Skocz do zawartości

Dodatki do FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

ADDM '09 Data Update v1.1

Release Date: 12.09.2008

 

Date update including 2008/2009 season changes brought to you by ADDManager.com...

 

+ Based on 8.0.2 database

+ All around the world, nearly 10000 transfers added

- 1041 England

- 926 Turkey

- 872 Spain

- 820 Italy

- 721 Germany

- 686 France

- 514 Portugal

- 477 Greece

- 455 Poland

- 436 Holland

- 410 Argentina

- 316 Denmark

- 302 Scotland

- 249 Ukraine

- 238 Belgium

- 204 Romania

- 189 Croatia

- 184 Serbia

- 177 Switzerland

- 148 Czech Republic

- 146 Israel

- 145 Austria

- 110 Bulgaria

- 108 Finland

- 105 Slovenia

- 102 Norway

- 92 Australia

- and hundreds of transfer from other countries...

+ Many loans added, finished loan contracts updated

+ Released players updated

+ Removed old bans and injuries

+ 500 staff changes added

+ Board changes added

+ Relegation& Promotions in 53 European Leagues

+ EURO Coefficiens of 53 European nation updates

+ Winners of 78 Cups and Leagues in Europe updated

- 2007 winners are changed to 2006 winners

+ European participants of 53 countries updated with correct seedings

+ Transfer budgets are updated

+ 155 new season kits updated

+ Retired players added

+ 235 new shirt numbers added

+ Hundreds of player attributes updated

+ Co-ownership results added

+ Preferred formations of many managers updated

+ 2 ADDM Awards added

+ "Fake" parts of the game removed

+ Fixed Manchester City's balance problem.

 

For the Installation:

Extract the "ADDM '09 Data Update v1.1.rar" file and put the "ADDM '09 Data Update" folder to the directory below

"MY Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\db"

Start a new game and choose "ADDM '09 Data Update".

 

Rapidshare link: Ściągnij

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Real Time Editor v1.0.05 Final

 

Najnowszy edytor czasu rzeczywistego do FM-a 2008 autorstwa BraCaSoft. Oprócz klasycznych funkcji posiada on także możliwość stworzenia zawodnika idealnego (CA=200, PA=200), edytowania tabeli ligowej(!) czy klonowania dowolnego gracza (a raczej jego umiejętności).

 

pobierz

Odnośnik do komentarza

Mój save z przyszłości dokładnie 1 czerwca 2021 godzina 0:00. Cała karierę przegrałem na urlopie bez klubu i bez jakichkolwiek czynności wykonanych przez menedżera Paula Johnsona z Palestyny którym następnie odszedłem na emeryturę i zapisałem sobie save od którego zaczynam nową grę :). Zrobiłem to że gdy sobie stworzę nowego "siebie" ma on mieć prawidłową datę urodzenia i realizm że wtedy (ur. 1991 roku) mogę rozpocząć prawdziwą karierę :) Save waży 370 mb, a po spakowaniu 70 mb do pobrania ------------------>>>>> http://files.filefront.com/SAVErar/;11925762;/fileinfo.html

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

World Super League v2.2

 

Update zastępujący ligę angielską superligą składającą się z najlepszych klubów świata. Rozgrywki zawierają siedem lig. Dodatkowo autor zawarł najważniejsze transfery przed sezonem 08/09 a także stworzył paczkę z facepackami większości drużyn (brakuje 11 teamów). Poza strukturami znalazło się także 66 innych klubów, które w czasie gry awansować będą do najniższej ligi.

 

http://www.centrumfm.org/download.php?goto=pokaz&id=31

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czemu dopiero dzis to tu dodaje.

 

Mój update do FM2008 umozliwiający grę w III lidze polskiej - na bazie lig brazylijskich.

 

Kleyo Update 08

 

Pobierz KLEYO UPDATE 08

 

W celu uruchomienia mojego updata należy rozpakować archiwum(np. Winrarem) do katalogu:

C:\Documents and Settings\[nazwaTwojegoPC]\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\db

i później z menu wybrać KleyoUpdate08

W menu wyboru grywalnych lig polecam wybrać dużą bazę danych, wszystkich piłkarzy z Polski oraz datę startową 24.12.2006(jeśli wybierzemy 2007 moga pojawić się błędy w obsadzie europejskich pucharów).

 

Update umożliwia gre w trzech ligach polskich:

20 zespołowej Ekstraklasie, 20 zespołowej I lidze, 128 zespołowej II lidze(podzielonej na 16 grup) oraz 27 rozgrywkach regionalnych.

Ponadto są zespoły niegrywalne, które mogą w kolejnych sezonach awansować do grywalnych rozgrywek(nie miałem czasu policzyc ile dokładnie ich jest.

Przy wyborze drużyn do poszczególnych lig kierowałem się głównie pozycjami zajętymi w sezonie 07/08.

Wszystkie zespoły grywalne mają pełne kadry(wyjątek Polonia Bydgoszcz), tworzone na podstawie 90minut.

Zawodnicy mają losowe pozycje z danej formacji, losowe pa oraz CA ustawione na podstawie występów w rundzie jesiennej tego sezonu.

Jeśli jakiś zawodnik był już w bazie zazwyczaj nie zmieniałem mu umiejętności.

