Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wysuń linię obrony, w indywidualnych poleceniach przed meczem daj pressing i grę słabszą nogą na tych walących dobrze z dystansu.

Zmniejsz bocznym obrońcom, a jak będzie trzeba to i pomocnikom, grę przy przeciwniku. I to samo - słabsza noga, pressing przed meczem. Szersza gra.

Ogranicz do minimum swobodę bramkarzowi i zaznacz zostawienie piłki obrońcy (któregoś bocznego na przykład).

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanie czy nie wiecie czy wyjdzie jakaś łatka uaktualniujący składy w ostatnim czasie ?

żadnych oficjalnych łatek już nie będzie

 

Witam wszystkich

Mam pewien problem. Gdy gram obojętnie jakim klubem w połowie sezonu zawsze następuje załamanie formy z każdym razem w połowie sezonu zaczynają się remisy o porażki nie wiem jak temu zapobiec.

Macie jakieś pomysły??

zbyt duże zmiany transferowe zimą? tudzież zbyt szybkie wprowadzanie nowych zawodników do pierwszej jedenastki?

Odnośnik do komentarza

dobra, lama Fenomen probuje sie nauczyc grac w FM2010 - nie smiac sie z moich durnych pytan :P

 

1. Dlaczego zaraz po rozpoczeciu kariery w dowolnym klubie po miesiacu lub dwoch (zazwyczaj jeszcze przed rozpoczeciem sezonu ligowego) pojawia mi sie w raportach komunikat o braku harmonii w zespole? Co jest tego powodem? Jak temu zapobiec? Dotyczy to zarowno klubow mocniejszych, ktorymi gralem (Bayern, Barca), jak i przecietniakow (Banik)

Odnośnik do komentarza

dobra, lama Fenomen probuje sie nauczyc grac w FM2010 - nie smiac sie z moich durnych pytan :P

 

1. Dlaczego zaraz po rozpoczeciu kariery w dowolnym klubie po miesiacu lub dwoch (zazwyczaj jeszcze przed rozpoczeciem sezonu ligowego) pojawia mi sie w raportach komunikat o braku harmonii w zespole? Co jest tego powodem? Jak temu zapobiec? Dotyczy to zarowno klubow mocniejszych, ktorymi gralem (Bayern, Barca), jak i przecietniakow (Banik)

Ja miałem z tym problem nawet przy fantastycznych wynikach, także to chyba jest jakiś bug. Nie da się chyba temu zapobiec, ale też w niczym nie przeszkadza - przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Brak harmonii to jak za duzo pilkarzy kupisz,jak masz jakies konflkty z pilkarzami a ja dzisiaj mialem tez z tego powodu ze Zidan chcial grac jako napastnik a ja go w srodku pola ustawialem i sie zbuntowal i zaraz brak harmonii w druzynie.Ale nie wplywa to za bardzo chyba na wyniki

 

no tak, tyle ze to byl poczatek sezonu:

1) nie kupilem zadnego pilkarza (brak wystarczajacych srodkow)

2) trudno w dwa tygodnie wywolac jakies konflikty

3) nie zagralem zadnego oficjalnego meczu wiec nikt nie mogl narzekac ze go wystawiam na nieodpowiedniej dla niego pozycji

 

Stad pytam, bo to dla mnie dziwne, ze takie cos pojawia sie na poczatku sezonu. A wlasciwie to przed jego wlasciwym rozpoczeciem.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie premiera FM 2010 w serii TopSeller? Bo zapowiadali ją na początek czerwca, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć, a jedyne miejsce, gdzie w ogóle jest jakaś informacja o tym wydaniu to strona empik.com z informacją, że produkt niedostępny. Ktoś coś wie? Bo chciałem sobie na wakacje po wymianie laptopa wypróbować nową odsłonę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...