Skocz do zawartości

Klub z amatorskiego polzawodowy- kontrakty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Zaciemni karierę klubem amatorskim w IV lidze polskiej. Po jednym sezonie był awans do 3 ligi oraz puchar okręgowy  

Zarząd zmienił formę klubu na polzawodowy.

Natomiast nadal moge dawać tylko kontrakty amatorskie. Mimo ze mam wolne fundusze w budżecie plac. 35 tys z czego wolne mam 15 tys. 

Irytujące jest to ze zawodnicy na amatorskich są ciągle podbierani przez większe kluby  

W czy jest problem? Jak mogę to zmienić? 

Dodam tylko ze w FM gram dopiero od miesiąca tak więc może być jakaś mała pierdół której nie wiem żeby przestawić.

 

Pomocy :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.09.2020 o 18:09, anakin9 napisał:

Witam. 

Zaciemni karierę klubem amatorskim w IV lidze polskiej. Po jednym sezonie był awans do 3 ligi oraz puchar okręgowy  

Zarząd zmienił formę klubu na polzawodowy.

Natomiast nadal moge dawać tylko kontrakty amatorskie. Mimo ze mam wolne fundusze w budżecie plac. 35 tys z czego wolne mam 15 tys. 

Irytujące jest to ze zawodnicy na amatorskich są ciągle podbierani przez większe kluby  

W czy jest problem? Jak mogę to zmienić? 

Dodam tylko ze w FM gram dopiero od miesiąca tak więc może być jakaś mała pierdół której nie wiem żeby przestawić.

 

Pomocy :)

Dopóki nie będziesz klubem zawodowym to tak będzie, ponieważ gracze są na kontraktach półzawodowych. Na kontrakcie zawodowym już nie będą tak odchodzili.

 

Odnośnik do komentarza

No ale nawet kiedy zaproponuje im kontrakt jak mogę czyli amatorski to na liście widnieją z oznaczeniem bez kontraktu . Co prawda zawodnicy decydują się zostać bo mam świetna atmosfere w klubie więc aż tak bardzo ich nie tracę ale co przerwę sezonowa ktoś fajny mi odchodzi.... ciężko tez o fundusze bo skoro nie mam kontraktów to nie mogę ich sprzedać i odchodzą na zasadzie wolnego transferu. Jak w takich warunkach cokolwiek zarobic...

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, anakin9 napisał:

No ale nawet kiedy zaproponuje im kontrakt jak mogę czyli amatorski to na liście widnieją z oznaczeniem bez kontraktu . Co prawda zawodnicy decydują się zostać bo mam świetna atmosfere w klubie więc aż tak bardzo ich nie tracę ale co przerwę sezonowa ktoś fajny mi odchodzi.... ciężko tez o fundusze bo skoro nie mam kontraktów to nie mogę ich sprzedać i odchodzą na zasadzie wolnego transferu. Jak w takich warunkach cokolwiek zarobic...

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

Na tym polega gra LLM czyli Lower League Manager.

Ja sam tak gram i też mi ciężko idzie.

 

Odnośnik do komentarza

A jaki jest moment przełomowy? Aktualnie jestem w 3 lidze . Czy awans do 2 ligi może zmienić podejście zarządu?
Teraz zamiast rozbudowy bazy treningowej o co się proszę lub stworzenie druzhny rezerw to oni mi budują stadion....
Obecny ma 600 miejsc a przychodzi z 300.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, anakin9 napisał:

A jaki jest moment przełomowy? Aktualnie jestem w 3 lidze . Czy awans do 2 ligi może zmienić podejście zarządu?
Teraz zamiast rozbudowy bazy treningowej o co się proszę lub stworzenie druzhny rezerw to oni mi budują stadion....
Obecny ma 600 miejsc a przychodzi z 300.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

Po awansie do 2 ligi zmienią Ci status na zawodowy.

2 godziny temu, anakin9 napisał:

A skoro grasz w niskich ligach - jaka taktykę polecasz? Osobiście 4 sezon gram na aferę na przemiast z kontratakiem .

Zresztą w podpisie widać gdzie grałem. Zajrzyj jeszcze do tematu

https://forumcm.net/index.php?/topic/9575-journeyman-fm-2020/page/7/&tab=comments#comment-2085901

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...