Skocz do zawartości

Dead Again


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki, słowa otuchy na pewno się przydadzą, również życzę powodzenia..:)

 

 

8 sierpień 2015

 

1/46

 

Woking(0) – Blackburn(0)

 

Skład:Elisson, Boakye, Malarczyk, Kennedy, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

W pierwszym meczu w Championship przyszło nam grać ze spadkowiczem z Premiership, które zresztą oferowało mi pracę przed rozpoczęciem sezonu. Przez całe 90 minut zdecydowanie dominowali goście, jednak nam udawało się umiejętnie bronić, i uniemożliwiać przeprowadzanie jakiś groźniejszych ataków. W 90 minucie jednak sędzia chyba uznał że remis w debiucie w drugiej lidze, to za dużo i podyktował wątpliwego karnego, Buaben spokojnie trafił tym siatki, zapewniając swojej drużynie trzy punkty.

 

Woking – Blackburn 0-1

 

90min-Buaben 0-1

 

15 sierpień 2015

 

2/46

 

Woking(20) – Ipswich(5)

 

Skład:Elisson, Boakye, Malarczyk, Kennedy, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Chyba w Championship nasz stadion już zawsze będzie wypełniany do ostatniego miejsca, tym bardziej przydałaby się rozbudowa naszego kameralnego stadionu, bo to aż wstyd przyjmować kogokolwiek na tak małym stadionie. W meczu z Ipswich zagraliśmy w końcu ładnie i miło dla oka naszych fanów, niestety zabrakło zimnej krwi w sytuacjach strzeleckich, przez co padł zaledwie remis 0-0.

 

Woking – Ipswich 0-0

 

18 sierpień 2015

 

3/46

 

Swansea(12) – Woking(20)

 

Skład:Elisson, Boakye, Malarczyk, Kennedy, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Na premiowego gola w championship musieliśmy czekać aż do trzeciej kolejki, bramkę tą zdobył nie kto inny jak Ryczek, w 9 minucie popisał się on kapitalnym uderzeniem z 25 metrów, które wpadło prosto w okienko bramki. 21 minuta, tym razem Ryczek podaje do Rodrigueza, a tem lekkim strzałem pokonuje bramkarza, 2-0! W 72 minucie w polu karnym nasi obrońcy nie upilnowali Brittona i ten zdobył gola kontaktowego. Swansea uwierzyła chyba jeszcze w uzyskanie korzystnego wyniku, i rzuciła wszystkie siły do ataku, my natomiast skontrowaliśmy w 82 minucie zabójczo, na środku boiska piłkę dostał Okpara, przebiegł on pod pole karne i zdobył trzeciego dla Woking gola. Jak się okazało, był to bardzo ważny gol, bo gospodarze jeszcze przed końcem spotkania, zdołali zdobyć drugiego gola, jednak po 90 minutach to my cieszyliśmy się z pierwszego zwycięstwa w drugiej lidze.

 

Swansea – Woking 2-3

 

9min-Ryczek 0-1

21min-Rodriguez 0-2

72min-Britton 1-2

81min-Opara 1-3

84min-Stasevich 2-3

 

22 sierpień 2015

 

4/46

 

Barnsley(15) – Woking(12)

 

Skład:Elisson, Boakye, Malarczyk, Kennedy, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Gospodarze już w 9 minucie wyszli na prowadzenie, tym razem pojedynek główkowy z Guela, przegrał Malarczyk. Wyrównaliśmy w 32 minucie, w polu karnym świetnie podał Opara do Ryczeka, a ten trafił do pustej bramki. Mecz po tej bramce wyrównał się, jednak więcej bramek w pierwszej połowie nie było. Druga połowa, choć równie ciekawa to nie przyniosła rozstrzygnięcia, wynik remisowy zdaję się być sprawiedliwy.

 

Barnsley – Woking 1-1

 

9min-Guela 1-0

32min-Ryczek 1-1

 

 

Podsumowanie transferów:

 




| Data               | Osoba              | Z                  | Opłata             | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.7.2015           | Cabral, Matías     | Wolny transfer  | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.7.2015           | Milutinovic, Bojan | Wolny transfer           | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.7.2015           | Djurdjevic, Veljko | Wolny transfer          | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 5.7.2015           | Wysocki, Przemyslaw| Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 6.7.2015           | Boakye, Emmanuel   | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 7.7.2015           | Budzinski, Marcin  | Korona Kielce      | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 9.7.2015           | Rodríguez, Patricio| Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 12.7.2015          | Kennedy, Reece     | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 13.7.2015          | Lepoint, Christophe| AA Gent            | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 13.7.2015          | Goossens, John     | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 13.7.2015          | Villalba, Andoni   | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 15.7.2015          | Martelli, Fabio    | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 16.7.2015          | Kosecki, Jakub     | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 16.7.2015          | Opara, Emeka       | Ethnikos           | 2.2mln zł          | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 16.7.2015          | Ventura, Manuel    | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 16.7.2015          | Barison, Giovanni  | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 17.7.2015          | Formica, Emanuele  | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 21.7.2015          | Vernon, Dean       | Wolny transfer     | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
|                    | Suma               |                    | 2.2mln zł          | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
|                    |                    |                    |                    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 







| Data               | Osoba              | Do                 | Opłata             | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.7.2015           | Vilakazi, Benedict |                    | Wolny              | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 4.7.2015           | Laczkó, Zsolt      | Leeds              | 7.75mln zł         | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 5.7.2015           | Taylor, Jermaine   | Doncaster          | 7.75mln zł         | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 5.7.2015           | Holota, Tomasz     | Reading            | 6.75mln zł         | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 6.7.2015           | Anafri, Emmanuel   | Reading            | 5mln zł            | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 17.7.2015          | Erasmus, Kermit    | Barnsley           | 5.25mln zł         | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
| 27.7.2015          | Ngando, Axel       | Stade Lavallois    | 200tys. zł         | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
|                    | Suma               |                    | 33mln zł           | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 
|                    |                    |                    |                    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------| 

 

