Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że ta płytka będzie kiepska, ale tracki typu Wrogu Mój czy Peja vs. HIP-HOP a nawet ostatnia zwrotka w Czas Hardcoru pozytywnie mnie zaskoczyły :]

Ciekawi mnie tylko kiedy oni zamierzają przestać, bo czuję, że Tede już coś kombinuje z Mrozem czy innym Feel'em :D

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że ta płytka będzie kiepska, ale tracki typu Wrogu Mój czy Peja vs. HIP-HOP a nawet ostatnia zwrotka w Czas Hardcoru pozytywnie mnie zaskoczyły :]

Ciekawi mnie tylko kiedy oni zamierzają przestać, bo czuję, że Tede już coś kombinuje z Mrozem czy innym Feel'em :D

Tede wydał oświadczenie po tym podwójnym kawałku Ryśka, że go to już nie bawi i nie zamierza odpowiadać. :-k

 

Btw. czym Pei zawinił Pelson?

Odnośnik do komentarza

Spory progres Wdowy. Flow faktycznie trochę podobny do Mesa. 1 kawałek dobry, ale bit średni, natomiast drugi, głównie przez bit, w ogóle mi nie podchodzi :P

 

Pitto - tak wracając do Tedego, to nie kumam tego tekstu o Mrozie :-k Szczególnie biorąc pod uwagę z kim Mrozu nagrywał wcześniej :P

Odnośnik do komentarza

Spory progres Wdowy. Flow faktycznie trochę podobny do Mesa. 1 kawałek dobry, ale bit średni, natomiast drugi, głównie przez bit, w ogóle mi nie podchodzi :P

 

Pitto - tak wracając do Tedego, to nie kumam tego tekstu o Mrozie :-k Szczególnie biorąc pod uwagę z kim Mrozu nagrywał wcześniej :P

Mrozu poszedł w stronę na której mu chyba najbardziej zależało - mamona. Najpierw dograł się Ryśkowi na płytę, a już w czasie beef'u nagrał z TDF'em "Pali się dach".

Wszystko spoko gdyby nie to, że postronna osoba, która chyba jakoś dogadywała się z Peją stanęła po stronie Tedego i udzieliła się w dissie. No i mu się to udaje bo widzę dość często na Vivach ip. Mroza z Tede właśnie w tracku Pali się dach. :]

Odnośnik do komentarza

Ja nie bronie tu nikogo, no ale jednak Rysiek się umówił z Mrozem, że ten nagra z nim kawałek. A ten później udziela się w dissie na niego. Wiem, że taka kultura i takie zajął stanowisko w tej sprawie, ale jeśli chce trzymać z obojgiem to nie może robić takich rzeczy. Dla mnie to zwykłe reklamowanie się i wciskanie na siłę gdzie się da ;) A z tym Feelem to było ogólnie powiedziane, bo chodziło mi po prostu o artystów mających mało wspólnego z HH :]

Odnośnik do komentarza

Oni tak rapują w kolejności, jak jest napisana w tytule? :> Najbardziej mi się podoba kawałek trzeciego typka i piątego ;)

 

Nie wiem czy ktoś tu wrzucał to, bo tematu nie czytam regularnie, ale ostatnio(no w paru miesiącach) wpadły mi trzy(niby więcej, ale tyloma się chcę podzielić :P ) kawałki:

 

- takie z niecodziennym, bardzo pozytywnym przesłaniem :) Ogólnie tak ostatnio "odkryłem" 3Y i całkiem fajne kawałki mają niektóre ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lmPpYlP2F_w - stare, ale dopiero niedawno to usłyszałem ;)

http://www.youtube.com/watch?v=s57Kx-I3ISs - to w sumie poznałem "dzięki" przeróbce teledysku pseudo rapera Czosnka, i dzięki Gabeowi, który napisał z czego Czosnek wziął podkład ;) Aktualnie mój nr. 1 jeśli chodzi o rap ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...