Skocz do zawartości

Talenty w FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Definicja talentu: Zawodnik musi być młody (góra 24 lata; wyjątek - zawodnicy z egzotycznych krajów, o których nikt nie słyszał IRL), co najwyżej lokalnie znany, tani (maksymalnie 1M euro) i bardzo utalentowany (po 2-3 latach treningu albo od razu nadaje się do gry nawet w silnych klubach).

 

2. Format wpisu: We wpisie należy stosować następujący format:

 

- wersja bazy danych - [imię] [nazwisko] (dokładnie - sprawdzenie w FM nie boli!!) - [narodowość] - [wiek] - [pozycja] (format angielski lub polski) - [klub] (z początku gry) - [cena zakupu] (razem z walutą...) - [krótkie uzasadnienie]

 

Przykład: Józef Sztangista - Polak - 18 lat - SW/DC = LB/OŚ - Drukarz Warszawa - 10 tyś złotych - bardzo perspektywiczny gracz, który po sezonie treningu w lepszym klubie jest ostoją defensywy każdego polskiego klubu pierwszoligowego. Cechuje go niesamowita wytrzymałość, siła i agresja.

 

 

3. Uzasadnienie jest koniecznym elementem wpisu. Proszę NIE zamieszczać screenów - to fajna rzecz, ale serwery są niestabilne, pliki są kasowane, a darmowy hosting ograniczony czasowo.

 

4. Wpisując nową propozycję należy najpierw sprawdzić, czy dany zawodnik znajduje się już na liście. Dublowanie wpisu jest dozwolone tylko wtedy, gdy nowy wpis uzupełnia informacje brakujące we wpisie oryginalnym.

 

5. W jednym poście można zaproponować co najwyżej trzech zawodników.

 

6. Wpisy w tym temacie będą co jakiś czas kasowane/edytowane.

 

7. Zaśmiecanie tego tematu będzie powodowało wyciągnięcie konsekwencji regulaminowych.

Odnośnik do komentarza

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: Mika Aaritalo

Narodowość: Fin

Wiek: 22 lata

Pozycja: AM RL, F C / OP PŚ, N Ś

Klub: TPS Turku

Cena zakupu: 55 tys. €

 

Niesamowicie perspektywiczny zawodnik. Znalazłem go przypadkiem buszując po kadrze Realu Madryt, gdzie został zakupiony z macierzystego klubu TPS Turku. Szukając o nim informacji w sieci, odszukałem kilka tematów o nim na zagranicznych forach FM, gdzie jest wychwalany pod niebiosa. Nie ma w tym ani krzty przesady - po transferze do Realu od razu jego umiejętności (głównie crossing, wykańczanie i głównowanie) podskoczyły do pułapu 16-19. Nie inaczej jest z jego atrybutami mentalnymi i fizycznymi.

Odnośnik do komentarza

Baza danych : 8.0.0

Imię i nazwisko : Jakub Kosecki

Pozycja : Ofensywny Pomocnik / Napastnik

Wiek : 16

Kraj : Polska

Klub : Bez klubu

Cena : N/D

 

Jedyne co moge o nim napisac to to ze jest fenomenalny. Ma bardzo duze przyspiesznie (przewaznie kolo 16) i szybkosc (14), jest opanowany i blyskotliwy, potrafi dryblowac ale w odpowiednim momencie dogrywa do lepiej ustawionych kolegow. Przechodzi do praktycznie kazdego klubu Europy (Gral u mnie w Stavenege[Conference], Blyth [Conference North], Millwall [Coca-Cola 1st League] oraz w Widzewie [1. liga]). Wkrotce postaram sie wkleic linka ze screenem jego umiejetnosci i iloscia strzelonych bramek.

Odnośnik do komentarza

Baza danych: 8.0.0

Imię i nazwisko: Rałał Wawrzyńczok

Pozycja: Ofensywny Pomocnik (Środek) [może być także Defensywnym Pomocnikiem]

Wiek: 20 lat

Kraj: Polska

Klub: Walka Makoszowy

Cena: ja kupiłem za 3 tys. euro

 

Świetny gość, u mnie jest najlepszym graczem w Warcie, dużo bramek strzela, ma sporo asyst. Nadaje się na rozgrywającego, dobrze radzi sobie z obrońcami. Chętnie przejdzie do każdego klubu polskiej II ligi.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5290