Pierwszą rzeczą o której muszę wspomnieć jest to iż nasz były zawodnik, Mattioni, którego sprzedaliśmy do Bragi za 1.9mln zł, przeszedł w tym okienku transferowym do Twente, za 26mln zł, to tylko dobitnie pokazuje jak fatalny błąd popełnił prezes oddając tego zawodnika. Co do tegorocznych transferów, to zacznę od piłkarzy, którzy opuścili Woking. Benedict Vilakazi, po dwóch sezonach w Wokimg, ostatecznie rozstał się z naszym klubem, zawodnik ten był bardzo ważnym członem naszego zespołu przez te dwa lata, pomógł on swoimi 21 bramkami, oraz 55 asystami w awansie do Championship, aktualnie jednak pozostaje on bez zatrudnienia. Laczko zdążył rozegrać w barwach Woking zaledwie jeden sezon, ale i tak utkwił mocno w naszych pamięciach, zdobywając 10 bramek oraz 15 asyst, po sezonie został on jednak sprzedany do Leedns za prawie 8mln zł. Jego miejsce na lewej pomocy zajmie Holender, Goossens. Wychowanek Ajaxu Amsterdam, najwięcej czasu spędził w NEC, jednak najwięcej okazji do gry miał VVV, skąd właśnie pozyskaliśmy go za darmo. Taylor, przeniósł się za 8mln zł do beniaminka angielskiej Premiership, Doncaster. Reprezentant Jamajki rozegrał w barwach Woking 3 sezony, zdobył 7 bramek przez te trzy lata oraz 4 asystował. Na jego sprzedać główni zdecydowałem się ze względu na jego wiek, 30 lat. W tym sezonie Malarczykowi będzie pomagał w środku pomocy, 19 letnie zaledwie Kennedy, ten chłopak znikąd dostanie gry nawet w pierwszym składzie, głównie przez to że nikogo lepszego na jego miejsce nie udało się nam znaleźć. Holota to kolejny zawodnik, który zaledwie po sezonie odchodzi do innego klubu, Polak za 6mln zł przeszedł do Reading występującego w Premiership. W jego miejsce za darmo z Gent, sprowadziliśmy doświadczonego Belga, Lepointa. Ten 30 letni zawodnik, podczas swojej kariery zwiedził takie kluby jak Anderlecht, Mouscron, Gencierbirligi, 1860 Monachium. Teraz dostanie szansę gry w Woking. Również do Reaing, tyle że za 5mln zł odszedł prawy obrońca, Anafri, w jego miejsce natomiast zakontraktowaliśmy doświadczonego reprezentanta Ghany Boakye. Zawodnik ten jest wychowankiem słynnego Ajaxu, zresztą właśnie w Holandii spędził najwięcej czasu, reprezentując takie kluby jak Ajax, Heracles, Sparta, ADO. Zaliczył on również krótki epizod w Panathinakosie. Do Barnsley za prawie 6mln zł odszedł napastnik Erasmus, spędził on zaledwie pół roku w Woking, i szczerze mówiąc dziwie się że ktoś zdecydował się wyłożyć na niego taką sumę, no ale to już nie mój problem. W tym sezonie Ryczekowi będzie towarzyszył, Nigeryjczyk Opara. Jest to jedyny zawododnik, na którego wydaliśmy jakąś kasę, sprowadzenie go za 2.2mln zł z Ethnikosu było koniecznością, bo nikogo innego o podobnych umiejętnościach nie udało nam się znaleźć. Ostatnim transferem z klubu było odejście 22 letniego Ngando za skromne 220tyś zl, zawodnik ten przez dwa lata nie rozwinął się na tyle aby zasłużyć na pozostanie w Woking, mimo to, zdążył on nawet 11 razy wybieg na boisko w naszym klubie, nie strzelił jednak żadnego gola ani przy żadnym nie asystował. Do klubu dołączyli jeszcze Kosecki oraz Budzinski, ten pierwszy będzie pełnił rolę rezerwowego, po 7 latach gry w Legi Warszawa, postanowił nie przedłużać kontraktu i na własną rękę szukać sobie klubu, myślę że jako rezerwowy na pewno się nam przyda. Budziński natomiast jest już trzecim zawodnikiem zakupiony z Korony Kielce, ten były reprezentant Polski do lat 21, zajmie miejsce Koprivy na prawej stronie pomocy. W Koronie oraz Arce może nie spisywał się najlepiej, ale moim zdaniem w Woking ma szanse pokazać swój potencjał. Pozostali zawodnicy, których nie wymieniłem to głównie melodia na przyszłość, i nie ma sensu na ich temat się rozpisywać.

Odnośnik do komentarza

Ja mam parę pytań dotyczących Twojej kariery.

1. Dlaczego grasz Woking, a nie inną drużyną?

2. Dlaczego liga Angielska, to raczej powinno być 1 pytanie :)

3. Dlaczego TYLU Polaków sprowadzasz?

4. Czy masz chęć do dalszej, wielosezonowej gry?

5. Jakie są Twoje cele?

6. Zamierzasz prowadzić reprezentację?

7. Korzystasz z FM-GENIE SCOUT?

8. Czy gra po szczeblach w górę sprawia Ci przyjemność?

9. Czy gra Ci się nie nudzi?

 

Taki zestaw pytań odemnie :)

Czekam na Twoje odpowiedzi :)

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza

Ja mam parę pytań dotyczących Twojej kariery.

1. Dlaczego grasz Woking, a nie inną drużyną?

2. Dlaczego liga Angielska, to raczej powinno być 1 pytanie :)

3. Dlaczego TYLU Polaków sprowadzasz?

4. Czy masz chęć do dalszej, wielosezonowej gry?

5. Jakie są Twoje cele?

6. Zamierzasz prowadzić reprezentację?

7. Korzystasz z FM-GENIE SCOUT?

8. Czy gra po szczeblach w górę sprawia Ci przyjemność?

9. Czy gra Ci się nie nudzi?

 

Taki zestaw pytań odemnie :)

Czekam na Twoje odpowiedzi :)

Pozdrawiam Serdecznie

 

Wiem, że nie pytany milczy, ale też zaczynam gre zawsze od 6 angielskiej,mnie nie cieszy nic bardziej, aniżeli pięcie sie po kolejnych szczeblach w góre :) Co do Polaków to są tani i o wiele lepsi niż zawodnicy angielscy na tym poziomie rozgrywek :)

Odnośnik do komentarza

 

1. Spodobały mi się ich stroje i loga :).

2. Najwięcej klas rozgrywkowych, do tego NIGDY nie osiągnąłem większego sukcesu grając w tej lidze, czy to od 6 ligi, czy to w premiership, chcę w końcu przełamać tą niemoc.

3. Tak jak napisał kolega majonez, są tani, całkiem nieźle wyszkoleni, i chętnie przychodzą do ligi angielskiej.

4. Odpowiem w ten sposób, nudzi mnie rozpoczynanie gry znów od 2010, po to właśnie wziąłem tyle lig, że nawet jak znudzi mi się liga angielska, to mogę rozpocząć nową grę w Hiszpanii, Francji...

