Skocz do zawartości

rFactor


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam nasi forumowi kierowcy? Ja ostatnio wróciłem do gry, tym razem nie w celu ścigania się, a...testowani najróżniejszych samochodów. Organizuje sobie swoje własne "Top Gear" i porównuje osiągi samochodów na torze testowym, bolidem BMW Sauber pokonałem tor w 57 sek. ;) Mam teraz szybszy internet, mogę już mówić o 126kbps, a w godzinach wieczornych nawet do 256kbps, jednak nadal pozostaje to EDGE i pingi rzędu 600ms(takie przynajmniej miałem w WoWie). Może byśmy pościgali się od czasu do czasu na modzie F1 2007 MMG, który mam właśnie zamiar pobrać. :P

Odnośnik do komentarza

Ja również w rFactor jestem chętny zawsze i wszędzie :P Od ponad roku jest to praktycznie jedyna gra, w którą gram. (nie licząc kilku, krótkich czasowo wyjątków) Jeżdżę sobie w lidze itp. itd. :] No ale pamiętając poprzednie próby jakiegoś wspólnego grania i widząc jakie małe jest tutaj zainteresowanie, pewnie niewiele znów wyjdzie :> Jeśli macie kierownicę, a chcecie sobie fajnie pojeździć, to zapraszam na jakieś treningi interesujących was serii na www.prs.simracing.pl. Niedawno powstała tam bardzo fajna, darmowa liga dla początkujących, gdzie ścigają się nowi, na dosyć łatwym modzie. Treningi 2 razy w tygodniu i co sobotę wyścig, na którym co tydzień jeździ ponad 30 osób, więc można się świetnie i często pościgać w takim tłumie żywych przeciwników. Świetna zabawa gwarantowana :good:

Odnośnik do komentarza

Hmmm, ciekawa propozycja z tymi treningami, może zamiast robić jakiejś ligi tutaj lepiej by było pościgać się tam z innymi kierowcami. :] Możemy przecież relacjonować jak poszło forumowiczom w wyścigu/treningu. :)

 

A jaka liga jest nowa? Rozumiem, że mogę wbić na trening każdej ligi tak? :>

Odnośnik do komentarza

Tak, możesz się zgłosić do treningów i wejść bez problemu na interesującą Cię serię ;) Tylko od razu uprzedzam, wszystkie helpy są wszędzie powyłączane :] I wypadałoby jako tako opanować autko i tor przed wejściem na serwer, by nie wypadać przypadkiem co chwilę w piach :P Polecam, więc na początek tą nową ligę dla początkujących, level 0. Nauczysz się tam wszystkich podstaw, jakiś zasad itp. itd. Oswoisz się przede wszystkim z jazdą w dużym tłumie (choć w lvl 0, z racji tego, że dużo nowych jeździ, sporo jeszcze wypadków jest niestety) Nie musisz jeździć nawet w lidze, z treningów też jest dużoo frajdy, jeździ się tam dużo wyścigów treningowych, więc można się często fajnie pościgać. Ja nie mogę startować w tej lidze, tylko początkujący z małym ratingiem mogą tam startować, ale wpadam czasem na treningi tego lvl 0, świetnie się jeździ w takim tłumie (nieraz i nawet ponad 40 osobowym) A że mod dosyć łatwy, więc duużo fajnej walki jest na torze. Jak wejdziesz na tą stronę, to na samej górze, na tym banerze, masz takie linki 'jak zacząć' itp. tam dowiesz się wszystkich potrzebnych rzeczy, jeśli chcesz tu pojeździć. Ja właśnie wracam z testów nowego moda WTCC na sezon 09 :)

 

Tu masz dokładnie opisane jak wystartować w lidze level 0

Odnośnik do komentarza

No ściągnąłem już tego moda pod level0, popróbuje na trenigach i zobaczę czy mi net wyrobi :P A i takie pytanie mam, czy skrzynię biegów można mieć automatyczną w level0? Bo cała reszta mi tam w miarę odpowiada, gdyż trenowałem trochę bez wspomagaczy. Próbowałem się nauczyć obsługi skrzyni, ale często kończyło się to tym, że zamiast patrzeć na drogę patrzyłem na kierownicę by w dobrym momencie zmienić bieg, wiadomo, że skończyło się na poboczu. :P

