Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie . Szkocja przypomina mi troche lige angielską . Ja poszukuje coś w rodzaju słowiańskich klimatów . Myślalem nad Mariborem ale jakoś mi się nie podoba . Może zapytam teraz inaczej , jak dobrać ligi i baze danych w tym oknie gdzie się wybiera grywalne ligi , żeby mi się dobrze grało np. Goricą (Słowenia) . Tak , żebym mógł bezproblemowo wyszukiwać grajków do tego klubu i żeby było ich troche , a nie Messi itp. a potem jakieś cieniasy .

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam problem, mianowicie chodzi mi o edytor do FM'a 2010. Gdy byłem bezrobotny, chciałem przenieść sie do innego klubu np.Barcelona.

Chodzi mi o wymianę managera za managera [ próbowałem gdy byłem w innym klubie ]. Otóż wyskakuje mi cóś takiego:

 

MOŻESZ GRAĆ TYLKO W REPREZENTACJI NARODOWEJ.

 

Kompletnie nie wiem o co chodzi, tzn. nie wiem czym to jest spowodowane.

Próbowałem też w inny sposób, mianowicie kończyłem kontrakt managerowi Barcelonie i chciałem złozyć podanie o prace a tam nie ma

nawet takiej opcji.

pytania:

Czy można jakoś inaczej przedostać się do innego klubu jako bezrobotny?

Jeżeli komuś to się przytrafiło lub wie o co chodzi proszę o odpowiedz.

 

POMOCY zależy mi na tym sav'ie bo mam 2016 rok i nie chce mi sie od nowa.

 

HELP.

Odnośnik do komentarza

Kim zagrac, aby dobrze się zabawić? Chcę grać przez kilka sezonów, ale zazwyczaj mam taki zapał do gry, że hej... To przez wybór drużyn,ponieważ albo jest mi za łatwo, albo za trudno. Nie chcę Hardcorowej, tylko sensowną grę. Kasa na transfery, klub nie musi brać udziału w europejskich pucharach. Ważne jest tylko to, aby potem za jakieś 2-3 sezony drużyna ta była potęgą. Myślałem o Turcji, bo mówią, że tam niesamowite newgeny się rodzą. Prawda to?

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka - co myślicie o grze w 5 lidze Stevenage Borough? Mocny hardcore czy jakoś leci? Fajny klub? Mam jakieś tam doświad w grze!

 

Drugi problem - Mam oryginalnego FM10 i mam problem - kiedyś zainstalowałem miałem jakiś błąd musiałem jeszcze raz zainstalować - wyglądało że będzie ok ale następny błąd - nie widze żadnej ligii - chodzi o to że jak wchodze np w mój klub i liga to mam pust ino jest nazwa ligi nie widze ani klubów ani pkt itp... Nie chce jeszcze raz instalować z 2 powodów - słaby komp - instaluje się pół dnia - druga sprawa - nowy błąd może być... Macie jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza

A ja wam powiem ze te "killer rogi" to nie takie killer rogi... Praktycznie nic nie wpada... I Ci co mówią ze to się nie opłaca stosować to sami nie wiedza co gadają... bo ten glitch to nawet komputer stosuje :P Gralem moja Lechia z ManU w grupie LM, i strzelili mi 2 bramki :P, w taki sposób...

 

Ale mi nic nie chce wpadać ;P

Odnośnik do komentarza

Czym sie rozni wersja Classic od Wizard Best Version w taktyce "Ultimo Domination 10.3"?

 

Wersja Classic, to wersja ta co się używało na 2009( i w tył), czyli te suwaki.

 

A Wizard Best Version, to po prostu zrobiona taktyka w tym nowym Menadżerze Taktyk, który został wprowadzony w 2010.

 

Mam nadzieje ze nie się nie pomyliłem :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...