Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

http://mufc.pl/aktualnosci/16756/ferguson-mozecie-zapomniec-o-sneijderze/

 

No to najwidoczniej kadra zamknięta. Bo ciężko mi uwierzyć w kolejną zasłonę dymną Bossa. Z jednej strony słabo, Wesley dał by nam od razu jakość w drugiej linii i to bez chwili czekania. Co będzie z młodymi to my nie wiemy. FA, Carling to jedno, a liga z TOP4 i LM to drugie. Jestem na razie do tego nastawiony hmm... bojaźliwie, ale zobaczymy. Wierzę, że SAF wie co robi i Pogba/Clev/Morrison faktycznie mogą dać nam dużą jakość.

Odnośnik do komentarza

Rafael wybił sobie bark po raz drugi w ostatnim czasie, jednak na szczęście zaraz po wydarzeniu 'wskoczył' na swoje miejsce. Na razie nie wiadomo jak długa będzie przerwa w grze, zawodnik został wysłany do specjalisty, który ma ocenić, czy niezbędna będzie operacja.

Odnośnik do komentarza

Szybki update dotyczący kontuzji, Evra będzie zdrowy na mecz z Tottenhamem za tydzień, Rio wylatuje na około 6 tygodni w związku z kontuzją mięśnia dwugłowego uda. Rafael jak już wspominałem 10 tygodni, co do Vidica sprawa jest niepewna, jutro zostaną przeprowadzone szczegółowe badania. Jednak sam SAF zdaję się tym zbytnio nie przejmować i jak sam raczył zażartować kontuzje te to 'dar niebios' dla Jonny'ego Evansa i Phila Jones'a.

 

Co do samego meczu, gdyby nie ten klops de Gei byłoby dużo spokojniej a i Nani wyraźnie nie miał dzisiaj swojego dnia. Jednak to co pokazał Youngy to była poezja i widać, że wkomponuje się w tą drużynę idealnie. Jedyne co mi się w oczy rzuciło to duża liczba zablokowanych dośrodkowań. Ale wykonał ich tyle, że parę gorszych mogło się przytrafić. Do tego nadzwyczaj mądry Rafael, pewny Rooney, szalony Welbeck i raz pewny raz bez sensu Cleverley. Ogólnie mecz na plus i dobry początek sezonu, ale trochę nerwów ze mnie wycisnął. Sobie wyobrażam co będzie później ... :)

Odnośnik do komentarza

Wystarczy, że zmarnował stówkę na początku i kiedy łapał piłkę to nie było tego błysku co z City tylko z reguły wycofanie do tyłu albo niedokładne podanie do Smallinga. A muszę przyznać, że Chris mnie pozytywnie zaskoczył. Jakiś był taki bardziej gibki na tym skrzydle niż ostatnio :) No ale teraz będzie mógł złapać doświadczenia, Oszeja nie ma, Rafael kontuzjowany, z Fabiem się będzie wymieniał.

Odnośnik do komentarza

Na moje najwyżej solidnie. Chris nie jest bocznym, on nawet nie potrafi dośrodkować, więc będzie tam grał w przypadku urazów, albo jak Nani będzie na prawym. Ni cholery bym żadnej sytuacji Naniego nie nazwał setką, zwłaszcza drugiej.

 

Tak na marginesie, to odnosiłem wrażenie, że strona Naniego jest tak rzadko wykorzystywana właśnie ze względu na Smallinga. Young mógł zawsze poklepać z Fabio na pełnej szybkości. W przypadku Smallinga prawie każde zagranie do niego albo wstrzymywało akcję, albo mocno ograniczało opcje, bo Chris pewnych rzeczy po prostu nie potrafi zrobić i dla rywali jest dużo łatwiejszym przeciwnikiem do zatrzymania.

 

Ciekawi mnie natomiast jakby wyglądała gra United gdyby Nani z Youngiem zamieniali się stronami :-k

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o ten wolej na 6 metrze, trudna pozycja, ale od kogo takiego jak Nani powinno się wymagać co najmniej trafienia w światło. Ważne 3 punkty, szczególnie przy potknięciach 'kolegów' z Big 4, obawiam się, że jutro nasi 'Noisy neighbours' nie dadzą szans Swansea, więc pójdziemy po równo.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...