Skocz do zawartości

Lost


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie zakrecony odcinek, ale motyw z mlodym Faradayem bardzo fajny :) Noi telefon do Pen.., swietne :) A co powiecie o aukcji na ktorej oan Widmore kupuje dziennik "Czarnej Skaly"? Ciekawe czy bedzie to mialo jakies znaczenie w serialu czy to tylko taki kolejny "przypadek" zaserwowany nam przez tworcow..

Odnośnik do komentarza
Rzeczywiscie zakrecony odcinek, ale motyw z mlodym Faradayem bardzo fajny :) Noi telefon do Pen.., swietne :) A co powiecie o aukcji na ktorej oan Widmore kupuje dziennik "Czarnej Skaly"? Ciekawe czy bedzie to mialo jakies znaczenie w serialu czy to tylko taki kolejny "przypadek" zaserwowany nam przez tworcow..

Numer aukcji jest taki sam, co te cyfry podane przez Faradaya Desowi :) . Więc znaczenie jakies bedzie mialo na 100% :> .

Odnośnik do komentarza
A co powiecie o aukcji na ktorej oan Widmore kupuje dziennik "Czarnej Skaly"? Ciekawe czy bedzie to mialo jakies znaczenie w serialu czy to tylko taki kolejny "przypadek" zaserwowany nam przez tworcow..

 

No mnie to wlasnie bardzo zainteresowalo :]. Widmore kupuje ten notatnik od HANSO w 1996 roku. To mogloby wiec tlumaczyc atak na Dharme i zniszczenie tej organizacacji. Widmore po przeczytaniu notatek odkrywa tajemnice wyspy i postanawia wykorzystac ja do swoich celow.

 

Zagadka wyspy i jej wyjatkowosc tez powoli zaczyna sie klarowac. IMO chodzi o cos zwiazanego z podrozami w czasie. :)

 

Moze naciagane, ale taka mam wizje ;).

Odnośnik do komentarza

Odcinek 5 wymiata. Jak dla mnie jeden z najlepszych z całego serialu. Ale nie powiem, musiałem dwa razy obejrzeć żeby mi się trochę rozjaśniło :D.

A sprawa tego dziennika z aukcji pewnie jeszcze będzie kiedyś tam poruszona. Ale pewnie to dopiero w następnym sezonie ;).

Odnośnik do komentarza

LOST s04e06:

 

Strasznie wkurwia mnie ta aktorka, która gra Charlotte. Ogólnie cała jej postać mnie dobija.

Odcinek w porównaniu z wcześniejszymi słaby, Faraday wyłączający system 2s przed wyciekiem to parodia. :|

Nic takiego w sumie się nie działo oprócz tym, że wiemy kto na pewno stoi za poszukiwaniem wyspy.

Odnośnik do komentarza

Faktyycznie Charlotte strasznie wkurzająca. Motyw z tą panią psycholog kosmiczny. Nagle pojawia się w dżungli mówi co i jak i normalnie w świecie sobie znika. Na początku myślałem, że to jakieś duchy w stylu tego małego chłopaczka ale jednak Jack ją widział. Ale muszą kombinować jak chcą zrobić 6 sezonów. Oby jednak to się z sensem skończyło bo głupio oglądać tyle sezonów dla jakiegoś głupiego zakończenia.

Odnośnik do komentarza

A wlasnie ze fajne pokazanie forwardow Sun i backow Jina.. Michael wraca, dzieje sie troche, sfingowana katastrofa naprawde dziwna, kto stoi za Linusem? Kto jest az tak potezny, zeby to zrobic? Za tydzien "Meet Kevin Jonson", wiec powinno byc ciekawie.. Lost trzyma wysoki poziom..

Odnośnik do komentarza

Odcinek trzeba przyznać ciekawy. Wyjaśniło się raczej kto jest tą ocalałą 6. Bo już wiadomo, że Jack, Kate, Aaron, Said, Sun i Hurley. Ale jak było widać nie tylko oni bo Jin też żyje tylko oficjalnie uznany jest za zmarłego. Ciekawe kto jest jeszcze w podobnej sytuacji. No i też sprzątacz na statku jakoś dziwnie podobny do Michael'a, który uciekł z synem z wyspy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...