Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie nowy napastnik?

 

Maciej Skorża: Myślimy o sprowadzeniu jeszcze jednego zawodnika w linii ataku. Testwaliśmy kilku zawodników. Marek Jóźwiak ma ciekawą ofertę na zawodnika. Musimy ustalić warunki kontraktu i terminu jego przylotu. On ma za sobą występy w ekstraklasie francuskiej.

 

źródło: legia.com

 

Napastnicy bez klubu (grający wcześniej we Francji):

 

-Filip Sebo (1984, Słowacja)

-Shabani Nonda (1977, DR Kongo)

-Cyril Chapuis (1979, Francja)

-Jeremie Aliadiere (1983, Francja)

-Fabrice Pancrate (1980, Francja)

-Ahmed Soukouna (1990, Francja)

 

Czemu mam wrażenie, że chodzi o Filipa Sebo ... :-k

Odnośnik do komentarza

Podobno sprawa ciągle otwarta. Sztabowi dwa dni testów wystarczyły, żeby ocenić jego przydatność do drużyny. Hej! :>

Jak Jóźwiak nie wyczaruje tego napastnika z francusko ekstraklasowym doświadczeniu (a podobno ustalają już jakieś szczegóły kontraktu, ewentualnego przylotu do Warszawy) to pewnie dojdzie Razak. Jak nikt nas nie uprzedzi...

Odnośnik do komentarza

To raczej nie chodzi o Melivillo. Najnowsze doniesienia są takie, że klub "zasili" dwóch ofensywnych piłkarzy. Jednym ma być Razak Omotoyossi (kontrakt tylko do końca roku, jeśli się sprawdzi to będzie przedłużony), a drugim, jak już było pisane, ktoś z przeszłością w lidze francuskiej. Razaka Skorża ponoć widzi na lewym skrzydle, żeby trochę gwiazdeczkę Rybusa zmotywować.

Razak to tykająca bomba. Jóźwiak niech się lepiej wstrzeli z tym drugim. Liczę na takiego Ouattare ataku...

Odnośnik do komentarza
Drugie nazwisko jest trzymane w tajemnicy. Jak mówił na spotkaniu z kibicami Maciej Skorża, jest to piłkarz przebywający obecnie we Francji i rozmowy z nim prowadzi Marek Jóźwiak. Jeżeli dojdzie do porozumienia, to wkrótce pojawi się w stolicy. Według serwisu football-actu.fr tajemniczym napastnikiem z Francji ma być Sylvain Wiltord.

 

link: http://legionisci.com/news/39198_Jeszcze_dwa_wzmocnienia.html

 

Taaa, a jutro tym tajemniczym napastnikiem będzie... Benzema :D Sprowadzenie Wiltorda do Legii jest równie realne jak Morientesa. Piłkarz o takim doświadczeniu prędzej pójdzie do USA, Cypru, Grecji, Arabii czy innego kraju z ładną pogodą (i większą pensją...). :terefere:

Odnośnik do komentarza
"Zarząd Legii Warszawa na wniosek sztabu szkoleniowego postanowił we wtorek skierować czasowo do treningów z zespołem Młodej Ekstraklasy trzech zawodników pierwszej drużyny: Piotra Gizę, Macieja Iwańskiego i Jakuba Wawrzyniaka.

 

Ponadto do Zarządu Legii wpłynęły wnioski o ukaranie pięciu piłkarzy za nieprzestrzeganie regulaminu dyscyplinarnego Klubu i/lub warunków kontraktów indywidualnych. Wnioski sztabu szkoleniowego zostaną rozpatrzone na najbliższym posiedzeniu Zarządu, na które wezwani będą zawodnicy, których sprawa dotyczy. Podjęte zostaną wówczas decyzje o rodzaju kar" - poinformował we wtorek Klub.

 

Porzadki :-k

Odnośnik do komentarza

Żenada :doh!: W takim razie pseudo-trener Skorża powinien zostać odesłany do sprzątania szatni. Facet kompletnie nie radzi sobie z tym zespołem - jego autorytet jest równy zero. Coraz bardziej zaczynam tęsknić za Urbanem - z gorszym składem i bez wsparcia publiczności osiągał lepsze wyniki.

