Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najlepsze co jadłem w Olsztynie to pizza/kebab w Fasterze. Za to jakiś Szybki Perez to najgorszy kebab w moim życiu, same oliwki i feta, brak mięsa prawie :(.

za moich czasów to najwiecej bylo miesa, ale ja bralem ten najwiekszy rozmiar :D

 

Nie wiem jak tam jest normalnie, byłem w trakcie tej Kortowiady, tam najbliżej coś zjeść było w przyzwoitej cenie, więc pewnie szli w ilość zamówień, a nie jakość wykonania. Faster znakomity za to (na rynku, obok jakiś klub jest z tego co kojarzę).

Odnośnik do komentarza

 

Adato strzelił 50 goli w lidze. Zajęło mu to 13 miesięcy. Łączna suma transferu to już 140 mln.

Pamiętam, jak mi wypominałeś wielką kasę w FMie :P

 

To najlepszy piłkarz świata i potencjalnie wszech czasów. W pierwszym roku w Premiership zdobył 43 bramki w lidze, bijąc wszystkie rekordy klubowe i ligowe (Dixie Dean nie grał w Premiership, liczymy od utworzenia tejże).

Odnośnik do komentarza

 

 

Adato strzelił 50 goli w lidze. Zajęło mu to 13 miesięcy. Łączna suma transferu to już 140 mln.

Pamiętam, jak mi wypominałeś wielką kasę w FMie :P

 

To najlepszy piłkarz świata i potencjalnie wszech czasów. W pierwszym roku w Premiership zdobył 43 bramki w lidze, bijąc wszystkie rekordy klubowe i ligowe (Dixie Dean nie grał w Premiership, liczymy od utworzenia tejże).

 

już wiem, gdzie zawitam po Bundeslidze :)

 

w polskiej lidze miałem ziomka co w 37 meczach zajebał 55 goli. i jak na warunki klubu był przeciętny

Odnośnik do komentarza

 

Bundeslidze? dopiero co grales we Francji

Blitzkrieg ;)

 

:D +1

 

Bundeslidze? dopiero co grales we Francji

no pisałem przecież, że Bayern złożył ofertę :) w pierwszym sezonie Mistrz+Puchar Reichu i 1/4 LM, odmładzamy

USBCO przejął Mourinho i tylko 4ta lokata... cienias

 

Villas Boas jak brał po mnie ŁKS to wygrał przynajmniej Ligę Mistrzów.

Odnośnik do komentarza

 

Trójkątny to sie chyba nieźle spizgal skoro jedzie na Olsztyn na Gibraltar i szuka knajpy nad morzem :kekeke: ;)

nie pisz głośno, bo jeszcze przeczyta :kekeke: ;-)

 

haha co za pranie mozgu

 

>jade na mecz z Gibraltarem do Warszawy

>chcialbym po drodze z Gdanska zahaczyc o Olsztyn

>w Olsztynie chcialbym zjesc w tej urokliwej restauracji polozonej nad jeziorem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...