Skocz do zawartości

Facepacki by michaeel


michaeel

Rekomendowane odpowiedzi

Zola ma troche dluga szyje ;P ale moze byc . wielki dzieki . A da rade jeszcze Inaki Asitz (osasuna) tez w koszulce legii.?

 

Chociaz podam wszystki jakich bym potyrzebowal. Jak nie masz roboty to prosze o:

Jose Francisco Molina (bramkarz . nie wiem skad)

Adrian Dragan (polkowice)

Marcin Burkhart (legia)

Junior (legia)

WSZYSTKO IRON . jak ci sie chce to zrob w koszulkach legii a jak nie to nie rob sobie klopotu .

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Był by ktoś zainteresowany takim stylem?

Pozwolę sobie zabrać głos.

Nie podoba mi się, dlaczego? Po co tak kombinować, jest styl (nazwy nie podam, nie pamiętam), który jest niemal tym samym, co ty próbujesz nam tutaj wcisnąć. Do tego ta elipsa na czole Casillasa wygląda fatalnia. :(

 

Nie mam zamiaru nikomu go wciskać tylko go zaproponowałem, a to jest zasadnicza różnica. Ten styl zwie się FMDBQIII, tylko ja przedstawiłem go bez tych wszystkich niepotrzebnych dodatków (flaga, pozycja i nazwisko). Jako, że mi osobiście podoba się taka kompozycja to postanowiłem przedstawić ją innym.

 

Dla Lubomika i dla Alka_93.

 

Fenerbahce dopiero w nocy albo jutro w południe.

Odnośnik do komentarza

Dzieki ;) i jak cos to styl jest spoko , tylko moglo by byc tam nazwisko , ale podobno robiles bez . Jezeli dalo by rade to poprosze fenerbache w tym stylu bo warto .A mam pytanie masz link do tej SKORKI co byla w grze , w ktorej pokazywales styl z casiliasem.? PZDR.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...