Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Owszem jesteś. I wynika to z tego, że Suarez jest zawodnikiem rywala, a Cristiano w swoim nurkowym primetimie był waszą gwiazdą.

 

Jako, że co do wysokości kary już się wypowiadałem, to odniosę się tylko do jej zasadności. Skazywanie kogoś tylko na podstawie zeznań 'poszkodowanego' jest niezbyt poważne.(wcześniej myślałem, że jakiś dowód jest)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie cała sprawa jest kolejną popisówą FA. Jak zdarzały się sytuacje absurdalne przeciwko United, to teraz stwierdzili chyba, że zrobią nam dobrze i dowalili naszym rywalom. A dlaczego to idiotyzm to już Lagren wyjaśnił.

 

A kontuzje sprawiają, że zaczynam myśleć o niedawnym sezonie gdzie Carrick z Fletcherem pogrywali w obronie, średnie wspomnienia...

Odnośnik do komentarza

Dlaczego? Szło im całkiem nieźle, dla Carricka to był chyba nawet jeden z lepszych okresów jego gry w United (pomijając pierwsze miesiące) :D

 

Mnie o dużo większe palpitacje serca przyprawia obecność na prawej obronie Valencii, który długimi minutami zapomina, że gra w defensywie i wisi sobie spokojnie gdzieś w okolicach linii środkowej, a formacja defensywna liczy sobie wówczas trzech graczy. Do tego Jones (którego lubię i cenię jako młodego piłkarza), mający podobną tendencję do zapominania się w rajdach ofensywnych, choć np. gra na środku obrony :)

Odnośnik do komentarza

Jones się ogarnie, tylko czekać na pierwsze błędy wynikające z tych rajdów, pierwsze suszarki Fergusona i będzie doobrze ;)

 

Może i nieźle im szło, ale nerwy zawsze miałem napięte widząc ich tak cofniętych, to jednak nie ta stabilizacja co zawsze ;)

 

A Carrick to standardowo zaczyna pokazywać formę na okres zimowy, co zawsze podkreśla Ferg, zobaczymy czy Anglik zdoła w końcu przedłużyć ten okres do końca sezonu :-k

Odnośnik do komentarza

Nie miałem ostatnio możliwości oglądania Diabłów, a zauważyłem częste wejścia z ławki Zekiego Fryer'sa. Czy ktoś przyglądał się jego grze, mamy do czynienia z jakimś talentem?

Przede wszystkim z kimś, kto potrafi swój niewątpliwy talent wykorzystać nie tylko do gry przeciwko rówieśnikom. Taki syndrom zdają się bowiem mieć np. Pogba, Keane, Morrison, Cole, których występy (głównie Carling Cup) w tym sezonie to raczej pasmo niepowodzeń. Co innego Fryers.

Odnośnik do komentarza

Jones'a kontuzja okazało się nie tak groźna i nie będzie to 6 tygodnmi a prawdopodobnie już na Sylwestra będzie gotowy do gry. Jest Carrers, który z WIgan sobie poradził, jest w końcu Zeki, który radzi sobie całkiem pewnie. Zaraz wróci Rio i Smalling, jakoś do FA Cup przebidujemy :)

Odnośnik do komentarza

Berbatov to gracz, jakiego chciałaby mieć w składzie cała Europa. Może nie błyszczy z silnymi rywalami (no ale od czego są Roo i Chicha? ;)), ale zauważmy, że często United męczy się ze słabszymi rywalami, a wtedy mamy Berbę, która znany jest z tego, że potrafi załadować dwa albo trzy gole właśnie takim rywalom ;). W sumie ciekawe ile hat-tricków w barwach United już zaliczył. Chyba z pięć się uzbierało :-k.

Odnośnik do komentarza

Wszystko wskazuje na to, że uraz Vidicia będzie kosztował go dłuższy niż pierwotnie zakładano rozbrat z piłką. Po operacji kolana lekarze i menedżer zawodnika sugerują, że Serb wróci na boisko dopiero za ok. 12 miesięcy. Jednocześnie, dość kategorycznie zaprzeczono pogłoskom, że to może być koniec kariery środkowego obrońcy, bo i ponoć takie informacje się pojawiały wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...