Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Grając w FM-a Śląskiem Wrocław na łatce 10.2 od stycznia 2011 roku klub przeniósł się na nowy obiekt (Stadion Miejski we Wrocławi). Grając teraz na łatce 10.3 nic takiego nie nastąpiło. Nowy stadion ma Wisła, Legia, Lech i przeniosła się Lechia a tu nic. Wczytałem jeszcze raz nową grę i Lechia Gdańsk ma napisane ze przenoszą się na nowy obiekt a w Śląsku nie.

 

Chciałem to zmienić przez FMRTE. Zmieniłem Oporowską na Stadion Miejski ,ale niestety dalej rozgrywamy mecze na tym pierwszym obiekcie. Czy jest to błąd ? Wiecie może jak to zmienić ? Może przenosiny związku z faktycznym opóźnieniem budowy stadionu zostały przeniesione w nowej łatce, ale dlaczego nie mam o tym info w zakładce Informacje -> baza treningowa. Mam obecnie marzec 2011 roku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Czy istnieje jakiś sposób aby wgrać zawodników z danej nacji (jak przy rozpoczęciu gry w custom data base) w trakcie rozgrywki (w sensie nie na żywo tylko po rozpoczęciu gry, gram sezon). Jak rozpoczynałem grę to nie zauważyłem tego Custom, a chciałbym wgrać sobie kilka nacji. Dzięki za odpowiedź. Pozdro

Ponawiam swoje pytanie z wczoraj. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Grając w FM-a Śląskiem Wrocław na łatce 10.2 od stycznia 2011 roku klub przeniósł się na nowy obiekt (Stadion Miejski we Wrocławi). Grając teraz na łatce 10.3 nic takiego nie nastąpiło. Nowy stadion ma Wisła, Legia, Lech i przeniosła się Lechia a tu nic. Wczytałem jeszcze raz nową grę i Lechia Gdańsk ma napisane ze przenoszą się na nowy obiekt a w Śląsku nie.

 

Chciałem to zmienić przez FMRTE. Zmieniłem Oporowską na Stadion Miejski ,ale niestety dalej rozgrywamy mecze na tym pierwszym obiekcie. Czy jest to błąd ? Wiecie może jak to zmienić ? Może przenosiny związku z faktycznym opóźnieniem budowy stadionu zostały przeniesione w nowej łatce, ale dlaczego nie mam o tym info w zakładce Informacje -> baza treningowa. Mam obecnie marzec 2011 roku.

 

Pozdrawiam

 

sorry błąd. mam teraz 2012 rok

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Czy istnieje jakiś sposób aby wgrać zawodników z danej nacji (jak przy rozpoczęciu gry w custom data base) w trakcie rozgrywki (w sensie nie na żywo tylko po rozpoczęciu gry, gram sezon). Jak rozpoczynałem grę to nie zauważyłem tego Custom, a chciałbym wgrać sobie kilka nacji. Dzięki za odpowiedź. Pozdro

Ponawiam swoje pytanie z wczoraj. Proszę o pomoc.

nie da się

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Grając w FM-a Śląskiem Wrocław na łatce 10.2 od stycznia 2011 roku klub przeniósł się na nowy obiekt (Stadion Miejski we Wrocławi). Grając teraz na łatce 10.3 nic takiego nie nastąpiło. Nowy stadion ma Wisła, Legia, Lech i przeniosła się Lechia a tu nic. Wczytałem jeszcze raz nową grę i Lechia Gdańsk ma napisane ze przenoszą się na nowy obiekt a w Śląsku nie.

 

Chciałem to zmienić przez FMRTE. Zmieniłem Oporowską na Stadion Miejski ,ale niestety dalej rozgrywamy mecze na tym pierwszym obiekcie. Czy jest to błąd ? Wiecie może jak to zmienić ? Może przenosiny związku z faktycznym opóźnieniem budowy stadionu zostały przeniesione w nowej łatce, ale dlaczego nie mam o tym info w zakładce Informacje -> baza treningowa. Mam obecnie marzec 2011 roku.

 

Pozdrawiam

 

sorry błąd. mam teraz 2012 rok

 

jeszcze jedno :)

 

Po zmianie stadionu w FMRTE w zakładce Informacje -> baza treningowa mam dobrze. czyli Stadion Miejski pojemność 44000. a w zapowiedziach meczy i sam mecz jest cały czas oporowska. Trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam małe pytanie operacyjne :)

Czy nadal występuje problem z "crash dumps"?