Odnośnik do komentarza

Ja do grona zesłanych dorzuciłbym Rybusa i Borysiuka - kompletnie się nie rozwinęli przez ostatni rok, a to IMO wina sodówki.

 

Same kary były potrzebne niewątpliwie, mowa jest też o naganach finansowych. Po prostu coś trzeba zrobić, a następnym krokiem (jeśli nie dojdzie do poprawy) będzie zmiana trenera.

Odnośnik do komentarza

A wystarczyłoby, żeby zamiast wyjściówek mieli premie za zwycięstwa. Niestety ciężko to przeforsować w dzisiejszych czasach...

 

Ciekawe o co dokładnie chodzi :-k Pachnie mi tu podziałem i zesłani zostali pomysłodawcy.

Bo jeśli chodziłoby o formę to co tam robi Giza, który prawie murawy nie wącha w tym sezonie. :-k

Odnośnik do komentarza

Podobno Iwański i Wawrzyniak "nawracali" młodych przeciwko Vrdoljakovi. Kostia się wygadał Magierze o wszystkim, a na zamkniętym spotkaniu grupę spiskującą poparł tylko Giza, stąd to zawieszenie.

Do tego w przerwie meczu z Ruchem na mobilizującego (albo wydzierającego się, co za różnica ;) ) drużynę Vrdoljaka rzucił się z pięściami Iwański.

W PS jest opisane zupełnie na odwrót, jeśli chodzi o zajście w przerwie meczu.

Komuś wydarzenia wymknęły się spod kontroli :]

Odnośnik do komentarza

Jeśli te doniesienia o których można przeczytać w internecie i o których wspomniał lotokot się potwierdzą, to mam nadzieję, że Iwański i Wawrzyniak już nie zostaną przywróceni do drużyny i w przerwie zimowej pożegnają się z Legią. Bez takich kretów w szatni może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli tak rzeczywiście było, dobrze że odsunęli Warzywniaka, Iwańskiego i Gizę. Trzech "wielkich" piłkarzy. Koksiarz, grubas i człowiek, który nigdy niczego w Legii nie pokazał. Widać, że Vrdoljak ma serce do gry. Taki powinien być kapitan. Jeżeli widzi, że jego koledzy się opier... to trudno mu sie dziwić, ze zaczął się na nich drzeć.

Legii potrzebne jest chyba głębsze oczyszczenie składu.

Odnośnik do komentarza

Było to do przewidzenia, że starszym zawodnikom, którzy są dłużej w drużynie ciężko będzie zaakceptować, że przychodzi obcokrajowiec do klubu i z miejsca dostaje opaskę kapitana.

No bo jak opaskę kapitana może dostać człowiek, który słowa po polsku nie potrafi powiedzieć (za wejszło ( :rzyg: ). Szkoda, że już na prezentacji drużyny powiedział kilka słów po polsku (łamaną polszczyzną oczywiście), żeby zrobić kibicom dobrze. A teraz potrafi coraz lepiej po polskiemu rozmawiać w wywiadach.

 

Jeśli rzeczywiście zesłańcy kombinowali coś przeciw dobru całej ekipy w szatni to dziękuję, dobranoc i na listę transferową.

Odnośnik do komentarza

Nadal uważam że Vrdoljak kosztował za dużo, szczególnie w świetle tego co pokazał do tej pory. Ale że jest kapitanem to jak dla mnie spoko, bo kto w tej Legii miałby godnie tę opaskę nosić od początku sezonu. Chyba tylko Kiełbowicz się nadaje ale na razie nie gra. Tylko kapitan musi być zaakceptowany przez cała drużynę i może by tak było jakby były wyniki. Coś mi sie zdaje że Iwański i Wawrzyniak zasłużyli na kary ale może klub ujawni co się wydarzyło i skończy się gdybanie. Ciekawe za co miałby być ukarany Borysiuk bo jak dla mnie to jeden z niewielu który daje z siebie 100%.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...