Skocz do zawartości

Zajmik Polish Update 8.0


zajmik

Rekomendowane odpowiedzi

Opis update:

 

- zmiana nazw polskich i europejskich rozgrywek na oryginalne (np: Puchar UEFA, Liga Mistrzów)

- zmiany trenerów w Polsce i Europie (np: Szukiełowicz, Ulatowski, Ramos, Grant)

- zmiany kadrowe w polskiej 1, 2 i 3 lidze

- zmiany pozycji piłkarzy (np: Dudka, Wilk)

- dodane nowe kontuzje i wyeliminowane już nieaktualne (np: Lasocki, Bosacki)

- poprawione nazwy zespołów (np: PGE GKS Bełchatów)

- zmiany pojemności stadionów

- dodana przynależność klubowa dla wielu polskich graczy bez kontraktu (np: Tychowski, Ząbecki, Sobotta)

- poprawione długości kontraktów

- zmiana przynależności klubowej dla Polaków występujących zagranicą

- dopracowano kluby 3 ligi

- w grze jest dostępna reprezentacja Niemiec i Holandii z prawdziwymi piłkarzami

 

Zauważone błędy lub propozycje zmian mile widziane.

 

W razie jakiś pytań kontakt:

 

GG: 1859765

E-Mail: zajmik@interia.pl

 

Zajmik Polish Update 8.0 (ściągnij przez Rapidshare)

 

Zajmik Polish Update 8.0 (ściągnij przez FileFront)

 

Po ściągnięciu folder rozpakowujemy w:

 

Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\db\Zajmik Polish Update 8.0

Odnośnik do komentarza

Dziękuje kilku osobom za zauważenie błędów i poinformowanie mnie o tym przez gg. W poniedziałek lub we wtorek będą one zaktualizowane i pojawią się nowe linki do poprawionego update. Przypominam że update działa na wersji 8.0 bez beta łatki.

 

PS: Przepraszam, że pisze nowy post, ale niestety nie mogę edytować poprzedniego (zgłaszałem ten błąd już Adminowi me-who i on edytował mój post).

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź: W następnej dużej wersji update, czyli po wydaniu oficjalnego patcha do gry znajdą się stadiony na EURO 2012.

 

A tymczasem podaje link do wersji 8.0.1, czyli poprawione zostały w niej błędy i niedociągnięcia zauważone przez Was i mi zgłoszone, a także dodałem trochę aktualności z polskiej i światowej piłki ostatnich dni.

 

Zajmik Polish Update 8.0.1 (ściągnij przez FileFront)

 

Po ściągnięciu folder rozpakowujemy w:

 

Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\db\Zajmik Polish Update 8.0.1

Odnośnik do komentarza
Małe pytanko?.

Czy po zainstalowaniu najnowszego Update na moją wersje 8.0 + najnowszy patch beta. Z save będą poprawione rzeczy które wprowadza twój update ? Nie chcę zaczynać od początku, bo już 2 sezon Wisłą, i właśnie awansowałem do LM.

 

Jak zainstalujesz update na rozpoczętą już grę to on nic nie zmieni. Na savy działa tylko patch, update nic nie zmienią, musiałbyś zacząć grę od początku, żeby zadziałał. Więc graj już na razie tak. Powodzenia. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...