Skocz do zawartości

FM Site Update 8.3


zajmik

Rekomendowane odpowiedzi

FM Site Update 8.3 wykonany przez Zajmika, Marko i Sisko.

 

Tak proszę Państwa, to już dziś! Każdy FM-maniak czekał z niecierpliwością na pierwsze uaktualnienie bazy danych po zamknięciu okienka transferowego. Ten moment już nastąpił!

Nasza ekipa updaterska w pocie czoła pracowała dniami i nocami, by stworzyć idealną bazę danych. Czy to się udało? Sprawdźcie sami!

 

Oto wypowiedzi twórców:

 

Marko: "Mamy przyjemność przedstawić kolejne nasze dzieło. Naszym celem było stworzenie bazy danych, dzięki której każdy grający będzie miał aktualne informacje o rynku transferowym, sytuacji finansowej czy potencjale zawodników niezależnie od ligi i klubu jaki wybierze. Mamy nadzieję, że cel ten został w maksymalnym stopniu osiągnięty. Życzymy miłej gry i prosimy jednocześnie o cenne uwagi, które mogą być przydatne przy tworzeniu kolejnej wersji. Na koniec kieruję podziękowania dla całego zespołu za wzorową współpracę."

 

Zajmik: "W wasze ręce trafia kolejne nasze dzieło - FMSite Update 8.3. Staraliśmy się przygotować dla Was produkt jak najwyższej jakości, dbając o wiele szczegółów w ligach, w które gracie najczęściej. Dziękujemy za miłe słowa po wydaniu poprzednich wersji i mamy nadzieję, że tym razem również spełnimy Wasze (wysokie) oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy pomagali nam i nadsyłali materiały o klubach, a także wytykali błędy. Dziękuje zespołowi, z którym pracowałem za bardzo dobrą atmosferę i pracę nad update z pełnym zaangażowaniem...Podziękowania należą się także CM Forum (http://forumcm.net) za udostępnienie nam swoich łamów. I przede wszystkim dla serwisu FMSite. Są profesjonalistami, więc odwiedzajcie ich często !"

 

Update aktualizuje bazę danych na dzień 02.09.2008 r.

 

Oto lista zmian:

 

POLSKA:

 

TYLKO U NAS: wszystkie zmiany w kadrach i sztabach szkoleniowych klubów Ekstraklasy i 1 ligi

TYLKO U NAS: zmiany frekwencji na polskich stadionach

TYLKO U NAS: aktualizacja parametrów (CA i PA) wszystkich polskich zawodników (Ekstraklasa,

I liga, Polacy za granicą)

TYLKO U NAS: aktualizacja składów zespołów z 2 ligi polskiej

TYLKO U NAS: aktualizacja reputacji klubów Ekstraklasy i 1 ligi

TYLKO U NAS: zaktualizowane zostały atrybutu fizyczne wszystkich zawodników Ekstraklasy

TYLKO U NAS: dodano około 100 polskich trenerów, scoutów, asystentów

TYLKO U NAS: aktualizacja budżetów klubów Ekstraklasy i 1 ligi

TYLKO U NAS: dodano kluby i zawodników z niższych lig na życzenie użytkowników

- dodano przynależności klubowe dla polskich graczy będących bez kontraktu

- zmiany pojemności stadionów klubów Ekstraklasy i 1 ligi

- zmiana ilości występów i goli w reprezentacji Polski

- dodano wiele młodych polskich talentów

- zmniejszenie błędu masowej wyprzedaży najlepszych zawodników z polskiej ligi do innych lig

- dodano wiele nowych relacji pomiędzy klubami i zawodnikami (lubi/nie lubi)

- spolszczenie i zmiana nazw rozgrywek polskich i europejskich

- skład reprezentacji Polski odwzorowany na jesień 2008

- Usunięto nieaktualne wypożyczenia i kontuzje

 

ZAGRANICA:

 

TYLKO U NAS: zmiany kadrowe w 18 ligach europejskich: Anglia, Holandia, Szkocja, Niemcy, Francja,Belgia, Portugalia, Rosja, Grecja, Włochy, Czechy, Ukraina, Chorwacja, Hiszpania, Serbia, Szwajcaria, Turcja i Rumunia.

TYLKO U NAS: dodane awanse i spadki w sezonie 2007/08 oraz nowy skład zespołów, które

wystąpią w europejskich pucharach w 46 ligach w 23 krajach: Polska, Hiszpania,

Francja, Holandia, Belgia, Anglia, Szkocja, Portugalia, Szwajcaria, Niemcy,

Czechy, Austria, Rosja, Grecja, Ukraina, Turcja, Włochy, Szwecja, Dania,

Portugalia, Rumunia, Norwegia, Serbia, Chorwacja oraz Finlandia.

