Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wygraliśmy drugi raz z FC Topol walkowerem 3:0. Ciekawa sprawa, stoją wyżej od nas i kolejny raz oddają nam punkty za darmo :D

 

Mam pytanko - co, oprócz umiejętności i formy, decyduje o wystawieniu zawodnika do składu?

Przede wszystkim potencjał, o którym pisałem już wcześniej.

 

FC Topol miał w momencie rozpoczęcia meczu dwóch zawodników ze zmęczeniem powyżej 50% dlatego walkower. Nie mieli składu.

Teraz już wiecie czemu tak trąbię o redukcję i pilnowanie zmęczenia przed meczami? :>

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie stosunkowo niedawno akcje Droxanu - było ostro na minusie, szykowałem się do sprzedaży, by chociaż część kasy odzyskać, a teraz 8.18% na plusie już :) Wykupiłem też wszystkie (21) akcje PZPN-u - ktoś kiedyś miał i zachwalał, że był zysk. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to faktycznie ma znaczenie, ale wydaje mi się, że jeżeli częściej odpoczywamy przy treningu, to forma rośnie szybciej :-k

Możliwe, aczkolwiek nie zwróciłem na to uwagi...

 

 

Zakłady otwierające na dziś (mecze za nieco ponad 0,5 h):

 

2A (FRA) LKS Goczałkowice vs ULTRAS PRABUTY 2

1 (HOL) F.C Tyskie vs Garbaska FC 2

2A (POL) F.C Arkada vs KS Lovelasy 2

Odnośnik do komentarza

Apeluje do zawodników rezerw słowami Icona:

 

FC Topol miał w momencie rozpoczęcia meczu dwóch zawodników ze zmęczeniem powyżej 50% dlatego walkower. Nie mieli składu.

Teraz już wiecie czemu tak trąbię o redukcję i pilnowanie zmęczenia przed meczami? :>

 

Redukujcie zmęczenie bo żadnego sparingu nawet nie zagramy !

Odnośnik do komentarza

Mógłbyś. Wystarczy, że pomnożysz swoje atrybuty, a potem atrybuty innych napastników. :P

 

Napastnik:

 

* Ważne: 1. Atak x3, 2. Strzały x2, 3. Celność x1

* Duży wpływ: Skuteczność, Szybkość - x 0,5

* Mały wpływ: Podania, Kondycja, Dośrodkowania x 0,2

* Zerowy wpływ: Obrona, Bronienie

Odnośnik do komentarza

Nie wiem Icon, mi wychodzi w obliczeniach 7307,6 potencjału. :]

Tak? A masz 100% formy? Nie! Z tego co widzę masz zaledwie 92%. Czyli z tego co sobie policzyłeś robisz prosty rachunek:

 

100 - 7307

92 - X

 

92*7307/100=6722 potencjału!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...