5. Awans do Premiership, a potem... Kto wie, problem polega na tym że rada miasta nie zgadza się na rozbudowanie stadionu, zastanawiam się nad modyfikacją tego elementu w jakimś edytorze, tak aby moc swobodnie rozbudowywać nasz obiekt.

6. Zgłaszam się ciągle do różnych reprezentacji, nawet u21...Ale póki co ofert brak.

7. Tak.

8. Radość gry czerpię głównie z tego, że z prowincjonalnego klubu, jakim jest Woking, zrobiłem ekipę, która już biję się z Newcastle czy Bolton.

9. Nie :)

Odnośnik do komentarza

12 wrzesień 2015

 

6/46

 

Nottm Forest(6) – Woking(10)

 

Skład:Elisson, Boakye, Malarczyk, Kennedy, Wysocki, Goossens, Lepoint, Kopriva, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Na prawej stronie pomocy przez następne dwie kolejki wystąpi Kopriva, który zastąpi zawieszonego za kartkę, Budzinskiego. Faworytem przed tym meczem byli gosodarze, jednak już w 1 minucie ku zaskoczeniu widowni, bramkę dla Woking zdobył Opara. 4 minuty później w wymarzonej sytuacji znalazł się znów Opara, tym razem jednak bramkarz wybronił jego strzał, a następnie na aut piłkę wybił jeden z obrońców. Szybko wznowiliśmy grę, piłkę przed polem karnym dostał naturalizowany ostatnio Cypryjczyk Rodriguez, i atomowym strzałem zdobył drugiego gola w tym meczu. Minęły zaledwie 3 minuty, znów piłkę przy nodze ma Opara, znakomite uderzenie i piłka trafia prosto w okienko 3-0! Szok na trybunach. Nottm Forest odgryzło się dopiero w 26 golem Cormacka. Na 3 bramki odskoczyliśmy znów w 42 minucie, tym razem Rodriguez podaje do Ryczeka, a Polak spokojnie pokonuje bramkarza. Nottm Forest znów trafiło w 71 minucie, tym razem gola zdobył Walcott. Był to jednak ostatni gol w tym spotkaniu, sensacyjnie zatem wygrywamy 4-2.

 

Nottm Forest – Woking 2-4

 

1min-Opara 0-1

6min-Rodriguez 0-2

9min-Opara 0-3

27min-Cormack 1-3

42min-Ryczek 1-4

71min-Walcott 2-4

 

15 wrzesień 2015

 

7/46

 

Woking(9) – Sheff UTD(4)

 

Skład:Elisson, Boakye, Malarczyk, Kennedy, Wysocki, Goossens, Lepoint, Kopriva, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Nasza postawa podobnie jak w poprzednim sezonie, zaskakuje nawet największych fachowców, trzymamy się zdala od strefy spadkowej, mimo iż przewidywano nam pewn degradacje. Tymczasem w meczu z Sheff już w 23 minucie prowadzenie dał nam Ryczek. W 32 minucie swietną piłke dostał Opara, przebiegł on kilka metrów i silnym uderzeniem pod poprzeczkę dał nam drugiego gola. W 41 minucie sytuacja się trochę skomplikowała bo czerwoną kartkę dostał Malarczyk. Cofnąłem więc zespół do głębokiej defensywy licząc że uda się utrzymać ten korzystny wynik. Niestety już w 54 minucie, goście zdobyli gola na 2-1. Wynik ten utrzymywał się do 93 minuty i kiedy już cieszyliśmy się z trzech punktów goście ostatnim zrywem zdołali uratować sobie jeden punkt, szkoda.

 

Woking – Sheff UTD 2-2

 

22min-Ryczek 1-0

32min-Opara 2-0

54min-Hall 2-1

93min-Sharp 2-2

 

19 wrzesień 2015

 

8/46

 

Crystal Palace(10) – Woking(9)

 

Skład:Elisson, Boakye, Palionis, Kennedy, Wysocki, Goossens, Lepoint, Kopriva, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Nie takiego początku spotkania oczekiwałem, już w 4 minucie Rooney zdobył gola dla Crystal. W 8 minucie natomiast, Palionis, który zastępował Malarczyka, dostał czerwoną kartkę. Nie wiem co się dzieje, to już 4 czerwona kartka w tym sezonie Woking. W 10 nie radziliśmy sobie kompletnie, Crystal Palace wykorzystała swoją szanse, i wypunktowała nas 5-1. Jest to nasza pierwsza porażka od sześciu spotkań.

 

Crystal – Woking 5-1

 

4min-Rooney 1-0

13min-Sidibe 2-0

17min-White 3-0

73min-White 4-0

78min-Ryczek 4-1

91min-Graham 5-1

 

3 październik 2015

 

9/46

 

Peterborough(18) – Woking(15)

 

Skład:Elisson, Boakye, Djurdjevic, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Przeciwko nam w zespole gości gral nasz były zawodnik, Morales, zresztą zdobył on nawet bramkę w 11 minucie, wykorzystując niedoświadczenie Djurdjevica. Wyrównaliśmy w 14 minucie, piętką do Opary zagrywa Ryczek, i Nigerjczyk pokonuje bramkarza rywali. W 41 minucie znów do naszej siatki trafił Morales, to kolejny dowód na to że decyzje naszego prezesa bywają bardzo złe. Tych dwóch bramek chyba pozazdrościł mu Opara, Nigeryjczyk również trafił po raz drugi w 56 minucie. W 65 minucie nieustępliwość Ryczeka, oraz fatalny błąd obrony pozwolił Rodrugezowi na zdobycie trzeciego gola dla Woking. Bardzo krótko prowadziliśmy, w 67 minucie po raz trzeci do naszej bramki trafił Morales. Opara znów nie chciał być gorszy i w 80 minucie strzalem z woleja znów...Dal nam prowadzenie. A w 83 minucie po raz piąty bramkarza Peterborough pokonał Rodriguez. W tej sytuacji zwycięstwo mieliśmy nie mal pewne.

 

Peterborough – Woking 3-5

 

11min-Morales 1-0

14min-Opara 1-1

41min-Morales 2-1

56min-Opara 2-2

65min-Rodriguez 2-3

67min-Morales 3-3

81min-Opara 3-4

83min-Rodriguez 3-5

 

7 październik 2015

 

10/46

 

Woking(12) – Watford(8)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Poole, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Padający przez większość część spotkania deszcz nie ułatwiał gry, bardzo długo męczyliśmy się z goścmi, dopiero w 51 minucie z karnego gola zdobył Malarczyk. W 64 minucie goście po jednym z nielicznych ataków doprowadzili do remisu. W 77 minucie sytuacja była jeszcze gorsza, Wysocki postanowił w polu karnym przyjąć na klatkę piersiową dośrodkowanie Watford, co okazało się oczywiście fatalnym w skutku kiksem i stratą drugiej bramki. Remis w 93 minucie już uratował nam strzałem rozpaczy Budzinski. Jeden punkt to i tak mało, zważywszy na to że powinniśmy ten mecz wygrać.

