Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Tez bys tak pisal gdyby chodzilo o Górnik?

Ale Górnik nie kupował/sprzedawał meczy i nie musi sie martwic. Górnik spadł w sportowej rywalizacji i nie oczekuje, ze przy zielonym stoliku sie utrzymamy. Jesli Allianz mierzy w majstra w 2012 roku to ten spadek moze nam jedynie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Nie odpowiedziałeś na pytanie.

Nie wiem co bym czuł jakby Górnik byl w takiej samej sytuacji. Jezeli zostalyby udowodnione zarzuty to pewnie nie chcialbym utrzymania przy zielonym stoliku. Pewnie tez bylbym wkur*** jakby swiezo zbudowana druzyne zdegradowali do pierwszej ligi. Widzew mogl przyjac wyrok na klate, ale wiadomo kazdy klub sie odwoluje. Niezaleznie od wyroku zycze Widzewowi gry tam gdzie jest jego miejsce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Nie odpowiedziałeś na pytanie.

Nie wiem co bym czuł jakby Górnik byl w takiej samej sytuacji. Jezeli zostalyby udowodnione zarzuty to pewnie nie chcialbym utrzymania przy zielonym stoliku. Pewnie tez bylbym wkur*** jakby swiezo zbudowana druzyne zdegradowali do pierwszej ligi. Widzew mogl przyjac wyrok na klate, ale wiadomo kazdy klub sie odwoluje. Niezaleznie od wyroku zycze Widzewowi gry tam gdzie jest jego miejsce. Pozdrawiam

 

Ale ja też uważam, że jeśli są dowody, to musi byc degradacja. Natomiast nie dziwi mnie, że klub sie odwołuje i *kazdy* by tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Widzew Łódź jest jedynym klubem, który został ukarany degradacją za działania jednej osoby, której nawet nie postawiono aktu oskarżenia. Jednocześnie poprzednie władze PZPN nie zastosowały żadnej kary wobec Wojciecha Szymańskiego.

 

Decyzja ta jest tym bardziej niesprawiedliwa w świetle kar nakładanych na inne kluby, jak choćby w kontekście sprawy Jagiellonii Białystok. Co więcej, w Widzewie działają zupełnie nowe osoby, które są poszkodowanymi w tej sprawie.

W trybie pilnym będziemy składać dokumenty do PKOl o ponowne rozpatrzenie sprawy. Widzew awansował do ekstraklasy i tam jest jego miejsce.

 

Bogusław Sosnowski

Przewodniczący Rady Nadzorczej

KS Widzew Łódź SA

Ale generalnie moje zdanie jest takie, że jeśli ma się to za nami ciągnąć cały czas, to lepiej odpokutować ten rok w I lidze i zacząć z czystą kartą.

Swoja drogą tragedia dla piłkarskiej Łodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Czy Szymanski ma w ogole postawione zarzuty?

Nie

To gdzie jest wina? Skad te porownania do Zaglebia czy Korony, skoro nikt z Widzewa nie ma zarzutow korupcyjnych?

 

Tak wczoraj rozmawiałem z ojcem na temat tej kwestii i stwierdził, że może Szymański ma status świadka koronnego, bo nagle słuch o nim zaginął, a przecież wszyscy związani ze Świtem po kolei lecieli :-k

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jeszcze sie wstrzymajcie z tym baju baju ;) Jak TA odwola kare to Widzew bedzie znowu w Ekstraklasie. Te dzisiejsze decyzje daja jedynie nadzieje ŁKS-owi. Potem sie pewnie jeszcze odwolaja do Cywilnego i PZPN bedzie bulil niezle miliony :roll: Tak ciezko zrobic lige skladajaca sie z 18 druzyn? Ehh ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...