Odnośnik do komentarza

Wersja - 8.00

Imię - Gabriel

Nazwisko - Torje

Narodowość - Rumunia

Wiek - 17 lat

Pozycja - Ofensywny pomocnik prawy, Wysunięty Napastnik

Klub - Poli 1921

Wartość - 375 Euro (Ja go kupiłem za 450 Euro)

 

Młody(17 lat), świetny drybling (15) i technika (15) jak na jego wiek. Jego atutem jest szybkość (15) i przyśpieszenie (14) oraz błyskotliwość (15). Jest także waleczny i zwinny. Po pierwszym roku treningu widać bardzo duże postępy. U mnie w Wiśle po 1 sezonie miał największą ilość asyst. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Wersja - 8.00

Imię - James

Nazwisko - Rozdriguez

Narodowość - Kolumbijczyk

Wiek - 16 lat

Pozycja - Ofensywny pomocnik środek

Klub - Envigado

Wartość - 3 tys. E

CA: 122

PA: 146

 

Geniusz w wieku 16 lat jest powolywany do kadry U-21 i gra tam regularnie strzelajac 2 bramki. Jest waleczny, kreatywny, błyskotliwy. Umie swietnie podawac do kolegów, dobrze wykonuje rzuty rożne i wolne.

 

Wersja - 8.00

Imię - Elkin

Nazwisko - Granados

Narodowość - Kolumbijczyk

Wiek - 23 lata

Pozycja - Bramkarz

Klub - Depor

Wartość - 15 tys. E

CA: 121

PA: 140

 

Swietny bramkarz z genialnymi atrytbutami technicznymi, troche kuleje u niego psychika aczkolwiek z wiekiem nabiera doswiadczenia i staje sie podpobra klubow z najsilniejszych lig europejskich. Do wziecia jest za grosze.

 

Wersja - 8.00

Imię - Edgar

Nazwisko - Jimenez

Narodowość - Kolumbijczyk

Wiek - 21 lat

Pozycja - Ofensywny pomocnik lewy / środek.

Klub - Córdoba FC

Wartość - 12 tys. E

CA: 109

PA: 152

 

Geniusz z ogromnym PA. Ma swietnie przyspieszenie oraz szybkosc, potrafi zagrac z pierwszej pilki , jest blyskotliwy i zdeterminowany. Naprawde swietny zawodnik, ktorego mozna wytrenowac po swojej mysli.

Odnośnik do komentarza

Wersja - 8.00

Imię - Sergio

Nazwisko - Perez

Narodowość - Urugwajczyk

Wiek - 25 lat

Pozycja - Defensywny pomocnik środek

Klub - Cerro Largo

Wartość - 10 tys. E

CA: 128

PA: 140

 

Naprawde dobry defensywny pomocnik, mozna by rzec wymiatacz srodka pola, genialnie wykonuje stale fragmenty gry, jest pracowity, genialnie sie ustawia i potrafi dobrze wspolpracowac z kolegami z druzyny. Nie jest pierwszej mlodosci ale jego zakup na pewno sie zwroci.

 

 

Wersja - 8.00

Imię - Gonzalo

Nazwisko - Camargo

Narodowość - Urugwajczyk

Wiek - 16 lat

Pozycja - Ofensywny pomocnik lewy

Klub - Plaza Colonia

Wartość - 2 tys. E

CA: 102

PA: 130

 

Swietny zawodnik jak na tak mlody wiek, potrafi dryblowac, jest szybki i swietnie dosrodkowuje. Jest troche agresywny ale nie zauwazylem zeby dostawal szczegolnie duzo kartek czy wywolywal jakies niebezpieczne rzuty wolne pod moja bramka. Genialny czlowiek na wasza lewa strone pomocy.

 

 

 

Wersja - 8.00

Imię - Horacio

Nazwisko - Salaverry

Narodowość - Urugwajczyk

Wiek - 20 lat

Pozycja - środkowy obrońca

Klub - Defensor Sporting

Wartość - 75 tys. E

CA: 115

PA: 140

 

Genialny i młody srodkowy obronca, do myslenia szczegolnie daja jego atrybuty psychiczne, a dokladnie wspolpraca i determinacja. Warunki techniczne stoja na dosc wysokim poziomie jest swietnym wykonawca rzutow wolnych i bardzo dobrze glowkuje.