 

Woking – Watfrod 2-2

 

54min-Malarczyk 1-0

63min-Hoskin 1-1

78min-Evre 1-2

93min-Budzinski 2-2

 

21 październik 2015

 

13/46

 

Woking(13) – Fulham(11)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Palionis, Wysocki, Goossens, Poole, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

W 22 minucie, boiskowym cwaniactwem popisał się Poole, zauwazył on kompletnie nie pilnowanego Goosens, zagrał do niego z rzutu wolnego, a ten pokonał bramkarza gości. Bardzo aktywny w tym meczu Goosens w 32 minucie zagrywa do Opary, ten strzela, bramkarz jeszcze zdołał wybronić ten strzał, ale przy dobitce Rodrigueza nie miał szans. Kontaktowego gola jeszcze przed przerwą zdobył Henderson. Pewniej mogliśmy się poczuć znów w 71 minucie, za sprawą bramki Kennediego. Definitywnie nadzieji na wygraną pozbawił Fulham, mimo iż jeszcze pod koniec spotkania udało się im zdobyć drugiego gola, Ryczek, strzelając czwartego gola dla Woking.

 

Woking – Fulham 4-2

 

22min-Gossens 1-0

32min-Rodriguez 2-0

44min-Henderson 2-1

71min-Kennedy 3-1

76min-Ryczek 4-1

87min-Henderson 4-2

 

24 październik 2015

 

14/46

 

Leeds(17) – Woking(10)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Palionis, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Do składu powrócił Lepoint, Belg jednak nie uchronił naszej drużyny od straty bramki już w 5 minucie. Leeds posiadało zdecydowanie przewagę, udało się nam jednak skontrować w 31 minucie, gola zdobył będący ostatnio w kapitalnej formie, Rodriguez. 3 minuty później, po kolejnej kontrze znów piłka zatrzepotała w siatce Leeds, tym razem trafił Goosens. Po przerwie Leeds doprowadziło do remisu, po raz drugi bramkę zdobył Cox. Wynik rozstrzygnął się w 86 minucie, Leeds po jednym z ataków zdobyło trzeciego gola i ostatecznie zgarnęło 3 punkty.

 

Leeds – Woking 3-2

 

5min-Cox 1-0

31min-Rodriguez 1-1

34min-Goossens 1-2

52min-Cox 2-2

86min-Howson 3-2

 

31 październik 2015

 

15/46

 

Woking(12) – Newcastle(4)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Palionis, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

W 15 kolejce na Kingfield stadium przyjechał słynny Newcastle, goście jednak już w 5 minucie musieli wyciągać piłkę z siatki, po kapitalnym podaniu Rodrigueza, gola zdobył Ryczek. Spadkowicz z Premiership, mimo wszystko miał ogromną przewagę, a w 25 minucie, nawet zdobył bramkę na 1-1. A 2 minuty później, po kolejnym ataku, nawet na 2-1. Po wybiegnięciu na drugą połowę, szybko udało się nam zdobyć gola, w 48 minucie Opara uderzal na bramkę, ale jego strzał musiał dobić Budzinski, Polak więc doprowadza znów do remisu. W 53 minucie, fatalny błąd popełnil Elisson, wyszedł on do prostopadłej piłki w pole karne, minął się z nią jednak, a Moses strzelił na 2-3. Wynik ten utrzymał się zaledwie do 67 minuty, tym razem gola zdobył Opara. W 77 minucie, znów błysnął Rodriguez, tym razem Cyrpryjczyk popisał się fantastycznym lobem, 4-3. Zwycięstwo zdawało się co raz bliżej. W 86 minucie, znów kapitalne podanie dostał Opara, Nigerjczyk uderzył lekko obok interweniującego golkipera Newcastle, i było już 5-3! Tak więc dzięki znakomitej skuteczności, udaję się nam pokonać Newcastle 5-3!

 

Woking – Newcastle 5-3

 

7min-Ryczek 1-0

25min-Potts 1-1

27min-Moses 1-2

48min-Budzinski 2-2

53min-Moses 2-3

66min-Opara 3-3

77min-Rodriguez 4-3

86min-Opara 5-3

Odnośnik do komentarza

7 listopad 2015

 

16/46

 

Q.P.R(12) – Woking(9)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Praktycznie w każdy meczu jesteśmy skazywani na porażkę, tym czasem nam udaję się zdobywać kolejne punkty, i nie tracić kontaktu z czołówką, tym razem już w 5 minucie przepięknym uderzeniem popisał się opara, piłka po jego strzale z 30 metrów odbiła się od poprzeczki i wpadla go bramki. W 12 minucie po raz kolejny w znakomicie znalazł się w polu karnym Budzinśki, i prowadziliśmy już 2-0. W 28 minucie, zawodnik gospodarzy popisał się równie efektownym uderzeniem co Oparai było już tylko 2-1. Prowadzeni powiększyliśmy w 35 minucie, znakomicie Ryczek dośrodkował w pole karne, a tam szczupakiem gola zdobył Rodriguez. W 60 minucie źle piłkę wybija Elisson i Drinkwater zdobywa swojego drugiego gola. W 74 kopia tamtej sytuacji...I było już 3-3, cóż Elisson z meczu na mecz przekonuje mnie, że nie nadaję się on na grę w Championship. Także mecz, który mieliśmy nie mal wygrany, ostatecznie tylko remisujemy.

 

Q.P.R – Woking 3-3

 

5min-Opara 0-1

12min-Budzinski 0-2

28min-Drinkwater 1-2

35min-Rodriguez 1-3

60min-Drinkwater 2-3

74min-Drinkwater 3-3

 

21 listopad 2015

 

17/46

 

Woking(9) – Cardiff(17)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Cóż, na razie chyba za wcześnie jest aby móc, mówić czy jesteśmy w tym sezonie w stanie powalczyć o miejsce w barażach, faktem jest że póki co radzimy sobie jak na beniaminka kapitalnie. W meczu z Cardiff już w 11 minucie bramkę dla Woking zdobył Opara. W 19 minucie na krótki słupek piłkę dośrodkował Goosens, a piłkę do własnej bramki skierował Matthews. W 26 minucie jeszcze trzeciego gola dołożył Budzinski i tym samym prowadziliśmy już trzema bramkami. Przed końcem pierwszej połowy, Cardif zdołało jeszcze zdobyć gola kontaktowego. Gra po nim zdecydowanie się wyrównała, w 64 minucie Lewis strzelił na 3-2 i sytuacja zdecydowanie się skomplikowała. A w 82 minucie, było już 3-3, kolejny błąd defensywy i zanosiło się na drugi z rzędu remis 3-3. Sędzia doliczył jeszcze 3 minuty do regulaminowego czasu gry, dzięki czemu w 91 minucie, gola na wagę trzech punktów zdobył Ryczek. W okienku zimowym musimy jeszcze wzmocnić skład, bo tracimy zbyt dużą ilość bramek.

