Skocz do zawartości

Lost


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Odcinek trzeba przyznać ciekawy. Wyjaśniło się raczej kto jest tą ocalałą 6. Bo już wiadomo, że Jack, Kate, Aaron, Said, Sun i Hurley. Ale jak było widać nie tylko oni bo Jin też żyje tylko oficjalnie uznany jest za zmarłego. Ciekawe kto jest jeszcze w podobnej sytuacji. No i też sprzątacz na statku jakoś dziwnie podobny do Michael'a, który uciekł z synem z wyspy.

Wydaje mi się, że Jin nie żyje, tylko to co było pokazywane to był flashback... A dla kogo on mówił, że on pracował? Czy to był ojciec Sun?

A sprzątacz to na pewno był Michael, jak widać nie udało mu się uciec całej drogi... Tylko gdzie jest Walt?

Odnośnik do komentarza
A mnie najbardziej ciekawi jak dramatyczne bedzie zakonczenie zwiazane z wyjazdem tej 6 z wyspy :] Mysle ze to bedzie masakrycznie smutny finisz.

 

jeśli się nie mylę to tego się dowiemy dopiero w przyszłym sezonie, gdyż według zapowiedzi:

sezon 4 - jest o tych osobach, które wydostały się z wyspy

sezon 5 - co wydarzyło się na wyspie przed wydostaniem się

sezon 6 - dlaczego muszą wrócić na wyspę

Odnośnik do komentarza

4x07

Bardzo ciekawy odcinek. Co prawda żeby być zaskoczonym że to Michael jest na łodzi trzeba by chyba było być odciętym przez ostatnie tygodnie od internetu :).

Bardzo fajne połączenie FF Sun i FB Jina. Do końca nie było wiadomo że tak to zostało zrobione. Wielkie brawa dla scenarzystów. Chociaż sprzedawca proponując Jinowi zamiast pandy smoka powiedział że mamy rok smoka. Jak ktoś zna się na tym chińskim kalendarzu to już wtedy mógł się połapać że jeśli idzie o Jina to mamy FB, bo rok smoka był bodajże w 2000 roku. Ja na szczęście się na tym nie znam (sprawdziłem później w internecie) więc miałem niezłe zaskoczenie na koniec.

Odnośnik do komentarza
Co prawda żeby być zaskoczonym że to Michael jest na łodzi trzeba by chyba było być odciętym przez ostatnie tygodnie od internetu

 

Ja jestem wielbicielem spoilerów. Nie lubię wiedzieć co się wydarzy w odcinku, wolę być zaskoczony oglądając bo wydaje mi się że wtedy są większe emocje niż mniej więcej nawet wiesz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Co prawda żeby być zaskoczonym że to Michael jest na łodzi trzeba by chyba było być odciętym przez ostatnie tygodnie od internetu

 

Ja jestem wielbicielem spoilerów. Nie lubię wiedzieć co się wydarzy w odcinku, wolę być zaskoczony oglądając bo wydaje mi się że wtedy są większe emocje niż mniej więcej nawet wiesz co i jak.

Ja też nie czytam spoilerów. Nigdzie dosłownie nie przeczytałem że to Michael będzie na łodzi. Jednak wiadomo - z różnych domysłów różnych osób na forach można było tak to wywnioskować. Zresztą wcale z tego powodu nie jestem niezadowolony. Wręcz przeciwnie cieszę się że w końcu zobaczymy co tam u Michaela :D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Mnie nawet ucieszyło to, że nie było jakiegoś gówienka, które by mnie męczyło całe wakacje ;) Ale jestem ciekawy co będzie teraz w przyszłych sezonach? Pół na pół życie tych, którzy wyjechali i tych, którzy zostali? Czy może już więcej nic nie usłyszymy o tych, którzy zostali? Choć to też nie miałoby sensu, z powodu samej końcówki finałowego odcinka. Fajnie jest, fajnie :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...