Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z drugiej strony mistrzem w follow up do samego siebie jest Tede- także taka mała dwuznaczność.

 

P.S Śmieszą mnie ludzie, którzy najpierw jarali się dissami Piha na Pe, a teraz mówią/piszą że Peja wulgarny. Nie ważne co się mówi (nawija) ważne, kto:)

 

I i tak mam nadzieję, że wygra Tede bo racja po jego stronie.. Nie jest to jednak racja 100% jak tutaj niektórzy zdają się sugerować.

Odnośnik do komentarza

Ale z drugiej strony mistrzem w follow up do samego siebie jest Tede- także taka mała dwuznaczność.

 

P.S Śmieszą mnie ludzie, którzy najpierw jarali się dissami Piha na Pe, a teraz mówią/piszą że Peja wulgarny. Nie ważne co się mówi (nawija) ważne, kto:)

 

I i tak mam nadzieję, że wygra Tede bo racja po jego stronie.. Nie jest to jednak racja 100% jak tutaj niektórzy zdają się sugerować.

Jezeli nie ganisz takich zachowan jak w zielonej górze, to wybacz racja nie jest po twojej stronie- to proste

Odnośnik do komentarza

Fizolek nie zrozumiałeś mnie:) Ale nie szkodzi- wytłumaczę: Tede nie ma racji w tym, że zamiast powiedzieć do kumpla (a tak się zachowywali) prosto z mostu, że jego zachowanie jest złe, to pisze to najpierw na facebooku. Zrobiłbyś coś takiego ziomowi? (nawet dalszemu?) Mógł jak dla mnie nawet zdissować Tede i ok, ale najpierw mógłby go poinformować normalnie. Po drugie Tede gada bzdury gdy mówi, że on tak jedzie na luzie, a Peja bluzga nie wiadomo jak. Po pierwsze sam też używa kilku epitetów w dissie, po drugie wystarczy sobie przypomnieć kawałek na Nowatora. Jest jeszcze kilka takich drobiazgów, niby nie ważne, ale nie jest to wszystko takie czarno- białe jak się ludziom na forach często wydaje (nie tylko tutaj). Wkurza mnie ta zmiana nastrojów- jeszcze nie dawno Tede był komercyjną świnią- teraz stał się obrońcą numer jeden polskiego hh.

Odnośnik do komentarza

To nie wiesz, że Tede nie użył na ostatnim albumie słowa "Hajs" i dzięki temu znowu jest świetny ? ;)

A tak poważnie, od tego jest facebook, żeby wyrażać na nim swoje opinie. Jak Rychu do niego zdzwonił to tłumaczył o co mu chodzi. Trudno, żeby Tede, szczególnie jeśli nie chce być kojarzony z takimi akcjami (co widać świetnie w numerze o festiwalu w Opolu), siedział w takiej sytuacji jak mysz pod miotłą. A że reszta sceny jest cicho? To też było tłumaczone. Że Tede jest komercyjny? Zawsze starał się zarabiać na rapie i w większości przypadków wcale tego nie ukrywał. Mi w czasie jego beefu z P81 nie podobało się tylko wypieranie, że ten beef jest zupełnie z dupy, żeby tylko wypromować płytę. Diss na Nowatora? Mówiłem wtedy, powiem i teraz, że jest żałosny, ale to był 1 kawałek i na dodatek 3 lata temu. A ilość epitetów w dissach TDFa(w Erracie) w porównaniu do tych Rysia jest zdecydowanie mniejsza.

Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem ten diss/kawałek mi się podoba(poza końcówką gdzie Rychu tylko pie****i głupoty, zamiast rapować :D ) Pozostałe 2 słabe, te Tedego też mi się nie podobają zbytnio, ale ja tam jakimś wielkim fanem hip hipu nie jestem. Aha, ja nie biorę pod uwagę argumentów, ani tego kto komu bardziej dogryzie, czy tego kto ma rację, po prostu bardziej mi wpada w ucho :)

Oczywiście nie popieram takich zachowań jakie zaprezentował Peja w ZG.

Odnośnik do komentarza

Szczytem glupoty jest nazywanie Tedego "komercja" i mowienie, ze sie "sprzedal", tak sadza chyba tylko czternastoletni fani Ryska na youtube, gdzie jest masa komentarzy typu "SLU SLU j**ac kurwe tedego j**ac frajera jedziesz rychu z kurwami komercja"

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...