 

Woking – Cardiff 4-3

 

11mi-Opara 1-0

19min-Matthews 2-0

23min-Budzinski 3-0

36min-SPence 3-1

64min-Lewis 3-2

82min-Spence 3-3

91min-Ryczek 4-3

 

27 listopad 2015

 

18/46

 

Stoke(11) – Woking(6)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Kosecki, Ryczek

 

Nawet do czterech tygodni będzie musiał pauzować, Opara, w jego miejsce z konieczności zatem wstawiłem Koseckiego. W meczu ze Stoke, już pierwsze minuty pokazały że jesteśmy w stanie pokonać przeciwnika, kilka groźnych sytuacji, z trudem bronił Krul. Dopiero w 27 minucie po dośrodkowaniu Budzinskiego gola zdobył Rodriguez. Drugą połowę zaczeliśmy fatalnie, w 48 minucie wyrównał Tchumenei. Potem stworzyliśmy kilka ciekawych akcji, ale nie potrafił zdobyć bramki. W 56 minucie natomiast, Malarczyk brutalnie faluje daleko od pola karnego i żegna się z boiskiem. W 10 graliśmy bardzo ambitnie, a świetnie wpisujący się w bramce Elisson, uratował nam jeden punkt.

 

Stoke – Woking 1-1

 

27min-Rodriguez 0-1

48min-Tchuimenei 1-1

 

5 grudzień 2015

 

19/46

 

Woking(5) – Notss(9)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Kosecki, Ryczek

 

W mediach coraz głośniej jest na temat tego iż w do klubu miałby przyjśc nowy prezes, dla nas to akurat nic nie warta wiadomość, wiadomo że przyjście nowego prezesa raczej nic nie zmieni w klubie, dlatego nadal robimy swoje. I tak w 36 minucie, przepięknego gola, zdobył Lepoint.Jak się również okazało było to rozstrzygające trafienie.

 

Woking – Notss 1-0

 

36min-Lepoint 1-0

 

12 grudzień 2015

 

21/46

 

Woking(5) – Wycombe(20)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Kosecki, Ryczek

 

Podobno teraz do przejęcia klubu szykuje się jakieś konsorcjum, ciekaw jestem czy ktoś będzie zdolny wyłożyć około 60mln zł na Woking, bo mniej więcej taka jest aktualna wartość klubu. Przełamał się w końcu Kosecki, który zdobyl dziś hattricka, jak się jednak okazalo kluczowe było trafienie Ryczeka z samej końcówki spotkania, gdyż nasza defensywa popełniała dziś karygodne błędy, przez co Elisson trzy razy wyciągał piłkę z siatki.

 

Woking – Wycombe 4-3

 

49min-Robinson 0-1

56min-Kosecki 1-1

61min-Kosecki 2-1

69min-Kosecki 3-1

74min-Robinson 3-2

77min-Pacchi 3-3

81min-Ryczek 4-3

 

26 grudzień 2015

 

23/46

 

Woking(4) – Wigan(3)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

W bardzo ważnym meczu, przy mocno padającym deszczu, niestety nie poradziliśmy sobie z Wigan. Goście to jeszcze chyba za wysokie progi dla nas, jeszcze tylko kilka dni zostało do otwrcia okienka trasnferowego, miejmy nadzieję iż uda nam się ściągnąć środkowego oraz prawego obrońce, a może nasza gra ulegnie poprawie.

 

Woking – Wigan 0-2

 

14min-Rodallega 0-1

71min-Reid 0-2

 

28 grudzień 2015

 

24/46

 

Southampton(1) – Woking(6)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

W spotkaniu z liderem Southampton, chyba nikt nie liczył na zwycięstwo, tym bardziej po ostatniej porażce z Wigan. Zapewne przegralibysmy, gdyby nie czerwona kartka Flynna z 14 minuty, która pozwoliła nam na wywiezienie z stadionu Southampton jeden punkt, przed nami jeszcze mecz z Ipswich, a potem już tylko gorący okres, zimowego okienka transferowego.

 

Southampton – Woking 2-2

 

4min-Lallana 1-0

55min-Lallana 2-0

60min-Ryczek 2-1

78min-Opara 2-2

 

30 grudzień 2015

 

25/46

 

Ipswich(3) – Woking(5)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

W ostatnim spotkaniu tego roku graliśmy z dobrze spisującym się Ipswich, zapowiadał się niezwykle ciekawy mecz, i właśnie taki ujrzeli kibice. Bardzo długo prowadziliśmy, wręcz zwycięstwo mieliśmy nie mal w garści, po raz kolejny jednak zawiodła na całej lini defensywa, przez co z wynik 3-1, gospodarzom udało się zremisować 3-3.

 

Ipswich – Woking 3-3

 

11min-Rodriguez 0-1

13min-Cole 1-1

37min-Ryczek 1-2

45min-Budzinski 1-3

48min-Smalwood 2-3

57min-Cole 3-3

Odnośnik do komentarza

Ofensywę mam naprawdę silną, za to kuleje defensywa. Plany co do okienka były, ale doszedłem do wniosku że jednak z transferami poczekam do końca sezonu, nawet jeśli nie uda się awansować, to lepiej awansować w drugim sezonie, mocniejszą ekipą, która będzie w stanie zapewnić mi utrzymanie w Premiership, o ile w ogóle zostanę w Woking.

Odnośnik do komentarza

Z takim stadionem nie mam co szukać w Premiership..

