Skocz do zawartości

Lost


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kim s? laski z podwodnej stacji? Dlaczego Linus postanowi? wys?a? swoich ludzi szybciej?

 

IMO dlatego, ?e kapn?? si?, ?e "znikn??" mu dyktafon.

 

Ostatni odcinek ma by? pono? d?u?szy, tak?

 

Podobno ma trwa? 2h. Tak mówi lektor w trailerach.

Odnośnik do komentarza

24 to final, wiec pozostaja odcinki 22,23,24. jesli sie myle niech ktos mnie poprawi ;)

A tu masz opis Lost-Answers:

W czwartek, 17 maja - czyli tu? po odcinku "Greatest Hits" - o godzinie 22.07 (4 w nocy na polski czas) stacja ABC wyemituje specjalny odcinek Zagubionych, pod szumnie brzmi?cym tytu?em LOST: The Answers. Czy jednak faktycznie otrzymamy odpowiedzi na nurtuj?ce nas pytania?

 

W oczekiwaniu na fina? sezonu trzeciego, Carlton Cuse i Damon Lindelof zdecydowali si? zaserwowa? nam troszeczk? inne spojrzenie na to, co ju? widzieli?my, oraz powiedzie? nam co? wi?cej o Wyspie i jej mieszka?cach.

 

Z odcinka mamy dowiedzie? si? m.in. co robi? nied?wiedzie polarne na Wyspie na po?udniowym Pacyfiku, kto jest ojcem dziecka Sun, co spowodowa?o katastrof? lotu 815, kto przebywa? w bunkrze, co przydarzy?o si? ludziom z Dharmy, jak Locke znalaz? si? na wózku inwalidzkim, dlaczego za Kate wyznaczono nagrod?, oraz to?samo?ci prawdziwego Sawyera. Jak wida?, wi?kszo?? i tak ju? wiemy, ale nic nie szkodzi przypomnie? sobie co nieco.

Odnośnik do komentarza

Noi jestem po finale 3 sezonu.. Zacznijmy od konca, a wiec koncówka miazdzy, ale o co w niej chodzi to nie wiadomo.. czy retrospekcje Jacka byly z przyszlosci? Charlie poswieca sie ostatecznie dla rozbitków i ostatkiem sil powiadamia Desa o tym, ze Naomi to szpieg z zewnatrz.. Czy Des przezyje i zdarzy powiadomic reszte rozbitkow o tej informacji? Moze bez wiekszych fajerwerkow, ale powiem szczerze, ze final mi si ebardzo podobal i stawiam go na chyba na równi z finalami z jedynki i dwojki.. A teraz 9 miesiecy przerwy, po ktorych narodzi sie kolejne 4 juz dziecko ze stajni abc :]

Odnośnik do komentarza

Retrospekcja to oczywi?cie przysz?o?? Jacka. Tylko nie wiem dlaczego Jack mówi? temu lekarzowi o swoim ojcu i czy nie jest bardziej pijany od niego, przecie? starszy Shepard umarl :>. Sayid to chyba najlepsza posta? ze wszystkich rozbitków, scena z ?amaniem karku nogami mnie rozbroi?a. :o John wieczny buntownik :D niejako przepowiedzia? Jackowi, ?e ten nie jest jeszcze gotowy na opuszczenie wyspy. I ciekawe co zrobi? z Benem i kto zawita na wysp?. Bardzo dobrze stworzony klimat pod 4 seri?.

Odnośnik do komentarza
A ja przegapi?em pierwszy odcinek (22) i obejrza?em tylko drugi (23)

Gdybym nie wspomnia? Ci o Walcie to by? nic kurde nie skmini? :D

 

Spoileren bitte:

-ciekawe co si? kry?o pod postacia Walta, bo umówmy si? Walt to nie by? 
-Walt myslisz, ze on jesczze wroci
-zaraz, kiedy ty widziales Walta
-jak John le?a? w tym masowym grobie
-i chcia? si? zastrzelic
-stoj
-zaraz
-czy ja czegos nie obejrzalem
-pewnie obejrza?es odcinek 23 i pomina?es 22 
-o k***a  wlasnie cos mi sie wydawalo, ze cos nie gra :

:rotfl: bezcenna rozmowa :D

 

Tylko nie wiem dlaczego Jack mówi? temu lekarzowi o swoim ojcu i czy nie jest bardziej pijany od niego, przecie? starszy Shepard umarl

?e pos?u?e przekmin?:

 

bo jest scena kiedy Jack si? k?óci z tym czarnoskórym lekarzem
i wypowiada s?owa: id? po mojego ojca na gór? i zobacz je?li jest trze?wiejszy ode mnie to mnie wylej
z tymze jako ze to przysz?o?? to Christian Shepard dawno ju? nie ?yje
ale po wnikliwej analizie doszed?em do wniosku ze Jack z przysz?o?ci lekoman i alkoholik ju? jest tak pojebany ze wszytsko mu si? kie?basi
wzrok czarnego lekarza kiedy o tym mówi? sk?ania mnie do tego ze jednak na pewno ojciec Jacka nie ?yje, a Jack jest sko?czonym menelem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...