Odnośnik do komentarza

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: Jozy Altidore

Narodowość: Amerykanin

Wiek: 17 lat

Pozycja: Napastnik

Klub: New York Red Bulls

Wartość: 240 tys. $

Cena zakupu: 375 tys. $

 

Młody i świetny zawodnik. Dobrze orientuję się na boisku, bramkostrzelny. Posiada znakomite atrybuty fizyczne. Atrybuty techniczne i psychiczne na dobrym poziomie. Nadaje się do praktycznie każdego klubu również z czołowych lig europejskich.

 

 

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: Jonathan Bornstein

Narodowość: Amerykanin

Wiek: 22 lata

Pozycja: O/WB/OP L

Klub: CD Chivas USA

Wartość: 300 tys. $

Cena zakupu: 300 tys. $

 

Dobry, wszechstronny zawodnik, szczególnie dobrze spisuje się na lewym skrzydle. Atrybuty zrównoważone na dobrym poziomie. Dużo asystuje. W AS Saint-Etienne spisuje się znakomicie.

Odnośnik do komentarza

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: Genero Zeefuik

Narodowość: Holender

Wiek: 17 lat

Pozycja: NS

Klub: PSV

Wartość:

Cena zakupu: 325 tyś. euro

 

podobno nowy van nistelrooy. na początku trzeba postawić u niego na trening taktyczny, wyrasta z niego skuteczny napastnik. juz w mlodym wieku zdobywał bramki w lidze oraz w LM.

 

 

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: Cesar Lindado

Narodowość: Kolumbijczyk

Wiek: 18

Pozycja: NS

Klub: Junior

Wartość:

Cena zakupu: pół darmo (2-7 tyś.)

 

znany z wcześniejszej wersji mamangera. o ile wcześniej nie zrobił na mnie wrażenia to tym razem stał sie jednym z moich najlpeszych zawodników. niewiele kosztuja a po 2, 3 latach jest prawdziwym postrachem obronców.

 

 

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: Cristian Nazarith

Narodowość: Kolumbijczyk

Wiek: 17

Pozycja: NS

Klub: america

Wartość:

Cena zakupu: 60 tyś. euro

 

drugi z duetu kolumbijskich snajperów. znacznie lepsza gra w powietrzu robi z niego idealnego partnera dla szybkiego lindado.

 

 

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: Miralem Pjanic

Narodowość: Bośniak

Wiek: 17

Pozycja: środkowy ofensywny pomocnik

Klub: FC Metz

Wartość:

Cena zakupu: "jak sie uda"

 

kupować jak najszybciej, nieoszlifowany diament.

Odnośnik do komentarza

Kilku zawodników, może nie jakieś super-ekstra talenty ale solidni zawodnicy do każdego polskiego zespołu.

 

WERSJA BAZY 8.0.0

 

Imię i nawisko: Jarosław Wieczorek

Narodowość: Polak

Wiek: 21 Lat

Pozycja: OP PŚ

Klub: Kolejaż Stróże (wypożyczony z Korony Kielce)

Cena zakupu: £16,000

Uzasadnienie: Dobry prawy pomocnik, na wypożyczeniu szlifuje swój talent, a Korona nie trzyma go na siłę

 

 

Imię i nawisko: Klaudiusz Łatkowski

Narodowość: Polak

Wiek: 22 Lata

Pozycja: O L

Klub: KSZO Ostrowiec Św.

Cena zakupu: £12,000

Uzasadnienie: Twardy lewy obrońca, jeden z najlepszych w polskiej lidze, grając Legią był dobrym zmiennikiem Edsona. Potem go zastąpił. Po 3 latach sprzedany do Szachtara Donieck za 1,5mln

 

Imię i nawisko: Radosław Mikołajek

Narodowość: Polak

Wiek: 20 lat

Pozycja: O/WO P

Klub: KSZO Ostrowiec Św.

Cena zakupu: £1,000

Uzasadnienie: Świetny zawodnik, za śmieszne pieniądze. Kapitalnie powstrzymuje ataki rywali i podłącza się do akcji ofensywnych. Zalicza dużo asyst. Po 3 latach podstawowy gracz polskiej reprezentacji

 

Imię i nawisko: Diego Alessandro Rambo

Narodowość: Brazylia

Wiek: 21 lat

Pozycja: O Ś

Klub: : Lechia Zielona Góra

Cena zakupu: £2,000

Uzasadnienie: Solidny środkowy obrońca, dobrze gra głową i przydaje się przy ofensywnych rzutach rożnych. Jedyną jego wadą jest podatnośc na kartki...

