Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Płyta Ostrego jest na dobrym poziomie, ale Eldo zmiażdżył. Bity są niesamowicie wkręcające. Jestem również po pierwszym przesłuchaniu nowego albumu TDFa. Dla mnie też bardzo dobra płyta. Fajne bity i dobre teksty Jacka. Jak ktoś nie sprawdził to polecam. Wychodzi coś ciekawego w najbliższym czasie ?

Odnośnik do komentarza

TDD Ostrego bije wszystko, co do tej było na polskiej scenie, ale tylko jeśli chodzi o pomysł na płytę.

 

To żeś się zapędził, słyszałeś takie płyty jak Gres/Snatch - Noc Ep, Bisz-Kosa - Zimy Ep ?

Szczerze? Słyszałem o tych produkcjach i kiedyś nawet sprawdzałem(chyba po znalezieniu recenzji na jakimś blogu) i nadal trudno mi jest to porównać do płyty(czy może bardziej całego projektu jako takiego) Ostrego,

głównie z powodu tego banana na twarzy tych wszystkich osób, które dosłuchały płyty do końca, a potem z nutką pewnego niedowierzania zaczęły sprawdzać swój Gift Box i znalazły dodatkową płytę. Pomijam też fakt, że sama historia opowiadana przez Adama jest 3 razy dłuższa, a potem dostajemy jeszcze godzinę dodatkowej muzyki, które nikt się nie spodziewał(chyba, że miał pecha tak jak ja i drukarnia przysłała mu "swoją wersję" Gift Boxu ;))

 

Odnośnik do komentarza

Przecież ja nie porównuję bitów Snatcha z Kosą (które swoją drogą są po prostu świetne i tworzą specyficzny klimat, dodając do tego rap Bisza wychodzi piękna płyta, no) tylko pomysł na płytę, jak wiesz wymienione przeze mnie epki są to "koncept-albumy" czyli coś jak ostatnia płyta Ostrego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowy mikstejp od WuWunia, częściowo na bitach polskich producentów, do pobrania. Typa się albo kocha albo nienawidzi. Lubisz poryte teksty? Album dla Ciebie. Gościnnie Tede, Sir Michu (na wokalu!), Zgrywus, Cezet (CeHa), Hryta. Bity, oprócz jumanych, od Sir Micha, Queen BeatMo (BeatMonia), Paffbeatz, Nestora, Młodego Grzecha, Eightballa i remiksy m.in. Doluna i Fabstera (WTM).

 

http://pctk.org/main/wuwunio

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...