Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też się nie da obstawiać, nawet na angielskim :/

 

@Jaboluś ;) - w poprzedniej drużynie sporo punktowałem :] W tym momencie trenuję Jumping i Speed, 7 dnia sezonu się skończy.

 

Ja nie mówie żebyś przerywał obecny trening tylko abyś potem ewentualnie skupił się na tym o czym wspomniałem. Wiesz, inny team, inna liga etc. Pod wzgledem umiejętności rzutowych po prostu bedziesz odstawał od reszty PF. Możesz to oczywiście równie dobrze nadrobić ekwipunkiem.

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc w tłumaczeniu

 

Hello, your blog is invalid because it has no clickable links towards the website you have selected to blog about.

Each blog article, must have at least 1 link towards the website you have chosen to blog about. For example, if you have chosen to blog

about Cyberdunk, there must be a link towards Cyberdunk.com, that once clicked,

will redirect the visitor towards Cyberdunk.com.

 

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Proszę o pomoc w tłumaczeniu

 

Hello, your blog is invalid because it has no clickable links towards the website you have selected to blog about.

Each blog article, must have at least 1 link towards the website you have chosen to blog about. For example, if you have chosen to blog

about Cyberdunk, there must be a link towards Cyberdunk.com, that once clicked,

will redirect the visitor towards Cyberdunk.com.

 

 

dzięki

Musisz dać linki do Cyberdunka

Ankieta dodana, nie znalazłem tylko opcji ukrywania wyników i zakończenia głosowania :/

Value już 21.7 :]

Odnośnik do komentarza

Hmm... Nie wiem, może to jest jakiś sposób:

1. Zaloguj się, spróbuj postawić x kasy.

W przypadku 'Hack Attempt':

1. Zamknij wszystkie okienka związane ze stroną cyberdunk (w moim przypadku, gdy otwieram kilka statystyk na raz, zamykam je wszystkie)

2. Ciśnij na logo cyberdunk, w celu wylogowania się.

3. Zaloguj się ponownie.

4. Spróbuj postawić.

Mi tak udało się postawić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...