 

 

Imię i nawisko: Rafał Fościak

Narodowość: Polak

Wiek: 16 lat

Pozycja: Bramkarz

Klub: Miedź Legnica

Cena zakupu: £1,000 (wartość 1,000, ale wydałem na niego 15,000 + sparing)

Uzasadnienie: Jeden z największych talentów z Polski. Szybko się rozwija i już w wieku 19 lat jest w reprezentacji ale nie gra.

 

 

Imię i nawisko: Jarosław Mikutel

Narodowość: Polak

Wiek: 19 lat

Pozycja: PŚ

Klub: Miedź Legnica (wypożyczony z Zagłębia Lubin)

Cena zakupu: £ 6,000 (zapłaciłem 18,000)

Uzasadnienie: Dobry środkowy pomocnik. Ustawiłem mu aby uczył się od Vukovicia i zyskał na tym. Szybko wygryzł Aco ze składu i dominuje w środku pola.

 

 

Imię i nawisko: Maciej Krupa

Narodowość: Polak

Wiek: 18 lat

Pozycja: Bramkarz

Klub: Górnik Polkowice

Cena zakupu: £1,000

Uzasadnienie: Solidny bramkarz. Nie tak dobry jak Fościak czy Łopusiewicz ale gdy przydarzy się kontuzja to godnie zastępuje kolegów. Kupiłem za 1.000 sprzedałem do Borussi Dortmund za 500,000

 

 

Imię i nawisko: Krzysztof Kaliciak

Narodowość: Polak

Wiek: 21 lat

Pozycja: OP/N Ś

Klub: Górnik Polkowice

Cena zakupu: £4,000

Uzasadnienie: Szkoda, że kupiłem go na początku drugiego sezonu, gdy jego wartość wzrosła o 20,000 (kupiłem go za 25,000). W pierwszym sezonie czołowy strzelec Odry Wodzisław (13 bramek) a potem najlepszy gracz rezerw. Teraz pogra w pierwszym składzie ale na pewno się sprawdzi.

 

 

Imię i nawisko: Paweł Każmierczak

Narodowość: Polak

Wiek: 20 lat

Pozycja: OP Ś

Klub: Górnik Polkowice

Cena zakupu: £2,000

Uzasadnienie: Kolejny talent z Polkowic. Świetne podania, otwierające drogę do bramki. Najwięcej asyst w Pucharze Ekstraklasy, Pucharze Intertoto i Młodzieżowej lidze. W drugim sezonie podpora pierwszego składu Legii.

 

 

Imię i nawisko: Krzysztof Filipek

Narodowość: Polak

Wiek: 21 lat

Pozycja: OP PŚ

Klub: Unia Janikowo

Cena zakupu: £2,000

Uzasadnienie: Tego chłopaka nie trzeba nikomu przedstawiać, już na początku jego umiejętności są ogromne. Kupiłem go i na przemian z Boninem kupionym z Korony byli graczami meczu. Prawa strona jest jego. Świetnie wrzuca piłkę i do tego strzela sporo bramek jak na prawego pomocnika - 9 w sezonie ligowym.

 

 

Imię i nawisko: Sebastian Iwanicki

Narodowość: Polak

Wiek: 21 lat

Pozycja: PŚ

Klub: Unia Janikowo

Cena zakupu: za darmo

Uzasadnienie: Nie sprawdziłem go osobiście, zrobiła to za mnie Wisła Kraków w której był najlepszym piłkarzem poza Pawełkiem. Solidny środkowy pomocnik nadaje się też do gry jako cofnięty środkowy pomocnik.

 

 

Imię i nawisko: Michał Brzozowski

Narodowość: Polak

Wiek: 19 lat

Pozycja: P PŚ

Klub: Rozwój Katowice (wypożyczony z Ruchu Chorzów)

Cena zakupu: £12,000 (tyle za niego zapłaciłem)

Uzasadnienie: Złożyłem oferte na początku pierwszego sezonu gdy zobaczyłem jego statystyki. Zaczekałem rok i zobaczyłem idealnego gracza do środka pola. Kolejny sezon spędził na wypożyczeniu w Obiliciu Belgrad - moim klubie filjalnym, który zagrał w Pucharze Intertoto kończąc na fazie grupowej UEFY. 3 sezon spędził w środku pola w 1 skladzie Legii gdzie nie miał sobie równych. Sprzedany do Herthy Berlin za 2,5Mln (!!!)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wersja bazy: 8.0.1

Imię i nazwisko: Liviu Ganea

Narodowość: Rumun

Wiek: 19

Pozycja: wysunięty napastnik

Klub: Dinamo Bukareszt II

Cena zakupu: za darmo

 

Już na początku gry powołany do reprezentacji Rumunii U19. Ma dobrze rozwinięte jak na ten wiek atrybuty psychiczne i fizyczne (wszystkie 12-16), a główną cechą jest jego szybkość, dzieki czemu potrafi wybiec zza obrońcy i zostawić go daleko w tyle. Znakomicie nadaje się do słabych i średnich klubów (mocnych nie sprawdzałem) gdzie strzela bramki jak na zawołanie.