 

 

9 styczeń 2016

 

26/46

 

Woking(6) – Swansea(16)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Kopriva, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Przed spotkaniem zakomunikowano mi że na klub nałożono embargo transferowe, fakt że nikogo raczej nie miałem zamiaru kupować, ale mam nadzieję że sprawa ta jak najszybciej się zakończy. W pierwszym meczu tego roku ligowym, już w 7 minucie z rzutu wolnego idealnym uderzeniem popisał się Goossens. W 11 minucie mogło już być 2-0, ale strzal Rodrigueza zatrzymał się na słupku. Co nie udało sięw 11 minucie, udało się w 15, Cypryjczyk popędził sam w pole karne z piłką, i precyzyjnym uderzeniem zdobył drugiego gola. W 32 minucie błąd popełnił Elisson, minął się z piłką a Swansea, strzeliła gola kontaktowego. Po 4 minutach znów prowadziliśmy, dwoma bramkami, tym razem dośrodkowanie Koprivy wykorzystał Opara. Nie zdążyliśmy ochłonąć po zdobytej bramce, a Opara znów trafia, 4-1! 41 minuta, dośrodkowanie, bramkarz zdawałoby się pewnie łapie piłkę w powietrzu, ta jednak mu się wyślizguje z rąk i upada pod nogi Rodrigueza, który zdobywa gola na 5-1! W drugiej połowie również zdobywaliśmy bramki, w 52 minucie hattricka skompletował Opara. Nie był to jednak koniec strzeleckiego popisu tego zawodnika, 2 minuty później Nigeryjczyk po raz czwarty pokonuje golkipera Swansea. A to i tak nie było ostatnie trafienie naszego napastnika, w 77 minucie Opara podwyższył na 8-1. 86 minuta, na trybunach słychać głośne „jeszcze jeden, jeszcze jeden..”, i owszem, trafiamy po raz 9 do bramki, tym razem gola zdobywa Goossens. Kapitalny mecz w naszym wykonaniu, zmietliśmy rywala z powierzchni ziemi, oby to był dobry prognostyk na ten rok.

 

Woking – Swansea 9-1

 

7min-Goossens 1-0

16min-Rodriguez 2-0

32min-Murphy 2-1

36min-Opara 3-1

38min-Opara 4-1

41min-Rodriguez 5-1

52min-Opara 6-1

54min-Opara 7-1

77min-Opara 8-1

86min-Goossens 9-1

 

16 styczeń 2016

 

27/46

 

Blackburn(2) – Woking(5)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Kopriva, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Czas zejść na ziemie po ostatnim zwycięstwie, naszym rywalem było Blackburn, czyli zdecydowanie bardziej wymagający rywal. Mecz był bardzo interesujący, w pewnym momencie prowadziliśmy nawet 3-1, gospodarze jednak w kilka minut przed końcem spotkania doprowadzili jeszcze do remisu. To już nie pierwszy mecz w którym dajemy sobie wyrwać zwycięstwo w ostatnich fragmentach spotkania.

 

Blackburn – Woking 3-3

 

23min-Gol 1-0

24min-Opara 1-1

44min-Lepoint 1-2

65min-Rodriguez 1-3

78min-SHeridan 2-3

79min-Cooper 3-3

 

26 styczeń 2016

 

28/46

 

Woking(6) – Barnsley(22)

 

Skład:Elisson, Boakye, Palionis, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Kopriva, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Białoruskie konsorcjum, ostatecznie przejęło klub, a pierwszą zapowiedzianą zmianą podobno jest, zwolenienie mnie, oraz zatrudnienie Białoruskiego trenera, cóż ciekawa informacja, zobaczymy jeszcze jak się to wszystko potoczy. W meczu z Barnsley, szybko objęliśmy prowadzenie po bramce Ryczeka, potem jednak daliśmy sobie wbić gola, koło 60 minuty, co wprowadziło sporo nerwowości do naszej gry. Udało się nam na szczęście zdobyć jeszcze drugiego gola, za sprawą trafienia Ryczeka, ale to i tak nie uchroniło nas od remisu, po raz kolejny fatalna postawa obrony pozwoliła gościom wywieść jeden punkt. Także w meczu z słabiutkim Barnsley, zaledwie remisujemy 2-2.

 

Woking – Barnsley 2-2

 

30 styczeń 2016

 

29/46

 

Scunthorp(20) – Woking(5)

 

Skład:Elisson, Boakye, Palionis, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Kopriva, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Przed meczem na moim biurku znalazły się dwie oferty, jedna z Aston Villi, czyli klubu obecnie występującego w Premiership, oraz CSKA Moskwa, obi oferty były bardzo ciekawe, póki co jednak nie mam zamiaru ruszać się z Woking. Jest to jednak dowód że moje nazwisko jest co raz bardziej rozpoznawalne w Europie. Co do meczu, to zagraliśmy równie fatalnie co w meczu z Barnsley, kolejny słaby przeciwnik a my dajemy sobie wbić cztery bramki, w tym jedna, decydująca o remisie w 92 minucie, cóż w ten sposób to raczej nie mamy większych szans na baraże.

 

Scunthorp – Woking 4-4

 

2min-Ryczek 0-1

37min-Milne 1-1

40min-Ryczek 1-2

44min-Goossens 1-3

54min-Jones 2-3

65min-Boyes 3-3

76min-Ryczek 3-4

90min-Mirfin 4-4

 

6 luty 2016

 

30/46

 

Woking(7) – Nottm(14)

 

Skład:Elisson, Boakye, Palionis, Malarczyk, Wysocki, Villalba, Lepoint, Kopriva, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że zmiana prezesa przyniesie jakieś zmiany, a tu proszę, pierw kasę klubową zasilona kwotą około 10mln zł, a dziś ogłoszono rozbudową szkółki młodzieżowej oraz bazy treningowej. W 30 kolejce graliśmy z Nottm Forest, ostatnio nasza postawa pozostawia sporo do życzenia, pechowy remis z Blackburn, oraz dwa po fatalnej grze z Barnsley i Scunthorp, nie sa chyba dziełem przypadku gdyż w meczu z Nottm również niczym nie przypominaliśmy drużyny z pierwszej połowy sezonu. W pierwszej połowie praktycznie nie istnieliśmy na boisku, wystarczy dodać że oddaliśmy zaledwie jeden strzał. W 59 minucie, trochę humory poprawił nam Opara, doprowadzając do remisu. I kiedy zdawało się że zremisujemy czwarty mecz z rzędu, dwa przebłyski talentu Rodrigueza, sprawiły że udało się nam wygrać spotkanie 3-1, dzięki właśnie dwóm bramkom Rodrigueza, którym podobno interesuje się Getafe.