 

Odstawiłem ukochanego FM-ka właśnie przez to uciążliwe wyrzucanie gry... A teraz właśnie "nadejszła wiekopomna chwila" i pograło by się troszke.

 

Pozdrawiam,

~~Sao.

 

@Edit

 

Missklick, wybacz V

Odnośnik do komentarza

Mam problem z rozbudowaniem stadionu. Mimo 30 mln na koncie, zarząd mówi że gmina nie wyda pozwolenia na budowę nowego stadionu. Jest jakaś możliwość że po zgromadzeniu odpowiedniej sumy na łapówki do członków rady gminy, wybudują mi nowy stadion?

 

tak, mi w Juventusie chyba przez 6-7 lat nie zgadzali sie na rozbudowe stadionu mimo iz raz na 3 miesiace ich o to prosilem, nagle po zakonczeniu 8 sezonu pojawila sie wiadomosc o budowie nowego stadionu ;]

Odnośnik do komentarza

jest jakis sposob na to, zeby napastniczy czesciej wykorzystywali swoje sytuacje? bo horrendalna sytuacja jest fakt, ze rooney z berbatovem napierdalaja w bramkarza przy kazdej sytuacji...

Zmień ustawienia indywidualne, rodzaj podań od pomocników, tempo gry, naucz plasowanych/silnych strzałów, daj im nauczyć się Twojej taktyki, zainstaluj łatkę 10.3...Mnóstwo opcji.

Odnośnik do komentarza

jest jakis sposob na to, zeby napastniczy czesciej wykorzystywali swoje sytuacje? bo horrendalna sytuacja jest fakt, ze rooney z berbatovem napierdalaja w bramkarza przy kazdej sytuacji...

 

Ja bym spróbował Interakcja -> Oddawaj częściej plasowane strzały.

 

W taki sposób udało mi się utemperować swojego skrzydłowego - przez cały pierwszy sezon walił w bramkarza jak opętany, przeważnie marnował 2-3 "setki" na mecz - na ostatnie dwa mecze zdążył wytrenować "oddawanie plasowanych strzałów" i zdobył bramkę w ost. meczu (widziałem akcję - oddał ładny, precyzyjny strzał po długim rogu).

 

Chciałbym zapytać przy okazji: czy macie może jakichś godnych polecenia defensywnego pomocnika oraz środkowego obrońcę do Realu Sociedad? Awansowałem w pierwszym sezonie do BBVA i potrzebuję jeszcze kilku wzmocnień. Gram ustawieniem/taktyką podobnymi do Barcelony, 4-1-2-2-1, klepanie krótkiej piłki. Dobrze by było, aby środkowy obrońca był w miarę szybki (grającego dobrze głową, a zarazem wolnego, już mam :P), natomiast defensywny pomocnik żeby był dobry fizycznie i w defensywie + rozgrywanie krótkich piłek. No i oczywiście w małych pieniądzach - na transfery będę miał ok. 2,5mln ojro (mam kilku delikwentów do sprzedaży - wiosenne porządki :D).

Odnośnik do komentarza

Z defensywnych polecam Anthonny'ego Annana z Rosenborga. Tyle że najczęściej w pierwszym sezonie wykupuje go jakiś dobry klub. Inną alternatywą pozostaje Mate Simao z Panathinaikosu. A na stopera polecam albo Jana Simunka z Wolfsburga, albo Mathiasa Jorgensena z FC Kopenhaga. To naprawdę klasowi stoperzy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Chciałbym zapytać przy okazji: czy macie może jakichś godnych polecenia defensywnego pomocnika oraz środkowego obrońcę do Realu Sociedad? Awansowałem w pierwszym sezonie do BBVA i potrzebuję jeszcze kilku wzmocnień. Gram ustawieniem/taktyką podobnymi do Barcelony, 4-1-2-2-1, klepanie krótkiej piłki. Dobrze by było, aby środkowy obrońca był w miarę szybki (grającego dobrze głową, a zarazem wolnego, już mam :P), natomiast defensywny pomocnik żeby był dobry fizycznie i w defensywie + rozgrywanie krótkich piłek. No i oczywiście w małych pieniądzach - na transfery będę miał ok. 2,5mln ojro (mam kilku delikwentów do sprzedaży - wiosenne porządki :D).

 

 

Spróbuj Matias'a Sanchez'a z Estudiantes LP na DP, a na obronę za parę ojro Vitaliy'a Vernydub'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...