Skocz do zawartości

Grafika - Aston


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Paczka dla alka_93. Niestety nie znalazłem w mojej rozgrywce kilku numerów ID. Będziesz je musział sam uzupełnić. Poprostu otwórz plik config.xml za pomocą notatnika i w miejsce "0" przy odpowiednich nazwiskach wpisz ich ID z gry (mam nadzieję, że sobie poradzisz ;P )

Facepack dla lucassa90. Tutaj masz opisane jak zrobić własny facepack. Jest to inny styl ale mechanizmy w każdym stylu są podobne :)

 

 

############################################################################################

 

FRENCH LIGUE 1 Cool Style Facepack (688 zdjęć), Preview

 

 

Stade Rennais Cool Style Facepack, Preview

Valenciennes FC Cool Style Facepack, Preview

Stade Melherbe Cean Cool Style Facepack, Preview

Paris-Saint-Germain Cool Style Facepack, Preview

Olimpique Lyonnais Cool Style Facepack, Preview

OGC Nice Cote d'Azur Cool Style Facepack, Preview

LOSC Lille Metropole Cool Style Facepack, Preview

Le Mans Union Club Cool Style Facepack, Preview

Grenoble Foot 38 Cool Style Facepack, Preview

Havre Athletic Club Cool Style Facepack, Preview

FC Nantes Cool Style Facepack, Preview

Sochaux-Montbeliard Cool Style Facepack, Preview

Lorient Bretagne Sud Cool Style Facepack, Preview

Girondins De Bordeaux Cool Style Facepack, Preview

Toulouse FC Cool Style Facepack, Preview

AS Monaco Cool Style Facepack, Preview

Saint-Etienne Cool Style Facepack, Preview

Nancy Lorraine Cool Style Facepack, Preview

AJ Auxerre Cool Style Facepack, Preview

Olimpique de MarseilleCool Style Facepack, Preview

Odnośnik do komentarza

Jest pewien problem... :( Fernando Torres, Sergio Aguerro, Carlos Eduardo, Nuri Sahin, Eduardo, Luka Modrić nie działają, a Samira Nasriego w ogóle chyba zapomniałeś zrobić... :P Reszta face'ów działa. Próbowałem już różnych kombinacji, jednak face'y w.w. wciąż się nie wczytują...

 

P.S.: Face'y (te które działają) załapały dopiero po tym, jak wrzuciłem je do pliku "Graphics -> facepack"

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie napisałem, że nie ma Sahina, tylko że nie ma Nasriego ;) A o ci o których pisałem jak nie działali, tak nie działają... Nie wiem, ID się zgadzają, kopnąłeś się tylko u Eduardo, bo zgubiłeś "7" na końcu...

 

Jeszcze pokombinuję z tymi facepackami, usunę z pliku wszystkie i pododaje tylko te, które chcę żeby były. Bo zrobił mi się tu mały bajzel i facepacki niektórych drużyn się dublują...

Odnośnik do komentarza

Giovani dos Santos - 5666822 - http://images.teamtalk.com/08/07/800x600/Giovani-dos-Santos-Tottenham_1071157.jpg - FuuBo

 

 

 

 

Yoann Gourcuff - 919541 - http://www.ouest-france.fr/photos/2008/10/11/P861864D720386G_apx_470__w_ouestfrance_.jpg

 

 

 

Byłbym wdzięczny za uchwycenie postaci tak, jak są przedstawione na zdjęciach (w sensie żeby nie było samej głowy).

 

 

Pzdr !

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...