Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Pyskatego. Strasznie czekałem na tę płytkę, ale obydwa single wcale mnie nie porwały :( Jestem nieco rozczarowany i na razie nie zamawiam nowej płyty.

 

Natomiast diss Tedego na Peję bardzo mi się podoba, mimo, że tak ogólnie biorąc bardziej wolę kawałki Peji (ogólnie z całości działalności na scenie).

Odnośnik do komentarza

Raca/PeeRZet - Vis a vis:

 

1. Przedstawienie Czas Zacząć (prod. Pewu, cuty: DJ Ike)

2. Mamy Gościa (prod. Tyno, cuty: DJ Ike)

3. Czemu Nie Przestajesz (prod. Wallcut, cuty: DJ Ike)

4. Jeden Dzień (prod. DonDe, cuty: DJ Ike)

5. Mój Czas, Moje Miejsce (prod. Tyno, cuty: DJ Ike)

6. Rozdroża gość. Ola (prod. Nash)

7. Gdyby (prod. Żuku & Marcus, cuty: DJ Ike)

8. Gin, Tonik (prod. Nash)

9. Zawias gość. Gedz (prod. Biały, cuty: DJ Ike)

10. Wstrzymaj oddech (prod. DonDe)

11. Gdyby RMX (prod. DonDe)

12. Jeden Dzień RMX (prod. DonDe)

 

Na dniach Fiduś skończy miks i pewnie za niedługi czas pójdzie w świat :]

Odnośnik do komentarza

Przesłuchałem sobie odpowiedz Ryśka. O ile na początku jest dobrze, to im dalej tym słabiej. A najlepszy jest już argument, że Tede tylko bluzga :rotfl: Biorąc pod uwagę, że 35-40% dissa Peji to bluzgi brzmi to jeszcze lepiej :D Jeśli chodzi o bity, to pierwszy jest ok, ale 2 i 3 nie przypadł mi do gustu, więc tutaj kolejny punkt dla Tedego, któremu Sir Michu przygotował świetne podkłady.

Czekam na odpowiedź Tedego :D

Odnośnik do komentarza

Przesłuchałem sobie odpowiedz Ryśka. O ile na początku jest dobrze, to im dalej tym słabiej. A najlepszy jest już argument, że Tede tylko bluzga :rotfl: Biorąc pod uwagę, że 35-40% dissa Peji to bluzgi brzmi to jeszcze lepiej :D Jeśli chodzi o bity, to pierwszy jest ok, ale 2 i 3 nie przypadł mi do gustu, więc tutaj kolejny punkt dla Tedego, któremu Sir Michu przygotował świetne podkłady.

Czekam na odpowiedź Tedego :D

Mam dokładnie to samo zdanie.

Odnośnik do komentarza

"Ty ku***, chu***, grubasie je***, sprzedajna dziw**, co się przyp*** do Rysia Peji Solufki" <- tak w skrócie trzy dissy Peji. Tede go wciągnął nosem, pojechał na luzaku a Peja się strasznie spiął. Czekam jeszcze na jakiś bonusik od TDF'a, bo sądząc po tym wywiadzie jeszcze ma zapas argumentów ;) http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1255118803

Odnośnik do komentarza

No chyba żartujesz :rotfl: Więcej bluzgów niż normalnego tekstu + argumenty z dupy :lol:. No, ale co kto lubi ;)

 

Edyta dodaje, ale już w innym klimacie.

1. Edycja specjalna "Jazzurekcji" nabiera coraz ciekawszych kształtów. Cytując Tytusa:

 

"kurde rzeczywiście instrumentale się już nie mieszczą (poza "nowymi" instrumentalami).. moze rzeczywiscie zrobimy "Jazzurekcja EXTENDED 2CD" ? jako oddzielną płytę..."

 

2. W pierwszym kwartale 2010 roku ma wyjść nowa płyta Abradaba. Za całość produkcji będzie odpowiadał Ostry :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, naprawde patrzac z boku; odejmujac na chwile jakos swoje sympatie/antypatie - Rysiu dal strasznie ciała, Tede sie wychylil, reszta hipokrytow ze srodowiska mysli podobnie ale zadne sie nie odwazyl- obiektywnie trzeba przyznac ze ryszard ma problemy z mysleniem czasami, nie bornie TEdego ale dissy Peji to nic wiecej tylko mnostwo bluzgow...najabardziej martwi obluda w srodowisku co do tego calego faktu, czekamy na posuniecia prokuratury

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze od siebie dodam, ze nie mam pojecia w jaki sposob ktos moze twierdzic, ze Rychu nagral lepsze dissy, skoro znajduja sie tam takie kwiatki jak:

 

ja skończyłem podstawówkę, za to ty jesteś po studiach

i chciałbyś mi dorównać wyzywając mnie od durnia

tudziez:

Chcesz przysapac, znow pojedziesz tylko "k***a"

bo ubogi zasob slow synonimem twego gowna

albo hahahah to juz mnie rozwalilo:

Wygrywam ten beef Twoim kosztem, po kosztach, jak Rui Costa

 

I o ile w przypadku beefu Tedzika z Plomieniem ciezko bylo obiektywnie ocenic, kto wygral i nagral lepsze dissy, tak tutaj watpliwosci nie ma zadnych, nie dosc ze Rychu sam sprowokowal cala sytuacje swoim zachowaniem w Zielonej Gorze, to jeszcze strzela takimi panczami jak podalem powyzej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...