 

Woking – Nottm 3-1

 

30min-Cugan 0-1

59min-Opara 1-1

72min-Rodriguez 2-1

86min-Rodriguez 3-1

 

6 luty 2016

 

30/46

 

Woking(7) – Nottm(14)

 

Skład:Elisson, Boakye, Palionis, Malarczyk, Wysocki, Villalba, Lepoint, Kopriva, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że zmiana prezesa przyniesie jakieś zmiany, a tu proszę, pierw kasę klubową zasilona kwotą około 10mln zł, a dziś ogłoszono rozbudową szkółki młodzieżowej oraz bazy treningowej. W 30 kolejce graliśmy z Nottm Forest, ostatnio nasza postawa pozostawia sporo do życzenia, pechowy remis z Blackburn, oraz dwa po fatalnej grze z Barnsley i Scunthorp, nie sa chyba dziełem przypadku gdyż w meczu z Nottm również niczym nie przypominaliśmy drużyny z pierwszej połowy sezonu. W pierwszej połowie praktycznie nie istnieliśmy na boisku, wystarczy dodać że oddaliśmy zaledwie jeden strzał. W 59 minucie, trochę humory poprawił nam Opara, doprowadzając do remisu. I kiedy zdawało się że zremisujemy czwarty mecz z rzędu, dwa przebłyski talentu Rodrigueza, sprawiły że udało się nam wygrać spotkanie 3-1, dzięki właśnie dwóm bramkom Rodrigueza, którym podobno interesuje się Getafe.

 

Woking – Nottm 3-1

 

30min-Cugan 0-1

59min-Opara 1-1

72min-Rodriguez 2-1

86min-Rodriguez 3-1

 

16 luty 2016

 

31/46

 

Woking(7) – Peterborough(24)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Znów zawiedliśmy na całej lini, remis 1-1 z ostatnią drużyną w lidze, to katastrofa, myślę że po prostu w tym sezonie, z tak beznadziejną defensywą, nie mamy większych szans na walkę o awans do Premiership.

 

Woking – Peterborough 1-1

 

42min-Ryczek 1-0

60min-Fadden 1-1

 

 

20 luty 2016

 

32/46

 

Woking(7) – Crystal Palace(15)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Palionis, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Dziś jedynie pierwsze 45 minut zagraliśmy na przyzwoitym poziomie, do przerwy prowadziliśmy pewnie 3-0 po bramkach Koseckigo oraz Opary. O drugiej połowie lepiej zapomnieć, bo do kompromitacji było bardzo blisko, dwa gole White, dały nadzieję gościom na chociażby remis. Udało się nam jednak szczęśliwie dowieść korzystny dla nas wynik do końca spotkania.

 

Woking – Crystal Palace 3-2

 

15min-Opara 1-0

18min-Kosecki 2-0

21min-Opara 3-0

61min-White 3-1

82min-White 3-2

 

24 luty 2016

 

33/46

 

Fulham(10) – Woking(7)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Palionis, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Po naszych ostatnich wyczynach, miałem ogromne obawy przed meczem z Fulham. Które zresztą okazały się uzasadnione, jedynie ogromna doza szczęścia pozwoliła nam po pierwszej połowie remisować 0-0. W drugiej odsłonie również sporo farciliśmy, trzeba jednak zaznaczyć że bardzo dobrym ecz rozegrał również Elisson, który ostatecznie bramki nie wpuścił. Natomiast w 86 minucie, zwycięskiego gola z karnego zdobył Kopriva.

 

Fulham – Woking 0-1

 

86min-Kopriva 0-1

 

27 luty 2016

 

34/46

 

Watford(14) – Woking(7)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Palionis, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Nie mam pojęcia skąd te wachania formy, w Fulham zagraliśmy całkiem przyzwoicie, tym czasem jedziemy do 14 w tabeli Watford i mamy problemy z wyjściem z własnej połowy. Wygląda to naprawdę tragicznie, sezon wchodzi w decydującą fazę a my łapiemy zadyszkę.

 

Watford – Woking 2-0

 

26min-Young 1-0

38min-Chambers 2-0

 

5 marzec 2016

 

35/46

 

Woking(7) – Portsmouth(10)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Powiedzmy sobie szczerze, o naszym zwycięstwie zadecydował błąd bramkarza gości z 38 minuty, Pridigar złapał piłkę za polem karnym za co dostał czerwoną kartkę. Gra w przewadze ułatwiła nam zadanie, chociaż mimo to nasza obrona zdążyła się popisać stratą 3 bramek.

 

Woking – Portsmouth 4-3

 

1min-Healy 0-1

43min-Gerrad 1-1

46min-Duhamel 1-2

53min-Goossens 2-2

57min-Budzinski 3-2

74min-Lepoint 4-2

90min-Smith 4-3

 

12 marzec 2016

 

36/46

 

Woking(6) – Leeds(20)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Dostaje co raz więcej ofert z zagranicznych klubów, przed dzisiejszym meczem zgłosiły się Hansa Rostock oraz PAOK Saloniki, obie oferty odrzuciłem. Chociaż oglądając ostatnie popisy moich podopiecznych mam ochotę rzucić to wszystko wpizdu. Szczególnie po takim meczu jak dziś, porażka 0-2 z 20 w tabeli Leeds to kompletna KOMPROMITACJA.

 

Woking – Leeds 0-2

 

37min-Manko 0-1

45min-Hunt 0-2

 

15 marzec 2016

 

37/46

 

Newcastle(3) – Woking(5)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Po porażce z Leeds, w meczu z Newcastle oczekiwałem jakiegoś pgromu, tym czasem bardzo długo prowadziliśmy nawet 3-1 dzięki świetnej grze w ofensywie. Niestety, nasza bolączka w tym sezonie czyli obrona, zawaliła znów dwie bramki i mecz zakończyl się remisem 3-3.

 

Newcastle – Woking 3-3

 

7min-Ryczek 0-1

17min-Budzinski 0-2

30min-Potts 1-2

32min-Rodriguez 1-3

36min-Hoffer 2-3

68min-Xisco 3-3

 

19 marzec 2016

 

38/46

 

Woking(7) – Q.P.R(18)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Nie był to jakiś fantastyczny mecz w naszym wykonaniu, całą pracę tak po prawdzie wykonał Rodriguez, Cypryjczyk dwa razy trafiał dziś do siatki, do tego jeszcze asystował przy bramce Opary, tym samym wygrywając nam ten mecz.

 

Woking – Q.P.R 3-0

 

38min-Rodriguez 1-0

45min-Rodriguez 2-0

81min-Opara 3-0

 

23 marzec 2016

 

39/46

 

Woking(5) – Stoke(3)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Poole, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Szczerze mówiąc to jestem w szoku, w tak arcy ważnym meczu, mimo ostatnich niepowodzeń, Woking udało się zagrać naprawdę, nie mal bez błędnie. Do tego po dwa gole zaliczyli Ryczek oraz Opara, dzięki czemu wygrywamy efektownie, z jednym kandydatów do awansu, 4-1.

