Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY.

 

Ulepszyłem jednego zawodnika i nie wiem jak to zrobić żeby taki był w grze.

 

POMOCY.

 

I jak zwiększyć finanse w Barcelonie, żeby zapisały się i były w grze ?

 

 

Musisz zaczac nowa rozgrywke, albo uzyj FMRTE i daj taki magiczny przycisk ZAPISZ...

Odnośnik do komentarza

Siema ;]

 

Mam problem z FMRTE. Moj problem polega na tym, ze przy probie walczenia programu wyskakuje mi komunikat wyślij raport/nie wysyłaj do microsoftu.

 

Mam zainstalowane net Frameworki, SP2. A no i kompa mam na XP'ku postawionego...

 

Ktoś miał taki problem? lub wie jak go rozwiązać?

 

Podbijam swoje pytanie... Nikt mi nie odpowiedział.

 

PS. Próbowałem instalować te .net frameworki, mam wszystkie.

Odnośnik do komentarza

To zalezy jak chcesz swoja kariere poprowadzic.Ja mysle ze jeszcze 2 sezony mozesz pograc Lechia.Osiagnij cos w LM.Jak dojdziesz do wniosku ze juz nic wiecej nie osiagniesz w Polsce to odejdz gdzies.Najlepiej zrob to przed koncem seoznu bo wtedy najwiecej trenerow odchodzi.Swoja droga ja w 4 sesonie sprowadzilem do Lecha Alexa Teixeire z Vasco Da Gama, chlopak zagral 10 meczy i juz pol Europy daje mi 10 mln ojro za niego.A wczesniej to nawet Real co kupuje kazdego nie chcial go sprowadzic.

Odnośnik do komentarza

Gram już 2 sezon i LM jest. Myślę, że do fazy grupowej awansuje :)

 

To pograj troche jeszcze radze Ci.Osiagnij cos w LM a nie zadowalaj sie samym awansem.Ja z Lecha juz mialem odchodzic po przegranym polfinale Ligi Europejskiej z Arsenalem ale zostalem,wzmocnilem sklad Teixeira i Pawluczenką z Tottenhamu i wlasnie awansowalem do 1/4 LM.Moze uda sie Rome przeskoczyc bo w 1/4 LE wygralem z nimi...

Odnośnik do komentarza

Niedawno zaczełem zabawę z FM i nie bardzo wiem jakie umiejętności na jaką pozycje są przydatne. Szukałem poradników ale w ogólnym zestawieniu zaprzeczały sobie... Wiec czy mógłby mi ktoś podać na jakie cechy mam zwracać szczególną uwagę a jakie mogę olać?

 

To zalezy od pozycji gosciu.Kazda umiejetnosc jest potrzebna.Szybki napastnik to przyspieszenie,gra bez pilki,drybling itp.Ofensywny pomocnik podania,blyskotliwosc,drybling,technika.Jak znasz na pilce noznej to wiesz kto co powinienem umiec

Odnośnik do komentarza

to może wersja nie jest kompatybilna z łatką na której grasz.

 

 

no gram na patchu 10.3.0 przez steama, wlasnie zapisalem gre odchaczylem kompresowanie gry i dalej to samo :( nigdy tego nie mailem

 

teraz zapisalem calkiem nowa gre wszystko odchaczne jak trzeba i dalej to samo :( jakies jaja :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...