Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Minęło parę dni, więc czas na ich podsumowanie w naszym wykonaniu.

 

Newsy:

* Portale społecznościowe w FM-ie rozpracowane - YT, Twitter, Facebook rozgryzione!

* Kolorowy Genie - Grafiki w Genie Scout

* Ogromny megapack od zagranicznych stron - Dziesiątki tysięcy graczy zyskuje twarz

* Zdjęliśmy starą, powiesiliśmy nową - Talenty najlepsze!

* Poradniki taktyczne - Anglojęzyczna seria poradników taktycznych

* Informacja o tekście Piotra Sebastiana - Po trzydziestu ośmiu kolejkach

* Kolejni piłkarze w naszym dziale - Nowe twarze w Dziale Talentów

* Co nowego w Grafice? - Graficzne podsumowanie dwóch tygodni

 

Teksty w Artykułach:

* Porada dotycząca serwisów społecznościowych w grze - Twitter i YouTube w FM-ie

* Koniec sezonu dla Charltonu - Charlton Athletic #15

 

 

Plik w Downloadzie:

* Sześć klas rozgrywkowych dla Polski - FM 2010 Polska Liga Okręgowa CFM

Dodatki w Grafice:

* Facepack w stylu Feniks - Eredivise

* Facepack w stylu Feniks - Excelsior

* Facepack w stylu Feniks - Graafschap

* Facepack w stylu Feniks - Heracles

* Facepack w stylu Feniks - NAC Breda

* Facepack w stylu Feniks - VVV Venlo

* Facepack w stylu Feniks - Willem II

* Skin użytkownika cloudstrife - OnePiece

 

Nowi zawodnicy w Talentach:

* Jeffrey Baltus (BR)

* Frederik Sorensen (O Ś)

* Serdar Kesimal (O Ś)

* Kevin Barre (O Ś)

* Kostas Manolas (O Ś)

* Ignacio Canuto (O PŚ, DP, P Ś)

* Bruno Montelongo (O P, WO P, DP, P PŚ)

* Felipe Anderson (P Ś, OP Ś)

* Thorgan Hazard (P L , OP LŚ)

* Giannis Fetfatzidis (P PLŚ, OP PLŚ)

* Andreas Laudrup (P L, OP L, N Ś)

* Andras Gosztonyi (P P, OP P, N Ś)

* Jelle Vossen (N)

* Vitaliy Balashov (N)

* Sergio Araujo (N)

 

To tyle z tego, co pojawiło się u nas w ciągu ostatnich kilku dni. Zapraszamy na Centrum Football Managera!

Odnośnik do komentarza

Po paru dniach znowu wypada przedstawić co ciekawego się ostatnio u nas znalazło.

 

Newsy:

* Spekulacje na temat daty wydania patcha - Łatka już blisko?

* Informacja o tekście Piotra Sebastiana - Co się z nim stało?

* Football Manager jak zwykle ceniony - Must-Have!

* Kolejna aktualizacja naszego działu - Kolejne talenty!

* Uaktualnienie dla legendarnej wersji gry - CM 01/02 uaktualniony

 

Tekst w Artykułach:

* Piotr rusza z kolejnym opowiadaniem! - Tajemnica

 

Dodatki w Grafice:

* Facepack w stylu Feniks - Malaga

* Facepack w stylu Feniks - Gijon

* Facepack w stylu Feniks - Sevilla

Pliki w Downloadzie:

* Update dla CM-a 01/02 - ODB February 2011 Update

* Program do tworzenia strojów - Smart Shirt Designer 2 (SSD)

* Polska druga liga zrobiona na wzór brazylijskich rozgrywek - Polska 2. Liga - Wersja Brazylijska

 

Analiza w Taktykach:

* Analiza Piotra Sebastiana taktyki - 4-1-2-3 Made In Daruma

 

Piłkarze w Talentach:

* Marcelo Belmonte (BR)

* Amara Morike Kalle (O Ś)

* Uros Cosic (O Ś)

* Danny Murphy (O L)

* Casemiro (O Ś, DP, P Ś)

* Matthias Zimmermann (O P, WO P, DP, P Ś)

* Georges Mandjeck (DP, P Ś)

* Ivo Pekalski (DP, P Ś)

* Slobodan Simovic (DP, P Ś)

* Matt James (P Ś)

* Tom Peeters (P Ś)

* Spas Delev (P PL, OP PL, N)

* Nelson Oliveira (N)

* Bas Dost (N)

* Cedric Bakambu (N)

 

To wszystko, jeżeli chodzi o ostatnie dni w naszym wykonaniu. Zapraszamy na Centrum Football Managera!

