Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

I szykuje się świetna płyta z tym roku.

prosto z Hip Hop Kemp. Małolat w swietnej formie, a Małpa? Wiecej featów prosze.

 

"Stoję pośród świadków cudów i tragedii,

których ten rząd ma w dupie tak jak każdy poprzedni.

Chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni

rozstawia pamiątki po nas po zakamarkach mebli."

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Brakowało mi czegoś solowego od Vienia :)

 

Tracklista nadchodzącej płyty Daba - "Abradabing"

 

Tracklist

ON

Usłysz mój głos 2010

Mamy królów na banknotach

Zawalidroga

Dzik - gość. Koniu i Abdul (Kontrabanda)

Choć na słowo

Globalne ocieplenie

Gniew - gość. Frenczman

Czy słyszycie skit?

Czuję się jak - gość. O.S.T.R. i DJ Haem

Śmierć wielu serc

Yo yo

Więc wiedz - gość. Cadillac Dale

Język giętki - gość. Gutek

Spadam

Autro

O formę Daba jestem spokojny, ale ciekawe jak wypadli Frenczman i Cadillac Dale :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Paluch wraca do korzeni! Po świetnej płycie "B.O.R." i bardzo przeciętnym "Pewniaku" Paluch znów współpracuje z Julasem. Wychodzi petarda! Na drugiej płycie były ledwie trzy bity Julasa i to niestety kiepskie. Na nowej płycie też co prawda tylko cztery produkcje, ale ma być też Brahu, Donatan, dawno niesłyszany Sqra i DJ Story, za którym w sumie nie za bardzo przepadam. Ciekawie też na mikrofonach - Pih, Brahu, Gedz (liczę na dojebany refren!), Zelo, Kubiszew i... Bosski Roman oraz Hemp Gru. Mam jednak nadzieję, że "Bezgranicznie oddany" dorówna "B.O.R." - mimo że Paluch lirycznie nie ma szczególnie za wiele do powiedzenia, to jakoś mam ogromny szacunek za "Biuro Ochrony Rapu", mógłbym bez końca słuchać "Adrenaliny" czy "Zderzenia Światów".

Odnośnik do komentarza

Powiem za pawojem- jestem w szoku, ale jak zwykle. "Gramy chory rap, mamy chory styl" i rzeczywiście, kawalki na wysokim poziomie, tekstowo miazga.. Na moje uznanie zasluguje kawalek "Piekło", w którym moim zdaniem 3W było lepsze od zwrotki Słonia :) Wersy Nulla to po prostu cudo.. A kawałki "love forever" czy "pajak"- no cóż naprawde chore gówno

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...