Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Może chwilowo zostawić jeszcze jak jest? Zainwestujmy najpierw w stadion :), a "resztę" na zespół ;). Zobaczymy co będzie z przydziałami na ligi we wtorek(czy kiedy to jest). Bo generalnie jak to jest? teraz spadniemy na pewno to hm... wylądujemy w lidze amatorskiej ? I będziemy znowu musieli walczyć o przydział do ligi?

Odnośnik do komentarza

Chyba poczekam, uzbieram jeszcze pięć PP i kupię konto premium na trzy miesiące :)

 

To PP można zbierać? :)

 

Mam premiemium, ale czy to szybki wzrost? 150 UM dziennie.

 

Lucas... wytłumacz mi prosto po chłopsku co konkretnie daje premium!!!! oczywiscie poza mozliwoscia 6 zakladów.:D

 

# Krótszy czas treningu

 

Twoje treningi będą przeprowadzać najlepsi trenerzy na świecie, a ich czas jest skrócony o 50 %

 

# 2 treningi w Centrum Szkoleniowym

 

Możesz wykonać 2 treningi w Centrum Szkoleniowym. Szybciej zatem zyskasz umiejętności, o ile masz wystarczająco dużo gotówki

 

# 2 zadania u Łowcy Talentów w tygodniu

 

Możesz wykonać 2 zadania u Łowcy w ciągu jednego tygodnia. Gracze bez KP mogą zrobić tylko 1 zadanie

 

# Notatnik

 

W notatniku możesz zapisać różne informacje, które nigdy nie będą skasowane. Zapisuj przebiegi meczów, dane o innych graczach itd

 

# Więcej zakładów na mecze

 

Będziesz mógł zawrzeć 6 zakładów dziennie.

 

# Nie kasowanie konta

 

Twoje konto nie będzie skasowane w trakcie nieobecności dłużej niż 2 tygodnie w przeciwieństwie do standardowych graczy.

 

# Własny avatar

 

Możesz wgrać własny avatar. Jeśli nie masz pomysłu dodatkowo udostępniamy Ci 30 gotowych avatarów.

 

# Wyszukiwarka ofert

 

Ciężko znaleźć interesującą Cię ofertę? Z Kontem Premium masz wyszukiwarkę która pokaże Ci wybrane oferty.

 

# Lista znajomych

 

Będziesz mógł dodawać graczy do listy znajomych, dzięki czemu będziesz miał szybki dostęp do informacji o nich

 

# Brak reklam w grze

 

Denerwują Cię reklamy banerowe w grze? Z Kontem Premium więcej ich nie ujrzysz!

 

# Lista transferów,

 

Otrzymasz dostęp do zakładki, gdzie znajdziesz listę wszystkich transferów.

Odnośnik do komentarza

Może wynik byłby lepszy gdyby Majt nie zaczął trenować w czasie meczu... Miałem w planie wpuścić go po przerwie jako jockera, ale on odstawił taki numer :]

 

Trzeba będzie zagrać jakiś spar na szybko żeby podwyższyć formę do następnego meczu.

Odnośnik do komentarza

Może wynik byłby lepszy gdyby Majt nie zaczął trenować w czasie meczu... Miałem w planie wpuścić go po przerwie jako jockera, ale on odstawił taki numer :]

 

Wybacz, dopiero co wróciłem z matury i chciałem sobie formę poprawić, bo miałem niską :P Zobaczyłem w zakładce że następny mecz jest za 52 minuty to pomyślałem, że jeszcze nie gramy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...