Skocz do zawartości

Ruch Chorzów w FM 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w tej edycji FMa opiekuję się w pełni również Ruchem Chorzów prosiłbym abyście zamieszczali tutaj wszystkie sugestie i uwagi dotyczące Niebieskich.

 

To bardzo fajnie. Wreszcie Ruch będzie dobrze zrobiony :)

 

Kilka moich uwag:

 

1) Warto uzupełnić miejsca urodzenia:

 

- Mateusz Struski - Pszczyna

- Maciej Sadlok - Oświęcim

- Maciej Scherfchen - Szamotuły

- Martin Fabus - Trenczyn

- Artur Sobiech - Ruda Śląska

 

Wszystkie te miasta są w bazie danych FMa.

 

2) Michałowi Pulkowskiemu można by dać Legię w ulubionych klubach. Ale przedewszystkim warto by uzupełnić mu karierę - http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5292

 

3) Czy Sadlok nie jest za mocny? Szczególnie w defensywie - odbiór i krycie po 14, a Baran ma po 13 - hmm ?

 

4) Marcin Nowacki - determinacja może ciut w dół, to samo strzały z dystansu i wykańczanie akcji. W ostatnich latach strzelał po 1 bramce na sezon.

 

5) Martin Fabus - wg mnie kilka atrybutów o 1 oczko w dół: gra głową, wykańczanie akcji i gra z pierwszej piłki. Za to można by w górę dać np. siłę (obecnie 12).

 

6) Polecam uzupełnić rekordy klubu, w końcu to zasłużona drużyna i ma się czym pochwalić ;P Coś można znaleźć tutaj: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77160,title,Z-kart-historii-Ruchu-Chorzow,wid,9059354,wiadomosc.html

 

7) I na koniec - uważam że Ruch ma zdecydowanie za dużo ustawionych "największych rywali". Obecnie ma sześć takich drużyn, co jest przesadą.

 

Tyle na szybko. Jak coś jeszcze zauważę to napiszę.

Odnośnik do komentarza

Ruch jest całkowicie nieopracowanym klubem :/ kiedy otworzyłem plik z danymi to zrobiło mi się słabo ;) zrobiony jest jedynie skład drużyny ekstraklasowej. ME, sztab szkoleniowy, zarząd - wszystko to jest do opracowania. Dużo czasu mi zajmie zrobienie porządku z Ruchem :/ szkoda, że dopiero teraz dostałem plik, bo czasu jest mało. Uwzględnię Twoje podpowiedzi Mario. Czekam na dalsze sugestie.

Odnośnik do komentarza

3. Sadlok nie ma wpisanych wymienionych przez Ciebie wartości. Skąd masz te dane?

 

Sadlok ma takie wartości w beta fm2010. Oświęcimia rzeczywiście nie ma, mój błąd. Chociaż było zgłaszane.

 

Ekstraklasa jest w bazie nazywana Polish First Div.
a nie przypadkiem pod nazwą Ekstraklasa z ID 129558? :>

 

Zdecydowanie tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Ekstraklasa jest w bazie nazywana Polish First Div.
a nie przypadkiem pod nazwą Ekstraklasa z ID 129558? :>

Faktycznie jest Ekstraklasa. No to narobili burdelu, bo zawsze wszystkie polskie rozgrywki miały na początku nazwy "Polish". A teraz jest Polish First Div, Polish Second Div East/West, Polish FA Cup, Polish League Cup, a Ekstraklasa jest obok superpucharu Egiptu ;) tak jakby ciężko im było wpisać Polish Ekstraklasa :-k

Odnośnik do komentarza

Poszukuję następujących statystyk dotyczących Ruchu:

 

Najszybciej zdobyta bramka -

Najdłuższa passa bez zwycięstwa -

Najwyższy/najniższy transfer -

Najmłodszy/najstarszy piłkarz grający w ligowym meczu -

 

Pozostałem rekordy znam lub udało mi się znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Najwyższy transfer - z klubu to chyba Piotr Włodarczyk za 2 mln zł do Śląska Wrocław w 200 roku, natomiast zamiast najniższy to chyba chciałeś napisać z klubu/do klubu? Bo przecież za mniej niż 0 nie da się kupić piłkarza, a tych z wolnego transferu było wielu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

W grze cały czas Sadlok gra na środku pomocy, a Baran na obronie. W rzeczywistości jest na odwrót. W ogóle Sadlokowi więcej, niż 10 na DMC bym nie dawał. Nie pamiętam kiedy ostatni raz grał w pomocy.

 

Sadlok na DMC to pewnie relikt z czasów jego gry w MESA, gdzie faktycznie grał niemal wyłącznie na tej pozycji. Natomiast w Ekstraklasie tylko i wyłącznie gra na środku obrony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...