 

Jako, iż update powstał na bazie ligi brazylijskiej obowiązują pewne zasady, których nie udało się obejść, mianowicie:

1. W wyjściowym składzie zespołów może być maksymalnie 3 obcokrajowców. (aby troche zniwelować wpływ tej zasady ustawiłem okres oczekiwania na polskie obywatelstwo na 1 rok)

2. W rozgrywkach regionalnych Kraków dwumecz finałowy jest rozgrywany na Maracanie

3. Newgeni tworzą się młodsi (14-15) niż normalnie w Polsce

4. W klasyfikacji ligowej przy tej samej ilosci pkt liczą się odpowiednio: wygrane spotkania, różnica bramek, bramki zdobyte i wynik bezpośrednich spotkań.

5. Okienka transferowe trwają od stycznia do września(dotyczy krajowych transferów) oraz od stycznia do kwietnia i w sierpniu (dotyczy transferów zagranicznych)

 

Dodatkowo na potrzeby updata opracowałem system pogody dla Polski, jednak mogą być w nim pewne błędy, bo nie do końca rozgryzłem jak to działa.(np. bardzo często w okolicach 20 stycznia jest bardzo ciepło)

Dodałem wiele miast i uaktualniłem współrzędne geograficzne już istniejących.

Zmieniłem, dodałem, itp. także wiele innych elementów bazy danych lecz na ich wymienianie nie ma miejsca i czasu.

 

Wszelkie prawa do updata zastrzeżone, jeśli ktos chce go gdzieś udostępnić lub coś zmodyfikować kontakt do mnie: kleyo7@wp.pl

 

W razie pytań dotyczących tej wersji updata proszę pisać w odpowiednim temacie na forumcm.net

 

Dziękuję bardzo T.Flejszmanowi za wspieranie w pracach i testowanie bazy danych.

 

 

Życzę miłej gry i Wesołych Świąt.

Kleyo

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!!!

Przedstawiam wam mój pierwszy tego typu dodatek, a mianowicie dwie ligi San Marino, puchar i superpuchar tego kraju do Football Managera 2008.

Do poprawnego działania bazy potrzebny jest patch 8.0.2. Instrukcja instalacji w pliku readme.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone! Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie bez wiedzy i zgody autora ZABRONIONE!!!

Wszelkie uwagi dotyczące działania oraz błędów dodatku są mile widziane. Bezproblemowo baza powinna działać na angielskiej i polskiej wersji językowej gry.

 

 

http://rapidshare.com/files/251381913/San_..._FM_08.rar.html

 

 

Jedynym zauważonym przeze mnie błędem jest to, iż w pierwszym sezonie w pucharze San Marino grają drużyny słowackie. Ma ktoś pomysł jak usunąć ten mankament?

 

Życzę miłej gry!!!

Polon

Odnośnik do komentarza

http://www.sendspace.pl/file/9713e3aecffe6562f63f972

 

Poprawiona wersja dodatku, który umożliwia grę w dwóch ligach San Marino oraz w pucharze i superpucharze tego maleńkiego państwa.

 

Zmiany w nowej wersji:

-udało mi się dzięki pomocy Lucasinha usunąć błąd z pucharem San Marino i teraz już od pierwszego sezonu grają w nim drużyny z tego kraju,

-poprawiłem historię rozgrywek Ekstraklasy San Marino.

 

Do poprawnego działania bazy potrzebny jest patch 8.0.2. Instrukcja instalacji w pliku readme.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone! Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie bez wiedzy i zgody autora ZABRONIONE!!!

Bezproblemowo baza powinna działać na angielskiej i polskiej wersji językowej gry.

 

 

Ponownie życzę miłej gry!!!

Polon

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

FM 2008 Revolution Lucasinho&devil11 Update

 

Uaktualnienie do Football Managera 2008 datowane na 01.08.09. obejmujące:

 

# transfery z lig wszystkich (!) europejskich państw oraz z najwyższych klas rozgrywkowych Argentyny, Brazylii, Meksyku oraz Egiptu. Ponadto zaktualizowane zostały drugie ligi w kilku krajach europejskich.

# zmianny w sztabach szkoleniowych najlepszych lig

# spadki/awanse w kilkunastu najlepszych ligach

# zaktualizowano umiejętności kilkuset zawodików

# uaktualnienie budżetów transferowych czołowych ekip

# usunięte nieaktualne kontuzje i zawieszenia

# dodano kontuzje oraz zawieszenia

 

http://hotfile.com/dl/9544478/f13f4b4/FM_2008_Revolution_LD_Update.rar.html

http://rapidshare.com/files/262880754/FM-2008-Revolution-LD-Update.rar

 

Three Nations Leagues

 

 

Three Nations Leagues to dodatek umożliwiający grę w ligach Japonii, Kostaryki oraz Wybrzeża Kości Słoniowej. Wartym uwagi jest fakt, iż autorzy oddali nam do dyspozycji aż 3 grywalne ligi Japonii z prawdziwymi piłkarzami!

 

http://rapidshare.com/files/250856390/Three_Nations_Leagues.rar

Edytowane przez Eddie_
Na tym forum nie używamy tagu size.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...