno)?

 

Z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś uprzejmie mógłby mi wytłumaczyć jak wprowadzać graczy do bazy danych, mógłbym rozkręcić podobną zabawe, mam na to czas i chęci.

Byłoby fajnie, wierzę że zorganizowałbyś tą zabawę porządnie :) Jednak ja nie wiem jak się wbija tych graczy, zapytaj założyciela tematu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...