Odnośnik do komentarza

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: Leonid Kovel

Narodowość: białorusin

Wiek: 21 lata

Pozycja: N Ś

Klub: Karpaty

Cena zakupu:ok 650 tys €

 

 

Co tu duzo mowić FM wykreowal nowego supersnajpera z za naszej wschodniej granicy :) Niesamowite warunki fizyczne i niezwykla skutecznosc pod bramka przeciwnika :) potafi w pojedynke wygrac mecz.

Odnośnik do komentarza

Wersja bazy: 8.0.1

Imię i nazwisko: Oswaldo Chaurant

Narodowość: Wenezuelczyk

Wiek: 23 lata

Pozycja: AM RLC

Klub: Deportivo Tachira

Cena zakupu: 4 tyś funtów

 

Kupiłem go do Górnika za śmieszna pieniądze, a od razu stał się gwiazdą ligi. Świetne atrybuty techniczne, do tego PA 158. Po pół roku zadebiutował w kadrze, obecnie po półtora sezonu kosztuje ponad 0,5 M funtów.

 

Wersja bazy: 8.0.1

Imię i nazwisko: Miljenko Bosnjak

Narodowość: Chorwat

Wiek: 20 lata

Pozycja: AM C / FC

Klub: Drava

Cena zakupu: 40 tyś funtów

 

Kolejny świetny ofensywny pomocnik który przechodzi do ligi polskiej. PA 155, bardzo kreatywny, świetne stałe fragmenty, podania, strzały z dystansu. Kapitan młodzieżowej reprezentacji Chorwacji.

 

Wersja bazy: 8.0.1

Imię i nazwisko: Jan Tigorev

Narodowość: Białorusin

Wiek: 23 lata

Pozycja: D RLC

Klub: Metalurh Zaporoże

Cena zakupu: 45 tyś funtów

 

Szybki, świetnie kryjący reprezentant Białorusi. Dobrze gra oboma nogami. Taki białoruski John O'Shea, gdzyż może grać też na defensywnym pomocniku.

Odnośnik do komentarza

Wersja bazy: 8.0.1

 

Toto Adrurans Tamuz Temile - Izrael - 19 lat - NŚ - Beitar Jerozolima - 400 k euro

Bardzo zdolny, perspektywiczny napastnik, jego głównymi atutami są: szybkość, dobra technika i siła. Bardzo szybko się rozwija, po 2-3 sezonach staje się solidnym napastnikiem godnym miejsca w składzie średniaka europejskiego.

Odnośnik do komentarza

Wersja bazy: 8.0.1

Imię i nazwisko: Rene Mihelic

Narodowość: Słoweniec

Wiek: 19 lat

Pozycja: AM LC

Klub: Maribor

Cena zakupu: 275 tyś funtów

 

Szybki, waleczny, pracowity, zdeterminowany i do tego nienaganny technicznie- clue sukcesu na wyspach -ale nie tylko.

Próbowałem go w Crystal Palace (bez problemu zgodził się tam przejść) oraz w Birmingham City. W obydwu klubach bez problemów z aklimatyzacją - niemal od razu w podstawowym składzie. Najlepiej daje sobie radę na lewej flance-wbrew temu co jest sugerowane przez kompa. Ma dwie wady: często łapie kontuzje (przez to nie mogę ocenić tego grajka przez pryzmat gry w lidze francuskiej, w Tuluzie złamał nogę i na 6 miechów out) oraz często łapie kartki. Z zakupem należy sie spieszyć - zmienia barwy zaraz na początku 1 sezonu. IMHO obecnie o wiele lepszy niż w FM 2007.

Odnośnik do komentarza

Wersja bazy: 8.0.1

 

Miguel Angel Fraga - Meksyk - 20 lat - BR -Club Monarcas Morelia - 500 k euro.

Dość utalentowany bramkarz o dobrym refleksie, niestety leniwy, mało wytrzymały i skoczny.