Odnośnik do komentarza

Nie, wszystko wyłączone ;) No cóż, musisz się przyzwyczaić, trochę potrenujesz i będziesz na słuch zmieniał biegi, bez patrzenia na jakieś zegary ;) Dla mnie teraz to i nawet łatwiej z manualną skrzynią, na dohamowaniach można skuteczniej hamować, pomagając sobie hamowaniem silnikiem itp. Wiadomo, najtrudniejsze są początki, też kiedyś z tym miałem problem, ale jeśli trochę się pomęczysz na początku, opanujesz wszystko, dalej będzie już tylko sam fun :keke:

 

ps. sprawdź sobie czy ściągnąłeś dobrego moda, bo właśnie teraz zmienili wersję w lvl0, w sobotę odbył się właśnie ostatni wyścig na starym modzie, a od najbliższego treningu, bodajże w środę, będzie już nowy. Dużych zmian jakiś tam chyba nie ma, jest trochę łatwiejszy, bo większa jest przyczepność, i jakieś tam jeszcze drobiazgi zmienili, ale trzeba ściągnąć, bo inaczej błędy Ci wyskoczą jak wejdziesz na serwer ze starym. Tu masz linka do nowego, jakby co, powinien pokazać się pierwszy na liście, pozycja 525. Pewnie ściągnąłeś dobrego, no ale zawsze lepiej się upewnić, by potem nie było jakiś niespodzianek :P Przy okazji w tym linku masz tory do ligi, pozycja niżej Donington, czyli tor na którym obecnie będą jeździć (wersja National).

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, sprawdź czy się nazwa zgadza, rozmiar czy cuś :P Ale widzę, że tego starego już chyba usunęli z Download Center, więc zapewne masz dobrego. No to pozostaje Ci już tylko trenować :keke: W środę na treningu pewnie mnie nie będzie, ale w czwartek pewnie wpadnę.

Odnośnik do komentarza

Hmm nie mam pojęcia co może być nie tak. Nie wiem nie jestem ekspertem, spróbuj coś przeinstalować, zrestartować, nie wiem. Albo najlepiej zajrzyj tam na forum lvl0, chyba ostatnio ktoś się pytał właśnie o ten błąd .mas, albo po prostu zapytaj, jest tam chyba taki wątek o problemach z lvl0.

Odnośnik do komentarza

Dałem radę, nauczyłem się już obsługiwać poprawnie skrzynię biegów, mogę się ścigać. :D Buła słuchaj, co byś powiedział na krótką sesję treningową za chwilę na tym modzie i na torze Donington, żebym mógł sprawdzić czy nie laguje mnie już przy jednym przeciwniku. :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam lepszy pomysł, tu właśnie jakiś gościu postawił nieoficjalny serwer (zresztą codziennie niemal ktoś stawia, więc wbijemy na jego serwer, ip:83.29.142.198 hasło:prs Wbijaj, ja za parę minut też wejdę.

 

ps. może lepiej i wygodniej będzie pogadać na gg? jakby co pisz 2048392

 

część 1

 

część 2

 

Skrót z pierwszego eventu nowego sezonu ligi WTCC. Trochę długi ten filmik, no ale na końcu jest chyba najciekawiej, więc polecam wytrwać :keke: No i zobaczyć jak świetnie i emocjonująco wyglądają wyścigi ze sporą ilością żywych przeciwników razem na torze. Filmik mojego autorstwa :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie mam kilka pytań odnośnie tej gry. Od pewnego czasu jestem zainteresowany jej kupnem (a po obejrzeniu powyższych filmików właściwie już przekonany;)). Jak wygląda sprawa kupna tej gry? Wykupuje się licencję na zasadzie na przykład LFSa? I czy można w jakiś sposób ją ściągnąć i sprawdzić czy moja grafika sobie z nią poradzi, i czy będzie chodzić na moim łączu? Bo jak już mam się wykosztować, to chciałbym mieć po prostu pewność, że nie będę miał 10klatek na sekundę i pingów na skraju Connection Interrupted :) I ile kosztuje ta gra?

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...