Odnośnik do komentarza

Tytul newsa nieadekwatny do tresci, nabijacie czytelnikow w butelke, zeby miec wiecej odslon. Warto zapamietac.

 

Konkurencji proponuje naglowki: Gardias pokazala cycki!, Adam Malysz jednak nie konczy!, Marta Kaczynska kandyduje z listy PO!.

Odnośnik do komentarza

To raczej wy nie rozumiecie, że ukończenie łatki to nie to samo co jej udostępnienie, a to jest wyraźnie napisane. Fragment, który podkreślił Seju w żaden sposób nie jest poprawny (w sensie podkreślenia) - bo mowa jest o dwóch zupełnie innych sprawach, co wyjaśniłem wyżej. Wystarczy przeczytać całe zdanie (uwaga!) do końca. :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, inaczej - tytul brzmi "Latka juz jest", wiec pytam: GDZIE? Bo to, ze jest u programistow, wiadomo chyba od paru miesiecy. Prawde mowiac wisi mi to, ale zawialo zenada :)

Aha, jeszcze cos - nie twierdze, ze news jest niepoprawny. Onetowa wiadomosc Byly reprezentant Polski w Barcelonie! odnoszaca sie do Rasiaka bedacego na wakacjach w Hiszpanii rowniez jest poprawna. Chodzi mi o zaskakujaco podle metody przyciagniecia uzytkownikow na swoja strone.

Odnośnik do komentarza
To raczej wy nie rozumiecie, że ukończenie łatki to nie to samo co jej udostępnienie

Udowodnij albo przepros... Wybacz, ale jestem wyjatkowo wyczulony na punkcie zarzutu, ze czegos nie rozumiem, wiec wyraznie wyjasniam, ze ukocznenie latki to moment uznania jej przez programistow za gotowa, zas udostepnienie to wystawienie jej na serwer i poinformowanie o tym ludu. Dobrze ROZUMIEM, czy bedziesz mnie jeszcze pouczal, mlody czlowieku?

 

Dziwi mnie natomiast, ze nie piszesz: Latka ukonczona!, Latka juz za chwile/dzis/niedlugo!. Czytelnik widzacy napis juz jest!, przywykl raczej, ze pod taka deklaracja znajdzie link do uaktualnienia.

 

Wprawdzie do pazdziernika jeszcze daleko, ale juz teraz proponuje newsa FM 2012 juz jest!, kiedy tylko na forum SI pojawi sie info, ze programisci skonczyli prace. Poprawa statystyk gwarantowana!

Odnośnik do komentarza

Teraz Tofu to robisz z czytelnikow idiotow... Wszedlem, przeczytalem, zrobilem sobie nadzieje, teraz sie czuje nabity w butelke.

 

Ani to zabawne, ani sensowne.

 

To raczej wy nie rozumiecie, że ukończenie łatki to nie to samo co jej udostępnienie, a to jest wyraźnie napisane. Fragment, który podkreślił Seju w żaden sposób nie jest poprawny (w sensie podkreślenia) - bo mowa jest o dwóch zupełnie innych sprawach, co wyjaśniłem wyżej. Wystarczy przeczytać całe zdanie (uwaga!) do końca. :)

Gdzie wyjasniles i gdzie jest to napisane? Tu? Ja tam nie widze zadnego zdania. Jest tylko link z mylacym tytulem.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, zmieniłem tytuł linka i newsa. Zadowoleni? Stwierdzam tylko, że czepiacie sie bzdur i próbujecie się dobrać do mnie każdym sposobem. A teksty typu "podłe" (BTW: i kto to mówi ;) ), albo stwierdzenia, że jestem za młody zeby udzielać rad wywołują we mnie uśmiech politowania. :)

 

Henkel, ok, zgadzam się. Tutaj nie ma wyjaśnienia. Jest w newsie. Dziekuję za uwagę. EOT.

