Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie: Gral ktos Wolfsburgiem i mial ta przyjemnosc zbudowania nowego stadionu(rozbudowa jest niemozliwe w zwiazku z brakiem miejsca i pozwoleniem rady gminy)?2 mistrzostwa niemiec, dojscie do finalu LM, miejsce w pierwszej 30 klubow wg wspolczynnika uefa, praktycznie komplet na kazdym spotkaniu(srednia frekwencja 2975 na 30 tys, stadionie), finanse w jak najlepszym porzadku... i dalej sie gniezdze na niemal najmniejszym stadionie w bundeslidze...

Odnośnik do komentarza

Przygotowuje się do rozpoczęcia rozgrywki sieciowej z kolegą. Procesor to Core2DUo E6600 i 3GB RAM. Ogólnie przy rozpoczęciu Fm jest jeden zawsze problem. Jak ostawić bazę danych aby później np w Kamerunie za 10 lat nie brakowało bramkarzy. Aby nie byli to szaracy. Jak Wy ustawiacie swoją bazę danych?

Odnośnik do komentarza

Panie Majonezie, odpowiedź brzmi-tak. WARTOŚĆ SPRZEDANYCH PRAW TELEWIZYJNYCH: 1) angielska Premier League - 1,35 miliarda euro; 2) włoska Serie A - 730 mln; 3) francuska Ligue 1 - 635 mln; 4) hiszpańska Primera Division - 572 mln; 5) Bundesliga - 406 mln. A więc odpowiedzmy sami, ile za prawa telewizyjne dostanie Polska :). Łatwo można wywnioskować, dlaczego dostałeś tak mało w Lechu.

Odnośnik do komentarza

No zasadniczo to nie masz wiekszych szans tego uczynic.Ale im wyzej bedzie liga polska tym wiecej kasy z transmisji.

Dobra, a bez 'zasadnieczego' pie****nia, czy jak powiedzmy wygra ligę mistrzów X razy i inne kluby też dadzą radę, i Polska będzie miała 1 miejsce we współczynnikach, to dostanie więcej kasy niż w Anglii, czy jest to stałe?

Odnośnik do komentarza

No zasadniczo to nie masz wiekszych szans tego uczynic.Ale im wyzej bedzie liga polska tym wiecej kasy z transmisji.

Dobra, a bez 'zasadnieczego' pie****nia, czy jak powiedzmy wygra ligę mistrzów X razy i inne kluby też dadzą radę, i Polska będzie miała 1 miejsce we współczynnikach, to dostanie więcej kasy niż w Anglii, czy jest to stałe?

 

W FM 09 doprowadziłem do sytuacji, kiedy Mistrz Polski zaczynał grę w LM w fazie grupowej a druga drużyna w 3. rundzie eliminacyjnej. Na 90% jestem pewny, że kasa od TV się nie zmieniła. W FM10 pewnie wygląda to tak samo. Niestety pod względem dłuższej rozgrywki gra jest mocno niedopracowana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...