Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.footballteam.pl/viewtopic.php?f=34&t=60121 fajna sprawa :-) warto zagłosować na tak, bo za darmo dostać PP chyba każdy by chciał, prawda? ;)

 

Niezły samograj nam się zrobił na S2. Fajnie, że byliśmy w pierwszej lidze, bo dzięki temu umiejętności rosną nam o sto punktów po klubowym, na moje więc moglibyśmy tutaj zostać :D I dobrze, że wygramy najprawdopodobniej każdy mecz, bo dzięki temu kibiców sobie nazbieramy. A jeśli dobrze pójdzie, to może uda się dobić w okolice ósmej gwiazdki, dzięki czemu nie byłoby takich batów w pierwszej niemieckiej :) Już nawet nie szkoda tego frajerskiego spadku.

Odnośnik do komentarza

http://forum.footbal...hp?f=34&t=60121 fajna sprawa :-) warto zagłosować na tak, bo za darmo dostać PP chyba każdy by chciał, prawda? ;)

 

Niezły samograj nam się zrobił na S2. Fajnie, że byliśmy w pierwszej lidze, bo dzięki temu umiejętności rosną nam o sto punktów po klubowym, na moje więc moglibyśmy tutaj zostać :D I dobrze, że wygramy najprawdopodobniej każdy mecz, bo dzięki temu kibiców sobie nazbieramy. A jeśli dobrze pójdzie, to może uda się dobić w okolice ósmej gwiazdki, dzięki czemu nie byłoby takich batów w pierwszej niemieckiej :) Już nawet nie szkoda tego frajerskiego spadku.

Wasz klub nie znajduje się już w lidze, która pozwala mieć boiska na poziomie 1 ligi. Boiska zostały wyzerowane, a wydane euro zwrócone do budżetu. Wybudujcie teraz boiska na poziom odpowiadający obecnej lidze.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie dosc, ze ta gra zaczela mnie znowu nudzic to jeszcze bedziemy mogli miec tylko +70 dziennie. pff..

01:40:16 07.08.2010
van der Icon wysłał zawodników na trening.Efekty:
Bramkarze + 100 Bronienie
Obrońcy + 100 Obrona
Pomocnicy + 100 Podania
Napastnicy + 100 Atak
Wzrost formy o 2% 

Odnośnik do komentarza

Sprzedałem przedmioty unikalne dodające mi "podania" i kupiłem te, które dodadzą mi odpowiednią ilość dośrodkowań i strzałów. Wykonałem zadanie i wróciłem do poprzedniego ustawienia.

 

 

Edyta dodaje, że na S4 skończył mi się urlop, więc można działać ;]

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się jak podpakować swojego gracza na S4 :-k Słaba forma, mało kasy, dużo czasu trzeba czekać na kolejny poziom treningu.

 

Tez sie nad tym zastanawialem i jesli chcesz sie liczyc w tej grze to tylko PP Ci w tym pomoga :P 3 graczy juz odskoczylo na lata swietlne od innych dzieki uzbieraniu historycznych kart kolekcjonerskich. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...