 

Woking – Stoke 4-1

 

30min-Opara 1-0

45min-Thumenei 1-1

50min-Ryczek 2-1

67min-Ryczek 3-1

70min-Opara 4-1

 

26 marzec 2016

 

40/46

 

Notss C(10) – Woking(4)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Poole, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Notts – Woking 4-1

 

 

28 marzec 2016

 

41/46

 

Cardiff(17) – Woking(6)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Poole, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Cardiff – Woking 2-1

Odnośnik do komentarza

Opara

 

2 kwiecień 2016

 

42/46

 

Woking(7) – Sheff(17)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Vilalaba, Poole, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Nasza forma to jakiś kiepski żart, potrafimy bez problemu pokonać np Stoke 4-1, a w następnym meczu z outsaiderem Sheff zremisować 0-0. Taką postawą pokazujemy że nie zasłużyliśmy sobie w tym sezonie nawet na grę w barażach. Tak czy inaczej, czekają nas gruntowne zmiany w klubie.

 

Woking – Sheff 0-0

9 kwiecień 2016

 

43/46

 

Wycombe(12) – Woking(6)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Vilalaba, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Ścisk w czołówce jest tak wielki że mimo remisów i porażek, nadal utrzymujemy miejsce gwarantujące grę w barażach. W meczu z Wycombe, na szczęscie zagraliśmy przyzwoicie, wygrana 2-0 może się okazać bardzo ważna, tym bardziej że właśnie Wycombe jest jednym z łatwiejszych przeciwników z jakim przyjdzie się nam do końca sezonu zmierzyć.

 

Wycombe – Woking 0-2

 

14min-Ryczek 0-1

66min-Rodriguez 0-2

 

16 kwiecień 2016

 

44/46

 

Woking(6) – Huddersfield(23)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Vilalaba, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Brak mi już słów, nie wiem jakim cudem jesteśmy tak wysoko w lidze, dzisiejszy mecz, no już nie wiem jakiego słowa użyć, autentycznie po końcowym gwizdku miałem ochotę zrezygnować, nie da się opisać słowami tego co się działo na boisku, jedyne jakie mi przychodzi do głowy to amatorszczyzna.

 

Woking – Hudddersfield 3-3

 

1min-Rodriguez 1-0

5min-Ryczek 2-0

65min-Villalva 3-0

75min-Roushies 3-1

81min-Head 3-2

84min-Head 3-3

 

23 kwiecień 2016

 

45/46

 

Wigan(12) – Woking(6)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Przed nami jeszcze dwa mecze, dzisiejszy z Wigan, oraz kolejny z mistrzem już, Sotuhampton, biorąc pod uwagę że z Wigan dostaliśmy baty, to w tym momencie żegnamy się z barażami. Naprawde nie wiem jak to skomentować, straciliśmy nie mal najwięcej bramek w lidze, przy czym zdobyliśmy ich najwięcej. Fatalna postawa defensywy sprawiła że potrafiliśmy przegrać z drużynami, które 11 kolejek nie potrafiły zdobyć punktu. Tak czy inaczej, w drużynie sa potrzebne zmiany, głównie właśnie w defensywie, poki co tylko Wysockiego mam zamiar zatrzymać w klubie, cała reszta zostanie sprzedana, to już pewne.

 

Wigan – Woking 4-1

 

1min-Moore 1-0

38min-Lepoint 2-0

43min-Rodalega 3-0

56min-Ryczek 3-1

60min-Rodalega 4-1

 

 

 

 

1 maj 2016

 

46/46

 

Woking(7) – Southampton(1)

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Aby awansować do baraży musieliśmy wygrać z nowym mistrzem oraz liczyć na potknięcie Portsmouth, i o ile ten pierwszy cel sensacyjnie osiągnieliśmy, tak Portsmouth swojego meczu jednak nie przegrało i to właśnie oni zagrają w barażach, mi już nawet już brak słów zeby opisać to co czuje po tym sezonie, grunt teraz wykorzystać jak najmocniej okienko transferowe.

 

Woking – Southampton 6-2

 

Mały edit, śledziłem wynik Portsmouth nie bieżąco, prowadzili pewnie do końca naszego spotkania, 2-0 jak się jednak okazało po moim meczu, przegrali ostatecznie i to my zagramy w barażach !!

Odnośnik do komentarza

8 maj 2016

 

baraże

 

Woking() – Newcastle()

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Już w tym sezonie pokonaliśmy raz Newcastle, czemu miałoby się drugi raz nie udać? Tym bardziej że już w 5 minucie bramkę zdobył Opara. Niestety kikanaście sekund póxniej było już 1-1 za sprawa Puttera. Wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy, w drugiej natomiast zaczęliśmy od kilku ataków, które jednak bramki nam przyniosły. Goście natomiast w 61 minucie skontrowali nas i było już 1-2. W 88 minucie jeszcze Xisco trafił do siatki, pozbawiając nas w zasadzie nadzieji na awans.

 

Woking – Newcastle 1-3

 

5min-Opara 1-0

6min-Potts 1-1

61min-Marrow 1-2

88min-Xisco 1-3

 

11 maj 2016

 

baraże

 

Newcastle() – Woking()

 

Skład:Elisson, Boakye, Kennedy, Malarczyk, Wysocki, Goossens, Lepoint, Budzinski, Rodriguez, Opara, Ryczek

 

Nadzieje na awans po porażce na naszym stadionie 1-3, były niewielkie, tym bardziej że gospodarze w pierwszej połowie zdobyli jedną bramkę. W drugiej połowie jednak stało się coś niesamowitego, obudziliśmy się jakby ze śpiączki i zaczęliśmy grać fantastyczny futbol, trzy kolejne bramki, w tym ostatnia, zdobyta przez Lepointa w 94 minucie z karnego! Doprowadziły w niesamowicie dramatycznych okolicznościach do dogrywki. Niestety, w równie tragicznych sposób, Newcastle zdobyło jeszcze drugiego gola w 124 minucie, czyli kilka sekund przed karnymi. Tak więc przegrywamy walkę o awans do Premiership, ale może to i dobrze, nie byliśmy chyba jeszcze gotowi na ekstraklasę, teraz czeka nas okienko transferowe, gdzie głównie wzmocnić musimy defensywę.

 

Newcastle – Woking 2-3

 

34min-Xisco 1-0

45min-Rodriguez 1-1

74min-Opara 1-2

90mn-Lepoint 1-3

120min-Potts 2-3

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...