Odnośnik do komentarza
twierdzam tylko, że czepiacie sie bzdur i próbujecie się dobrać do mnie każdym sposobem

Uwierz, nie potrzebujemy zadnego sposobu, zeby sie w tym przypadku do Ciebie dobrac - sam wystawiles sie na ostrzal, chwalac sie swoim chwytliwie zatytulowanym newsem, wiec badz mezczyzna i ponies konsekwencje. A skoro to tylko bzdura, to po co zmieniles tytul newsa? :)

 

stwierdzenia, że jestem za młody zeby udzielać rad

Pokaz, kto tak twierdzi (bo ja nie). Czyzbys NIE ROZUMIAL, ze nazwanie Cie mlodym czlowiekiem to nie to samo, co powiedzenie jestes za mlody, zeby udzielac rad?

Odnośnik do komentarza
twierdzam tylko, że czepiacie sie bzdur i próbujecie się dobrać do mnie każdym sposobem

Uwierz, nie potrzebujemy zadnego sposobu, zeby sie w tym przypadku do Ciebie dobrac - sam wystawiles sie na ostrzal, chwalac sie swoim chwytliwie zatytulowanym newsem, wiec badz mezczyzna i ponies konsekwencje. A skoro to tylko bzdura, to po co zmieniles tytul newsa? :)

 

stwierdzenia, że jestem za młody zeby udzielać rad

Pokaz, kto tak twierdzi (bo ja nie). Czyzbys NIE ROZUMIAL, ze nazwanie Cie mlodym czlowiekiem to nie to samo, co powiedzenie jestes za mlody, zeby udzielac rad?

 

Dziekuję za uwagę. EOT.

 

A to PAN zrozumiał? ;)

 

Jeśli naprawdę chce PAN znać odpowiedzi na PAŃSKIE pytania to niech PAN napisze mi PW. Z chęcią udzielę PANU niezbędnych informacji :)

Odnośnik do komentarza

a czemu PW w to mieszać?

 

jesteś redaktorem serwisu, który należy do "sceny", zagrałeś nieczysto, jak to Seju wcześniej ala onet.pl i powinieneś wziąźć to na klate, a nie tłumaczyć na około i w dodatku gdzieś pod stołem... robienie z publiki idiotów i jeszcze wypieranie się tego w żywe oczy

Odnośnik do komentarza

a czemu PW w to mieszać?

 

jesteś redaktorem serwisu, który należy do "sceny", zagrałeś nieczysto, jak to Seju wcześniej ala onet.pl i powinieneś wziąźć to na klate, a nie tłumaczyć na około i w dodatku gdzieś pod stołem... robienie z publiki idiotów i jeszcze wypieranie się tego w żywe oczy

Z mojego doswiadczenia wynika, że przyjęcie czegos na klatę i jeszcze może tłumaczenie się publicznie nie rozwiązuje spraw, tylko nakręca trolling (przykład wyżej ;) ). Dlatego EOT. Jak ktoś coś chce to juz powiedziałem co może zrobic.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko tytulem uzupelnienia wyjasniam, ze a) PW mi nie dziala, bo mam skrzynke zapchana roznymi ciekawymi wiadomosciami z czasow bycia moderatorem b) o takich sprawach jak poziom serwisow i robienie ludzi w konia nalezy mowic otwarcie i publicznie, zwlaszcza w sytuacji, gdy autor sam chwali sie swoim osiagnieciem na forum.

Odnośnik do komentarza

Już od dawna przyzwyczajony jestem do tytułów a'la Onet.pl czy wp.pl, które oczywiście

stwierdzają fakty, ale jednak naciągając czytelnika oby tylko ten kliknął w link, a potem

poczuł rozczarowanie. Potrafię zrozumieć taką formę informowania, ale jej kompletnie nie popieram

i mam nadzieję, że na CFM tego typu newsów już nie uświadczymy.

 

Mnie bardziej interesuje w ogóle co innego. Piszecie o źródłach zbliżonych do SI...

jestem ciekaw czy zaliczycie poważną wpadkę kiedy się okaże, że jednak to co pisze Miles

jest prawdą (a tym samym Wasze źródło okaże się nieporozumieniem) czy jednak SI robi póki co zasłonę dymną, a patch ukaże się pomimo wszystko jeszcze w ten weekend.

 

Oby to była druga opcja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz, być może się mylę, ale twierdzicie, że

(łatka) już jest gotowa i zostało tylko zamknięcie bazy danych!

 

Nigdy nie byłem researcherem i słabo się znam na tym, ale wydaje mi się, iż zamknięcie bazy danych ma miejsce na pewno wcześniej, gdzieś na początku lutego, gdyż składy w patchu będą aktualne prawdopodobnie właśnie na początek lutego, a nie koniec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...