Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Albo olaboga Jabłoński :|

Cacek to zbyt inteligenty i bystry czlowiek, zeby zatrudniac takiego czlowieka nie-sukcesu jak Jablonski ;], zreszta Jablonski z Dmoszynskim maja cieple posadki na Kopalni w Lecznej

I dlatego trzyma w klubie Zuba ? ;)

powiem Ci, ze prace Zuba na obecnym stanowisku sobie bardzo dzialacze chwala... wiec cos w tym jest,a czkolwiek na trenera absolutnie sie on nie nadaje

Odnośnik do komentarza

Że działacze sobie chwalą to ja wiem. Pamiętam też sytuację gdy Piekarski chciał zaproponować Widzewowi Bronowickiego, ale nie mógł się dodzwonić do Zuba ;) O konflikcie z Janasem nawet nie wspominam :P Ale z drugiej strony nie kojarzę, żeby Fornalik też miał z nim problemy, więc z oceną poczekam na współpracę Zuba z nowym trenerem.

Odnośnik do komentarza

Co do Zuba to mam zdanie, tak jak większość kibiców -na minus. Owszem doceniam niektóre zagraniczne transfery, ale część tych testów to wzbudza raczej śmiech niż podziw. Przyjeżdżają jacyś Maltańczycy, słabi gracze na zupełnie nie takie pozycje jak potrzebujemy. Np. teraz przyjechał ktoś kto gra na prawej obronie.. Po co nam kolejny prawy obrońca? Mamy Brozia, mamy Tunezyjczyka a w razie jakiegoś kataklizmu to i Ukah może na prawej zagrać. Są inne pozycje, które wymagają wzmocnień. Wysyłają Maderę na testy, chociaż każdy wie, że to dobry zawodnik i powinien u nas zostać. Poza tym Zub żyje jakimiś urojeniami, bo po co w ogóle składać oferty za Sadloka i Sobiecha? To chyba chodzi o budowanie sobie alibi w stylu: ja chciałem, ale oni odmówili. A przecież nawet średniorozgarnięty pięciolatek wie, że na teraz to Widzew nie ma in za dużo do zaoferowania. Jakoś nie widać spójnego planu budowania drużyny. Ciekawy jestem kto teraz przyjdzie, ale mam nadzieję, że będzie to na tyle dobry trener żeby mógł się Zubowi postawić.

 

P.S Strasznie jestem wkurzony tym, jak z Janasem wyszło. On był z tą drużyną od 1,5 roku i wydawało się, że Widzew będzie coraz mocniejszy. Teraz wszystko trzeba zacząć od nowa. Jestem jednak przekonany, że to nie tylko Janasa wina, a wręcz przeciwnie. Bo skoro dostał więcej kasy od Polonii to po co mu się z Zubem użerać?

Odnośnik do komentarza

A testy trwają w najlepsze :)

 

Młodzieżowy reprezentant Kostaryki

 

Wygląda to dużo sensowniej niż Portugalczyk z najsłabszego zespołu islandzkiej 2 ligi :D A bardzo możliwe, że w ciągu mniej więcej dwóch tygodni szykują się kolejne testy pomocnika, również mającego świeże doświadczenie z reprezentacji młodzieżowych swojego kraju :D Więcej póki co nic nie mówię :P

Odnośnik do komentarza

A testy trwają w najlepsze :)

 

Młodzieżowy reprezentant Kostaryki

 

Wygląda to dużo sensowniej niż Portugalczyk z najsłabszego zespołu islandzkiej 2 ligi :D A bardzo możliwe, że w ciągu mniej więcej dwóch tygodni szykują się kolejne testy pomocnika, również mającego świeże doświadczenie z reprezentacji młodzieżowych swojego kraju :D Więcej póki co nic nie mówię :P

Jaka pozycja ten Gruzin? ;)

Odnośnik do komentarza

Toć napisałem, pomocnika :P A w ogóle kto powiedział, że Gruzin :)? Ja tam nic nie wiem, tak tylko sobie spekuluję :P

Nie doczytałem ;) Jasne, jasne ;) Spoko zobaczymy jak będzie :) Transfer Grzelaka moim zdaniem dobry, nawet bardzo, Prezes według oficjalnej Górnika tez u nas :) Także nie ma co tam psioczyć na mgr Zuba :D No i co najważniejsze są to wypożyczenia z opcja pierwokupu, więc dużo nie ryzykujemy

Odnośnik do komentarza
Do drużyny Widzewa Łódź dołączył napastnik Prejuce Nakoulma. Zawodnik został wypożyczony do łódzkiego klubu z Górnika Łęczna na rok z opcją wykupu po roku.

W ramach rozliczenia między klubami Widzew wypożyczy do Łęcznej na najbliższy sezon obrońcę Daniela Bożkowa i pomocnika Dejana Miloseskiego.

 

- Jest to już drugi zawodnik pozyskany w tym okienku transferowym, który ma za zadanie wzmocnić skład naszego pierwszego zespołu. Przejście Prejuce’a do naszej drużyny rozważaliśmy już od pewnego czasu obserwując jego grę w Górniku Łęczna i przebieg dotychczasowej kariery piłkarskiej. Zawodnik dysponuje umiejętnościami, które chcielibyśmy wykorzystać w naszej drużynie w ekstraklasie. Porozumieliśmy się również z Górnikiem Łęczna w sprawie wypożyczenia naszych piłkarzy na rok do Łęcznej w zamian za Prejuce’a, co powinno też wzmocnić ich drużynę - komentuje Mateusz Cacek, wiceprezes zarządu KS Widzew Łódź SA. ­

 

- Gra w Widzewie daje mi realne możliwości zagrania w meczach ekstraklasy. To dla mnie wyzwanie piłkarskie, którego z chęcią się podejmuję, bo pozwoli potwierdzić moją wartość sportową w polskiej lidze. Zapowiada się bardzo ciekawy sezon i liczę, że będę mógł szybko dołączyć do pierwszej jedenastki i zaprezentować się na boisku w meczach z najlepszymi polskimi drużynami - mówi Prejuce Nakoulma.

 

 

Prejuce Nakoulma (ur. 21 kwietnia 1987 r. w Burkina Faso) – napastnik, swoją karierę piłkarską rozpoczynał w Burkina Faso w zespole CF Ouagadougou. Po raz pierwszy w Polsce grał w sezonie 2005/2006 dla zespołu Granica Lubycza Królewska. W kolejnych latach związany był z klubami Hetman Zamość, Stal Stalowa Wola, a ostatnio z Górnikiem Łęczna, w którego barwach występował od 2008 roku.

http://www.widzew.pl/pl/wiadomosci/informacje/2394.html

 

No i mamy napastnika do Robaka. Ciekawe jak się będzie spisywał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Prawdopodobnie ostatnim transferem do klubu jest pozyskanie Portugalczyka Bruno Pinheiro. Jego CV nie rzuca na kolana, ale w polskiej lidze powinien sobie poradzić. Na papierze to calkiem niezle wzmocnienie. Do tego dochodzi Grzelak oraz Nakoulma, wiec jesli uda zatrzymac sie Sernasa wraz z Robakiem, to sadze, ze Widzew moze walczyc o srodek stawki. Tak wiec okienko transferowe jak na razie na plus.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...