Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bez problemów się obeszło. 108-71 i drugie zwycięstwo na naszym koncie. Czadu daliśmy zwłaszcza w pierwszej kwarcie kiedy to zagrała najmocniejsza, możliwa dziś do wystawienia piątka :D. Po tym meczu widać co jest nasza największą siłą. Zrównoważony poziom każdego zawodnika, było to również widac w meczu z Legią która mimo wyższego value musiała uznać naszą wyższość. U nas co mecz 4-5 zawodników rzuca powyżej 10 punktów a u przeciwników jest to maks 2-3. Jest dobrze.

 

Jeśli dopisze nam troche szczęścia to mamy szanse na trzy kolejne zwycięstwa. Jutro gramy puchar i tu nie powinno być żadnego problemu. Potem spotkanie z 5 drużyną ligi, 24 value ale sądze że jak szczęście nam dopisze to kto wie. No i dalej kolejnym mecz ligowy z ekipą Zabrze Vikings, jeśli ich nie pokonamy to się chyba podam do dymisji :P.

Odnośnik do komentarza

Super. Wygrywamy kolejny mecz, ja gram kolejne 24 minuty, zdobywam kolejne ważne punkty, trener nas chwali, tylko że przesunął mnie z PF na SF. Pytanie do grających na tej pozycji: jak mam sobie ustawić w taktyce w Shooting Parameteres "procenty" ?? W tej chwili wygląda to tak:

3PT Shooting 15%

Inside Shooting 70%

Semi Distance 15%

 

Zmienić coś, czy zostawić tak jak jest ?

Odnośnik do komentarza

Treneiro nie jest na urlopie tylko ma mniej czasu niż w wakacje. Dwa kierunki, w weekendy praca i jeszcze jakieś życie osobiste skutecznie utrudniają działanie dlatego musicie mi troche pomóc. Spróbujcie sami tu ustalać taktykę drużynową dla drużyny a ja jesli będe ją akceptował to przekaże dalej wszystkim. Innego wyjścia przynajmniej na niektóre dni nie widzę ponieważ na przykład dziś wychodzę za 5 minut a wracam o 22 ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...