Skocz do zawartości

Lost


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszym komentarzem do odcinków to: "ojp :o".

 

OPIS!!!!!

 

Brak s?ów... No i co b?dzie w 4 sezonie? Skoro opuszcz? wysp?, to dlaczego b?d? j? opuszcza? przez 2x odcinków? No i szkoda Charliego. Akcja Hurleya rodem z Rambo xD mia?em przeczucie, ?e oni nie zabili ich. ;)

 

 

PO OPISIE!!!!!

Odnośnik do komentarza

?o? co za odcinek. Rewelka. Ciekaw jestem czy teraz futureflasbaki to bedzie codzienno?? czy jedno razowy wyskok. A mo?e akcja bedzie toczy? sie w rzeczywisto?ci w 4 sezonie a flashbaki b?d? z wyspy.

Dla mnie najlepszy serial ze wszystkich jakie ogl?da?em.

Odnośnik do komentarza
?e pos?u?e przekmin?:

 

 

KOD

bo jest scena kiedy Jack si? k?óci z tym czarnoskórym lekarzem

i wypowiada s?owa: id? po mojego ojca na gór? i zobacz je?li jest trze?wiejszy ode mnie to mnie wylej

z tymze jako ze to przysz?o?? to Christian Shepard dawno ju? nie ?yje

ale po wnikliwej analizie doszed?em do wniosku ze Jack z przysz?o?ci lekoman i alkoholik ju? jest tak pojebany ze wszytsko mu si? kie?basi

wzrok czarnego lekarza kiedy o tym mówi? sk?ania mnie do tego ze jednak na pewno ojciec Jacka nie ?yje, a Jack jest sko?czonym menelem

 

Chyba jednak nie bardzo. ;) Gdy Jack probuje kupic leki na recepte swojego ojca (ktora podrobil), sprzedawczyni mowi, ze zadzwoni do jego biura i spyta sie czy to on ja wypisal... :-k

 

 

a co do odcinka to coz. Miazdzy i to w kazdym calu. ;)

Odnośnik do komentarza
Gdy Jack probuje kupic leki na recepte swojego ojca (ktora podrobil), sprzedawczyni mowi, ze zadzwoni do jego biura i spyta sie czy to on ja wypisal...

A Jack rzuca tekstem pokroju: "his out of town" - ewidentnie daje do zrozumienia ?e on podrobi? t? recept? i sam j? wypisa?, a nie Christian. Inna sprawa, ze niby sk?d ta pani z apteki mia?aby wiedzie? czy jego ojciec ?yje i skoro nie zna Jacka w ogóle. Skoro dowiaduje si? ?e doktor Christian Shepard wypisa? recepte, ale nie wierzy do ko?ca w s?owa Jacka, chce si? dowiedzie? u ?ród?o. Tyle, ze (fa?szywe) ?ród?o nie ?yje.

Odnośnik do komentarza

No final wbija w fotel, choc trzeba przyznac, ze znacznie wiecej jest dalej do wyjasnienia niz zostalo wyjasnione. Coz ogolnie te wycieki z przyszlosci to bardzo ciekawy pomysl. Pytanie tylko czy te wydarzenia sa nastepstwem bezposrednio przyplyniecia statku Naomi czy tezpozniejszych wydazen :>

Odnośnik do komentarza
Gość Dimhil

Fina? ?wietny, jednak nie podoba mi si? pomys? z zast?pieniem wydarze? z przesz?o?ci na wydarzenia z przysz?o?ci.

Jakby mia?by? taki ca?y 4 sezon to ja dzi?kuje. Ju? np. wiemy, ?e Jack i Kate prze?yj?, ?e Jack b?dzie samotny itd.

Mam nadzieje, ?e to tylko jedno razowy wyskok, i b?dzie normalnie.

Odnośnik do komentarza
Fina? ?wietny, jednak nie podoba mi si? pomys? z zast?pieniem wydarze? z przesz?o?ci na wydarzenia z przysz?o?ci.

Jakby mia?by? taki ca?y 4 sezon to ja dzi?kuje. Ju? np. wiemy, ?e Jack i Kate prze?yj?, ?e Jack b?dzie samotny itd.

Mam nadzieje, ?e to tylko jedno razowy wyskok, i b?dzie normalnie.

A kto powiedzia? ?e to co zobaczyli?my to b?dzie ta jedyna, ostateczna wersja przysz?o?ci. Mo?e to tylko jedna z mo?liwych wersji przysz?o?ci.

 

A swoj? drog? to

pono? producenci potwierdzili ?e w 4 sezonie b?dziemy mieli zarówno "standardowe" retrospekcje jak i takie jak w tym odcinku, a wi?c pokazuj?ce nam przysz?o??.

 

Odnośnik do komentarza

Mam strasznie mieszane uczucia po tym finale. Retrospekcje z przysz?os?i wogole nie przypad?y mi do gustu. Wczesniej czeka?em na ten 4 sez. teraz troche mniej boj? si? ?e ten serial obni?y swoje bradzo wysokie loty i na koniec oka?e si? ameryka?sk? g?upot? a nie chce tego ;/

 

I dlaczego Locke jednak pozwoli? zadzowoni? Jackowi je?eli wiedzia? ?e to nie przyniesie nic dobrego.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...