 

Anton Sosnin - Rosja - 17 lat - OPŚ - Zenit Sankt Petersburg - 450 k euro.

Jeden z największych talentów naszego "bratniego narodu". O bardzo dobrych atrybutach psychicznych jak na swój wiek. Poza tym ma dobre strzały z dystansu, grę z pierwszej piłki, podania, drybling i wykończenie akcji. Bardzo zdeterminowany.

Odnośnik do komentarza

Wersja bazy: 8.0.1

Imię i nazwisko: Emil Kenzhisariev

Narodowość: Kirgistańczyk

Wiek: 21 lat

Pozycja: Obrońca/Boczny wysunięty obrońca/Ofensywny pomocnik (lewy)

Klub: Astana

Cena zakupu: Ł14tys.

 

Klub, w którym na co dzień występuje, grał w el. do LM, jednak mimo tego, bez problemu przyjął ofertę gry w czwartej lidze angielskiej. Świetny skrzydłowy, dużo dryblingów, rajdów i asyst. Bardzo dobry drybling (16), rzuty rożne (17), wolne (18), technika, szybkość (16), nic tylko go brać, bo jak na czwartą ligę angielską to koleś jest imba ;)

 

 

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: Alberto Tobon

Narodowość: Kolumbijczyk

Wiek: 22 lata

Pozycja: Wysunięty napastnik

Klub: CD Bajo Cauca FC

Cena zakupu: Ł24 tys.

 

Wspaniały napastnik. Sprowadziłem go do drugoligowego klubu z Meksyku (Pumas Morelos) i już w pierwszym sezonie gry, w 40 meczach strzelil 30 bramek, zgarniając przy tym prawie wszystkie nagrody. To właśnie dzięki niemu, udało mi się już w pierwszym sezonie awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. Zarówno atrybuty techniczne, psychiczne i fizyczne, są dosyć wysokie, POLECAM!!!

 

 

Wersja bazy: 8.0.0

Imię i nazwisko: David Cabrera

Narodowość: Meksykańczyk

Wiek: 17 lat

Pozycja: Defensywny pomocnik

Klub: Club de Futbol Universidad

Cena zakupu: Ł5 tys.

 

Cudowne dziecko meksykańskiej piłki :) Atrybuty bardzo szybko lecą w górę. U mnie grał głównie ogony, ale w drugim sezonie, przebił się na stałe do pierwszego składu. Technicznie bardzo wysoko jak na 17 lat, brać i szlifować;)

Odnośnik do komentarza

Wersja Bazy: 8.0.0 / 8.0.1 (na obydwu go testowalem)

Imie i nazwisko: Anton Putilo

Narodowość: Białorusin

Wiek: 20 lat

Pozycja:Ofensywny pomocnik-środkowy lub prawy

Klub: Dinamo Mińsk

Cena Zakupu: 200 do gora 500 tys. euro

 

Bardzo dobrze rozgrywa pilke i wykancza akcje po pol sezonu mialem problem czy wystawiac jego czy Nasriego w pierwszym skladzie. Po jednym sezonie (doslownie JEDNYM sezonie) jego wartosc podskoczyla do ok 4,5 mln euro(!).

W reprezentacji dotychczas 4 wystepy 2 bramki.

Odnośnik do komentarza

Wersja Bazy: 8.0.1

Imie i nazwisko: Tomas Micola

Narodowość: Czech

Wiek: 19 lat

Pozycja: wysuniety napasnik

Klub: Banik Ostrawa

Cena Zakupu: 350tys €

 

uzasadnienie; Kupilem go do Wisly Kraków, swietny gracz, 8/5 U21 w reprezentacji Czech, gra z pierwszej pilki-18, glowa-18, wykanczanie akcji-16, opanowanie-17,szybkosc-16, polecam :)

 

 

-------------------------------

 

 

Wersja Bazy: 8.0.1

Imie i nazwisko: Pavel Kalouda

Narodowość: Czech

Wiek: 20 lat

Pozycja:prawy pomocnik

Klub: FC BRNO

Cena Zakupu: 500 tys €

 

uzasadnienie: znakomity skrzydlowy, swietne atrybuty: drybling-15, dosrodkowania-19, gra z 1 pilki-15,podania-16,strzaly z dystansu-20!!, przyspieszenie-15, dobre rowniez atrybuty psychiczne, swietnie sprawdza sie w Wisle Kraków

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...