Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole byly zzapewnienia, ze go nie puszcza, Boogie chyba mocno chciał ten wielki kontrakt i jesli zrobili to wbrew jego woli to moga miec problemy na FA, a i tak kolorowo nie bylo.

 

Kinga sa jednak najgorsi...

 

Tu bardziej chodzi o to, że Kings go zapewnili, że zostaje, obiecali przedłużenie maksymalne, a potem go wysłali w pi... krzaki. I jak tu FA mają im ufać? Będą musieli przepłacać - jeszcze bardziej niż dotychczas.

 

Kluczem Pels bedzie lato, bo zeby Boogie przedluzyl musi mu z Davisem razem "zrec" no i support. Innego wyjścia niz pójście na całość nie maja, moze ktos te ich zle umowy za przyszle picki przejmie (Nets?).

 

Na pewno ta wymiana zmienia lige, zwlaszcza w kontekście przyszłego sezonu. Ciekawe czy Ainge dostanie George'a czy zostanie z pickiem i problemem bogactwa na PG.

 

Dolary przeciw orzechom, że bez super-maxa DMC nie będzie przedłużał umowy i poczeka sobie spokojnie na lato 2018. Po co miałby zostać w NOP, jeżeli managment będzie tak samo niekompetenty jak w Sac-Town (a jest dosyć blisko, chyba, że Ferry będzie dyrygował ;) )?

 

A o PG13 jest cicho teraz. Trwają rozmowy odnośnie Butlera.

Odnośnik do komentarza

 

NIe wiem czy chciałbym Buttlera w szatni Celtics. Mimo wszystko w Chicago pokazuje, jak mocno niedojrzałym jest liderem...

 

Co IMO jest właśnie bardzo dziwne patrząc jaki ma background i przeszłość.

 

 

Fakt, ale mam trochę wrażenie, że powietrze w Chicago mu nie posłużyło i przestał zachowywać się normalnie, tylko zaczął, jak król świata, pępek Chicago ;)

 

Swoją drogą, jakby go Chicago przehandlowało, to ciekawe jak szybko Wade by się zaczął wkurwiać :keke:

Odnośnik do komentarza

Baxter Holmes: Source familiar w/ Kings’ thinking: “Vivek thinks Buddy [Hield] has Steph Curry potential.”

Marc Stein: The Kings are expected to waive Matt Barnes to make the necessary roster room to complete the DeMarcus Cousins trade, league sources say

Michael Scotto: Sources: Pistons engaged Kings on a Drummond for Cousins swap earlier this season. Kings declined offer then.

 

Jeśli to prawda, to Divacowi cos ciezkiego na głowe spadło :keke:

 

Isaiah Thomas: I don’t even think @NBA2K would let that trade happen even with the trade override option off LOL.

 

:lol:

Odnośnik do komentarza

 

 

NIe wiem czy chciałbym Buttlera w szatni Celtics. Mimo wszystko w Chicago pokazuje, jak mocno niedojrzałym jest liderem...

 

Co IMO jest właśnie bardzo dziwne patrząc jaki ma background i przeszłość.

 

 

Fakt, ale mam trochę wrażenie, że powietrze w Chicago mu nie posłużyło i przestał zachowywać się normalnie, tylko zaczął, jak król świata, pępek Chicago ;)

 

Swoją drogą, jakby go Chicago przehandlowało, to ciekawe jak szybko Wade by się zaczął wkurwiać :keke:

 

Od razu. Wade od początku mówił, że to czy weźmie PO zależy od tego czy Butler będzie dalej w składzie.

Odnośnik do komentarza
NBA source tells me #CelticsCeltics_Emoji2.png & #Mavs expect to talk Bogut trade - dependent on what bigger move Boston can make.

 

 

Bogut w Celtics. Jestem bardzo na tak!

 

“ESPN’s Brian Windhorst added later Monday night that the Knicks, Timberwolves and Detroit Pistons have discussed a three-team point guard swap that would send Rose to Minnesota, Ricky Rubio to Detroit, and Reggie Jackson to New York.”

 

 

Rose w Socie? O rany o.O to by był rozpierdol drużyny :| Jedyny plus taki, że zaraz skończy mu się kontrakt i można powolować na takich Krisów Pauli :keke:

 

Utah Jazz are inrested in trading Lou Williams Lakers source say

 

 

Ciekawe co w drugą stronę? Picki?

Odnośnik do komentarza

Bogut w Celtics. Jestem bardzo na tak!

Bogut fajny grajek, o ile akurat stan jego nóg pozwala mu na samodzielne stanie :)

 

Rose w Socie? O rany o.O to by był rozpierdol drużyny :| Jedyny plus taki, że zaraz skończy mu się kontrakt i można powolować na takich Krisów Pauli :keke:

Imo Thibs chce się pozbyć kontraktu Rubio. LaVine out, PO raczej nie będzie, więc można by było ogrywać Dunn'a, ale... to Thibs. Możliwe, że po prostu chce mieć Rose'a i zaproponuje mu jakąś głupią (wysoką i długą) umowę.

 

Ciekawe co w drugą stronę? Picki?

A Lou jest wart pick w tej chwili? Jazz maja za dużo graczy nr 8-9 do rotacji (strasznie szeroki skład, wartościowi gracze z DNP's), może skuszą LAL którymś z nich?

Odnośnik do komentarza

Bogut w Bostonie mógłby okej wyglądać, zwłaszcza przy ich problemach na tablicach. Co do trade'u z Rosem to nie wiem po co NYK Reggie z tym kontraktem, no ale to ich problem. Dla Soty IMO nie wygląda to tragicznie, bo Rubio nie ma wielkiej wartości na rynku, a pozbywają się jego umowy, oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie przedłużają latem Rose'a ;).

 

Ciekawy jestem czy Wizards coś zrobią, rok temu pozyskali MM i to był dobry ruch, a teraz może udałoby im się jakoś wzmocnić ławkę poświęcając pick.

Odnośnik do komentarza

Lou w Rockets za Brewera i pick. Kolejny strzelec obwodowy w Houston, do stylu gry pasuje. Nie wiem tylko czy nie maja za niskiego skladu jesli cchodzi o swoich graczy, ktorzy powinni grac, nawet jak ma small-ball. No ale po takiej cenie warto, bo ten pick to będzie końcówka 1 rundy, a Lou ma dobry sezon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...