TYLKO U NAS: zmiany trenerskie w Europie, na świecie i w reprezentacjach narodowych

TYLKO U NAS: zaktualizowano ranking FIFA

- dodano przynależności klubowe dla zagranicznych graczy będących bez kontraktu

- zmiany przynależności klubowej Polaków występujących za granicą

- usunięto nieaktualne wypożyczenia i kontuzje

- poprawienie błędu dotyczącego reprezentacji Niemiec, Holandii, Japonii i Olivera Kahna

 

Update pomagali współtworzyć:

 

* Gili15 (3 liga Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolska)

* Kacpergawlo (Śląsk Wrocław)

* Artur Sewerynek (Concordia Piotrków)

* SeJU (Nielba Wągrowiec)

* Krzys8881 (GKS Bełchatów)

 

* Dziękujemy za możliwość umieszczenia naszego update na łamach CM Forum, największego w

Polsce forum o tematyce FM ---> http://forumcm.net

 

Szczegółowy opis instalacji w pliku instalacja.txt !

 

FMSite Update 8.3 wykonany przez Zajmika, Marko i Sisko!

Odnośnik do komentarza
Czy ja dobrze czytam czy będzie 3. liga polska ? o0

 

Tak w ogóle to link nie działa =/

 

 

Nie nie będzie. Zostały wprowadzone tylko i wyłącznie zespoły występujące w niższych liga, a większość z nich występujących w 3 lidze Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolskiej

 

 

Link teraz powinien działać :)

Odnośnik do komentarza
Po 5 minutach sprawdzania dopatrzyłem się chyba z 20 błędów min. Garay jest wypożyczony do Racingu, Scheva jest wypożyczony do Milanu, Senderos ma klauzure odkupienia, David Moreno jest zawodnikem Almerii.... dalej sami powinniście poszukać...

 

Garay jest wypożyczony do Racingu.

Sheva jest wypożyczony do Milanu.

I Moreno gra w Almerii.

Odnośnik do komentarza

Dopatrzyłem się kilku błędów w samym Manchesterze United.

 

1. Manucho to napastnik z Angoli i ma 25 lat. W updacie jest środkowym obronca, 33 lata, Portugalczyk. Różnica spora ;)

2. Park jest normalnym członkiem kadry, a widzę go w rezerwach.

3. Dong odszedł za porozumieniem stron. Jest wolnym zawodnikiem, choć chyba osatnio przeszedł gdzies do Chin.

Odnośnik do komentarza
Dopatrzyłem się kilku błędów w samym Manchesterze United.

 

1. Manucho to napastnik z Angoli i ma 25 lat. W updacie jest środkowym obronca, 33 lata, Portugalczyk. Różnica spora ;)

 

Może nie ma go w kadrze ManU odziwo ??

 

Ja dopatrzyłem się braku kilku piłkarzy w Saragossie, ale oni sa w drugiej lidze i rozumiem, że po prostu nie pracowaliście nad 2. Ligą Hiszpańską.

 

Lipa, że nie poprawiliście obrońców tytułów, ponieważ Milan broni tytułu LM =/

Odnośnik do komentarza

Muszeq:

Co do Manucho to rzeczywiście jest błąd, przed chwilą nawet sprawdzałem, bo nie chciało mi się wierzyć i masz rację.

Park jest wp ierwszej drużynie, a to że miałeś go w drugiej to tylko dlatego że go tam sama gra przeniosła. U nas jest w pierwszej, bo w ogóle nawet w edytorze MU nie ma drugiej drużyny...

A Dong racja, nie jest już graczem MU, tylko jest wolnym graczem.

 

Co do obrońców tytułów to tak jak pisałem już na forum Fm Site nie ruszaliśmy tego, zmienialiśmy tylko przynależność do pucharów, jednak jak widać jest duże zapotrzebowanie też na zmienienie całego sezonu 2006/07 na końcowe rozstrzygnięcia sezonu 2007/08, więc w kolejnych wersjach będzie to już uwzględnione:)

 

Dzięki za uwagi!

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem update 8.3 z FM Site. Póki co gram jeszcze na updacie 8.2 (kariera na PSG). Zapodałem dużą bazę danych i uruchomiłem Premier Lague. Wyszukuje Garaya a ten jest w...Realu Madryt!!!!! No Panowie bez jaj...

 

Drugi znok, to Man City wypada teraz dać opcję sugar daddy od kiedy wzięli ich szejki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...